pieniądze

Moje wpisy

Dotacje unijne jako doskonały sposób na przyspieszenie rozwoju własnej firmy

Jan
11
firma - widok
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że to w istocie między innymi dzięki środkom jakie płyną z UE udało się w naszym kraju rozbudować infrastrukturę a także sfinalizować dużo różnego typu inwestycji.
Posted By addmean read more

Jak posiadacze kilkupiętrowych budynków hotelowych przygotowują pokoje dla gości i tworzą propozycję noclegową tak dla ludzi biznesu, jak i dla rzemieślników

Dec
31
Apartament
Author: jjandchris
Source: http://www.flickr.com
Żeby prowadzić hotel bądź nawet pensjonacik, trzeba mieć głowę nie od parady. Nie wystarczy zainwestować w ten biznes milion dolarów, ale poza tym dbać o to, aby wspomniany biznes się kręcił. To jednak prawie nigdy nie bywa sprawą jedynie szczęśliwego trafu. Aby czerpać korzyści z prowadzonej firmy, trzeba także opracować strategię rozwojową - przecież kto się nie rozwija, ten bywa skazany na porażkę.
Posted By addmean read more

Jak UE pomaga naszemu krajowi?

Dec
20
pole - rolnictwo
Author: HintenRum
Source: http://www.flickr.com
W ostatnim czasie nadmierne krytykowanie UE jest bardzo popularne. Jednak trzeba wiedzieć, że chociaż faktycznie Unia Europejska ma wiele wad, to jednakże wcale nie jest powiedziane, iż pod każdym względem jest ona czymś beznadziejnym.
Posted By addmean read more

Czy rzeczywiście trzeba bać się windykacji?

Dec
10
firma
Author: HazteOir.org
Source: http://www.flickr.com
Hasła takie jak np. komornik czy egzekwowanie zaległych należności najczęściej budzą zaniepokojenie. Kojarzy się to z zagrożeniem lub strasznym procesem, od którego trudno uciec.
Posted By addmean read more

Na urlop tylko samolotem!

Nov
09
samolot
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kiedy już podejmiemy decyzję o wakacyjnym wyjeździe, wtedy stajemy przed kolejną decyzją -, jaki środek transportu wybrać. Są osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i tego typu podobne aspekty.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - pieniądze