pieniądze

Moje wpisy

Lubimy mnożyć własne oszczędności

Feb
15
giełda
Jeśli tylko takowe mamy, zabiegamy o to by na nich zarobić jak najwięcej.


Czasy, kiedy zgromadzone środki pieniężne chowaliśmy w mieszkaniu w przysłowiowej skarpecie, bardzo dawno już minęły.
Posted By addmean read more

Na urlop tylko samolotem!

Feb
05
samolot
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Gdy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, często stajemy przed kolejną decyzją -,który środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż dojazd autem.Chcą być niezależni, mieć,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i temu podobne aspekty.
Posted By addmean read more

Jak UE pomaga naszemu krajowi?

Feb
05
pole - rolnictwo
Author: HintenRum
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie krytykowanie UE jest bardzo rozpowszechnione. Jednakże trzeba zwrócić uwagę, że chociaż w istocie Unia Europejska ma sporo wad, to jednak nie można mówić, iż pod każdym względem jest ona beznadziejna.
Posted By addmean read more

Skądże brać gotówkę na rozwój biznesu?

Feb
05
rozwój firmy
Author: Enterprise Minnesota
Source: http://www.flickr.com
W toku prowadzenia działalności gospodarczej w końcu pojawia się taki czas, w jakim konieczne jest uzyskanie dodatkowych pieniędzy. W tego typu sytuacjach istotne będzie złożenie wniosku o finansowanie zewnętrzne. Szczęśliwie w obecnych czasach nie ma z tym najmniejszego problemu, bowiem na rynku funkcjonuje dużo instytucji, które mogą dopomóc w takiej przypadku. Kredyty dla firm to imponująca inicjatywa dla przedsiębiorstw, jakie chcą pilnej inwestycji.
Posted By addmean read more

W chwili, jeżeli niemiecki kontrahent zalega ci z płatnościami, masz szansę zatrudnić przedsiębiorstwo windykacyjne

Feb
05
należności
Każda osoba, która prowadzi interesy, z pewnością poświadczy, jak sporą komplikacją jest sytuacja, jeśli klient zalega z płatnościami. Niestety, takie przypadku mają miejsce nad wyraz często, a biznesmeni najczęściej długimi miesiącami bądź latami usiłują odzyskać własne pieniądze. W przypadku, jeśli nie możemy nakłonić nieuczciwego kontrahenta do spłaty zobowiązania, możemy korzystać z pomocy jednostki windykacyjnej.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - pieniądze