Co należy do zadań osoby, jaka szuka pracy na takim stanowisku jak gospodarz?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Czy wiesz, że od osób, które chcą być zatrudnione jako stróż jakiegoś obiektu, nie stawia się zazwyczaj jakichś wygórowanych wymogów? Oczywiście zalecane są osoby, które mogą wykazać się wykształceniem średnim, znają przepisy PPOŻ oraz ew. mają już doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku.


Kolokwialne określenie takiego etatu to gospodarz domu, jednak w ogłoszeniach o pracę stosuje się też określenia: stróż.


Do jego zadań należałoby zachowywanie porządku na wyznaczonym terenie, którym mógłby być przykładowo dom czy też kamienica. Poza tym w co poniektórych przypadkach (np. dozór nad blokiem mieszkaniowym), wspomniany dozorca posiada przymus zachowywania czystości nad terenem przylegającym do takiej nieruchomości. Poza tym taki nadzór tyczy się również mienia, które znajduje się w ochranianym przez niego budynku.https://www.eena.pl/praca-w-holandii.html eena.plTo właśnie z nim, jako z osobą pierwszego kontaktu będzie rozmawiał ktoś, kto zamierza dany obiekt zwiedzić. Pozostałymi słowy właściwy dozorca powinien poza koniecznością dbania o estetykę oraz stan technologiczny obiektu, odznaczać się również predyspozycjami interpersonalnymi.
poszukiwania
Author: Ttaaj
Source: http://www.flickr.com


Do innych zadań osoby, która funkcjonuje na takiej posadzie jak dozorca jest również zapisywanie osób, które przychodzą i odchodzą z obiektu, nad jakim posiada on swój nadzór. Wspomniany pracownik wykonuje także małe prace konserwacyjne oraz porządkowe.


W ich ramach mógłby np. zamiatać liście przed wejściem do domu lub zamykać okna, żeby przewietrzyć środek takiego obiektu. Pensje na tym stanowisku nie zaliczają się do największych, przy czym ma to swoje uzasadnienie. Praca (zobacz rozwiązanie umowy zlecenie) nie jest wymagająca ani skomplikowana.