Wynajem samochodów, czyli skuteczne i wygodne zwiedzanie Krakowa.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Podróżując na wycieczkę do dawnej stolicy Polski, drugiego największego miasta w kraju, mało kiedy mamy odpowiednio dużo czasu aby zwiedzić jak najwięcej. Kraków jest jednym z najwspanialszych miast nie tylko naszego kraju ale i całej Europy. Większość wartych uwagi miejsc jest oddalona od siebie nawet kilka kilometrów.
Czy zwiedzanie najbardziej znanych zabytków Krakowa można uznać za całkowite poznanie tego klejnotu w koronie monumentów Polskich? Nie do końca. Wyjątkowy klimat, który przyciąga odmiennych ludzi od wieków do stolicy małopolski jest sumą czegoś więcej niż Wawel i Sukiennice.

Co zrobić aby zwiedzanie nie zmieniło się w udrękę?Kraków poza wypożyczalniami rowerów, meleksami czy rejsami po Wiśle oferuje także wynajem samochodów kraków (polecam). Ta propozycja może okazać się kluczowa nie tylko dla pragnących nowych emocji podróżników ale także dla tych, którzy pragną doświadczyć normalnego życia mieszkańców miasta. W trakcie jazdy uliczkami Nowej Huty, Kazimierza czy Prądnika zobaczymy to wszystko z bliska.http://www.krypton.wroclaw.pl/?page_id=106 (www.krypton.wroclaw.pl)Wynajem samochodów gwarantuje niezawodny transport z centrum miasta do bardziej odległych miejsc, jak np. Zakrzówek czy liczne kopce. Niewątpliwą zaletą własnego pojazdu jest możliwość dobrania wakacji pod własny grafik. Nie musimy kontrolować rozkładów komunikacji miejskiej, sprawdzania czy przypadkiem nie zaczyna się druga taryfa u taksówkarza czy spacerowania nocą w nowym miejscu. Sprawdź: .

Wyjątkowa małopolska to nie tylko Kraków!

Warto również pamiętać, że w niedalekim sąsiedztwie Krakowa znajdują się inne jedyne w swoim rodzaju miejsca. Zjawiskowa Lanckorona jest oddalona jedynie o 50 km, dość sprawnie dotrzemy do ruin wielu zamków ujrzymy miejsca z zapierającymi dech w piersiach pejzażami czy zwyczajnie doznamy sielskiego życia małopolski.


pomoc drogowa
Author: NRMA Motoring and Services
Source: http://www.flickr.com
Wynajem samochodów kraków wydaje się więc odpowiednią alternatywą dla rodzin, aktywnych i ciekawych świata turystów oraz tych, którzy cenią swój czas i zwiedzanie na własnych zasadach jest dla nich najważniejsze. Kraków jest niepowtarzalnym miejscem, którego nie da się poznać w kilka dni, chyba, że jesteśmy mobilni. Wtedy wszystko znajdzie się na wyciągnięcie ręki.