pieniądze

Moje wpisy

Obligacje korporacyjne mają szansę być ciekawym nabytkiem

Jul
11
sieci
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Gdy dysponujemy jakąś sumą wolnej gotówki oraz chcemy ją odpowiednio zainwestować, to obowiązkowo powinniśmy zobaczyć jakie otrzymujemy możliwości.
Posted By addmean read more

Akademia Forex – zapisz się, jeżeli planujesz zacząć przygodę z grą na giełdzie

Jun
21
giełda
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu rozważasz to, aby zacząć grę na giełdzie? Naturalnie nie można tego zrobić, jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy, w przeciwnym wypadku to bardziej niż pewne, że częściej będzie czekać cię niepowodzenie, niźli sukces.
Posted By addmean read more

Najważniejsze informacje o tym, jak funkcjonuje giełda, jakie są podstawowe reguły które dotyczą sposobów inwestycji.

Jun
21
Giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Jednym z najbardziej popularnych obecnie sposobów inwestowania jest giełda, możliwości na niej są ogromne i można na niej zarobić rzeczywiście sporo pieniędzy. Lecz do tego, żeby rozpocząć swoją przygodę z graniem na giełdzie, to trzeba nabyć sporo doświadczenia, bez tego może być bardzo trudno osiągnąć większy sukces. Rzecz jasna można po prostu kupić jakiś pakiet akcji i je po prostu przetrzymywać bez zastanawiania się nad tym, jak wygląda sytuacja na rynku.
Posted By addmean read more

W chwili, jeżeli niemiecki kontrahent zalega ci z płatnościami, masz szansę zatrudnić przedsiębiorstwo windykacyjne

Jun
21
należności
Każdy, kto prowadzi interesy, bez wątpienia poświadczy, jak wielką komplikacją okazuje się sytuacja, gdy klient zalega z opłatami. Niestety, tego typu przypadku zdarzają się bardzo często, a biznesmeni najczęściej długimi miesiącami bądź latami starają się odzyskać swoje pieniądze. W sytuacji, kiedy nie możemy zmusić nieuczciwego partnera biznesowego do zapłaty zobowiązania, powinniśmy korzystać z usług jednostki windykacyjnej.
Posted By addmean read more

Skądże brać gotówkę na rozwój biznesu?

Jun
21
rozwój firmy
Author: Enterprise Minnesota
Source: http://www.flickr.com
W toku prowadzenia działalności gospodarczej w pewnym momencie pojawia się taki czas, w jakim potrzebne będzie uzyskanie dodatkowej gotówki. W tego typu sytuacjach kluczowe jest przygotowanie wniosku o kredyt. Szczęśliwie w obecnych czasach nie będzie z tym najmniejszego problemu, bowiem na rynku funkcjonuje dużo instytucji, które mogą pomóc w takiej przypadku. Kredyty dla firm to świetna inicjatywa dla przedsiębiorstw, jakie potrzebują pilnej inwestycji.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - pieniądze