pieniądze

Moje wpisy

Najważniejsze informacje o tym, jak funkcjonuje giełda, jakie są podstawowe reguły które dotyczą sposobów inwestycji.

Feb
23
Giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Jednym z najpopularniejszych dzisiaj sposobów inwestowania stała się giełda, możliwości na niej są ogromne i da się zarobić naprawdę na tym duże pieniądze. Jednak do tego, aby zacząć przygodę z taką formą inwestycji, to trzeba zdobyć dużo doświadczenia, bez tego raczej ciężko będzie osiągnąć jakiś sukces. Oczywiście można po prostu zakupić jakiś pakiet akcji i je trzymać bez zastanawiania się nad tym, jak kształtuje się rynek.
Posted By addmean read more

Czy rzeczywiście trzeba bać się windykacji?

Feb
07
firma
Author: HazteOir.org
Source: http://www.flickr.com
Pojęcia takie jak na przykład komornik lub egzekucja zaległych należności zazwyczaj budzą niepokój. Kojarzy się nam to z zagrożeniem i strasznym procesem, od którego nie ma odwrotu.
Posted By addmean read more

Akademia Forex – zapisz się, jeżeli planujesz zacząć przygodę z grą na giełdzie

Feb
06
giełda
Author: Marcin Polak
Source: http://www.flickr.com
Od jakiegoś czasu rozważasz to, aby zacząć grę na giełdzie? Oczywiście nie możesz tego zrobić, jeśli nie posiada się odpowiedniej wiedzy, w przeciwnym wypadku to bardziej niż pewne, iż częściej będzie czekać cię niepowodzenie, niźli sukces.
Posted By addmean read more

Dotacje unijne jako doskonały sposób na przyspieszenie rozwoju własnej firmy

Jan
29
firma - widok
Author: EnergieAgentur.NRW
Source: http://www.flickr.com
Nie da się ukryć, że to w istocie m.in. dzięki środkom pochodzącym z UE udało się w Polsce rozbudować drogi i autostrady oraz zakończyć z sukcesem dużo różnego rodzaju inwestycji.
Posted By addmean read more

Jak posiadacze kilkupiętrowych budynków hotelowych przygotowują pokoje dla gości i tworzą propozycję noclegową tak dla ludzi biznesu, jak i dla rzemieślników

Jan
21
Apartament
Author: jjandchris
Source: http://www.flickr.com
Aby prowadzić hotel lub nawet pensjonat, trzeba mieć głowę na karku. Nie wystarczy włożyć w ten biznes milion dolarów, ale dodatkowo troszczyć się o to, żeby rzeczony biznes się kręcił. To jednak prawie nigdy nie jest sprawą tylko i wyłącznie szczęścia. Żeby czerpać zyski z prowadzonej firmy, trzeba także opracować strategię rozwoju - przecież kto się nie rozwija, ten bywa skazany na niepowodzenie.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - pieniądze