Uwielbiasz przygody? Ruszaj na Bieszczady na spływy kajakowe

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Myślisz o odpoczynku? Bez wielkomiejskiego hałasu, bez masy ludzi. Tylko Ty i przyroda. No i ewentualnie najbliższe Ci osoby. Poznaj magiczne miejsca, gdzie możesz zrealizować swoje plany.
wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Mnóstwo ludzi, mieszkających i pracujących na co dzień w dużych miastach, na wczasach myśli o spokoju i ciszy wśród bliskich sobie osób oraz przyrody. Czy istnieje takie miejsce na Ziemi? A jeżeli tak, to gdzie takie miejsce można jest? Jednym z nich są Bieszczady, które należą do najbardziej dzikich obszarów naszego kraju. Szczególnie polecane na przygody w wersji extreme pontonem.


W Bieszczadach nie spotkasz żadnego centrum handlowego. Nie odwiedzić Coffee Heaven, KFC lub też innych, znanych wszystkim Polakom miejsc. Tu takich miejsc nie ma. Tutaj można za to nawdychać się do woli świeżego powietrza, zobaczyć, ile tak naprawdę mamy gwiazd na niebie, jakich w żadnej metropolii nigdy nie ujrzysz przez wzgląd na dużą liczbę świateł miejskich. Bieszczady to miejsce, gdzie można do woli relaksować się, leżąc całymi dniami na trawie bądź taplając się w jeziorze. Jeśli jednak jesteś typem człowieka czynu i chcesz bardziej aktywne spędzić czas wolny, spływy kajakowe są rozrywką przeznaczoną dla Ciebie. Wypożyczalnie kajaków w Bieszczadach posiadają w swoich ofertach rekreacyjne spływy kajakowe, z przeznaczeniem przede wszystkim dla rodzin z dziećmi. Trasy (sklep z częściami motocyklowymi) spływów przebiegają przez rzeki: San, Osława i Solinka. Dla żądnych większych przygód kajaki zastępujemy pontonami i ruszaj przygodo!


Poza Bieszczadami, takim magicznym miejscem ciszy i spokoju są jeszcze Mazury. Na Mazurach też przeprowadzane są spływy kajakowe: jednodniowe albo kilkudniowe – jak kto woli. W wielu miejscach istnieją wypożyczalnie kajaków, w których można sobie wypożyczyć kajaki w celach prywatnych wycieczek z przyjaciółki bądź rodziną i zwiedzać wybrane przez siebie obszary. Tutaj do wyboru mamy obszary Biebrzy, Krutynii, Dajny, Rospudy, Pisy, Łyny, Sapiny, Czarnej Hańczy a to nie koniec szlaków. Wybór jest ogromny, a i cena wycieczki bardzo przyjazny. Zależnie od trasy i ilości osób, koszt za jednodniowe spływy kajakowe wahają się od 40 do 70 złotych.


Jeśli masz dosyć gwaru swojego miasta, a nie masz jeszcze planów na tegoroczne wakacje, spływy kajakowe w Bieszczadach albo Mazurach zapewnią Ci niezapomniane przeżycia i miły czas wolny.