Na wakacje tylko samolotem

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Na urlop najkorzystniej udać się samolotem. Jest to zdecydowanie najszybszy, najwygodniejszy, najbezpieczniejszy i najtańszy sposób transportu. Oczywiście, są ludzie nie uznający latania, tacy których nigdy nie da się przekonać w żaden sposób do tej formy podróżowania.

Author: Hyougushi
Twierdzą oni, że latanie jest mało bezpieczne a samoloty awaryjne. Niestety w wielu mediach mówi się głośno o wypadkach samolotów, a nikt nie krzyczy wszem i wobec o tym jak wiele jest kolizji samochodowych. Jeżeli porównamy statystyki widać jasno, że to podróże samochodem są dużo bardziej ryzykowne.

Oczywiście są także o wiele droższe. Obecne koszty paliwa nie pozwalają na dojechanie na wakacje za mniej niż około siedemset złotych, nawet jeśli wybieramy się tylko nad nasze morze. Tanie bilety lotnicze możemy nabyć już za sto – dwieście złotych, zwłaszcza jeżeli planujemy wylecieć do któregoś z europejskich miast. Naturalnie, im dalej się wybieramy, tym drożej, ale są miejsca, do których samochodem nie da się dojechać wcale.

Latanie samolotem jest także dużo wygodniejsze, w szczególności dlatego, że trwa o wiele krócej. Do popularnych turystycznych miejscowości w Turcji czy Egipcie lot trwa niewiele ponad dwie godziny.

Poszukujesz interesujących artykułów? To dobrze, ta strona internetowa szklarska poręba noclegi centrum z pewnością Cię zainteresuje, gdyż znajdziesz na niej wiele bardzo pożytecznych danych.

Autem da się tam dojechać w dwa, trzy dni. Różnica jest ogromna.

Naturalnie, każdy wybiera się na urlop w taki sposób w jaki chce i w jaki jest mu wygodnie. Jeżeli dany człowiek preferuje objazdówkę dookoła kontynentu, to auto będzie idealnym wyjściem. Gdy jednak mamy ustalony punkt docelowy zdecydowanie należy przemyśleć opcję dotarcia tam samolotem.