pieniądze

Moje wpisy

Lubimy mnożyć własne oszczędności

Jan
18
giełda
Jeżeli tylko takowe posiadamy, zabiegamy o to by na nich zarobić jeszcze więcej.


Czasy, kiedy nadwyżki trzymaliśmy w domu w przysłowiowej skarpecie, bardzo dawno już minęły.
Posted By addmean read more

Jak posiadacze kilkupiętrowych budynków hotelowych przygotowują pokoje dla gości i tworzą propozycję noclegową tak dla ludzi biznesu, jak i dla rzemieślników

Jan
18
Apartament
Author: jjandchris
Source: http://www.flickr.com
Aby prowadzić hotel albo nawet pensjonacik, trzeba mieć głowę na karku. Nie wystarczy zainwestować w ten biznes milion dolarów, ale jeszcze dbać o to, aby wspomniany biznes się kręcił. To jednak prawie nigdy nie jest sprawą tylko szczęścia. Żeby czerpać zyski z prowadzonej firmy, należy także stworzyć strategię rozwoju - przecież kto się nie rozwija, ten jest skazany na fiasko.
Posted By addmean read more

Najważniejsze informacje o tym, jak funkcjonuje giełda, jakie są podstawowe reguły które dotyczą sposobów inwestycji.

Jan
17
Giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Jednym z najbardziej popularnych dzisiaj rodzajów inwestowania jest giełda, możliwości na niej są ogromne i można zarobić naprawdę na tym duże pieniądze. Jednak do tego, aby zacząć przygodę z graniem na giełdzie, to trzeba nabyć dużo doświadczenia, bez tego może być bardzo trudno osiągnąć większy sukces. Oczywiście można po prostu zakupić pewien pakiet akcji i je trzymać bez względu na to, jak kształtuje się sytuacja na rynku.
Posted By addmean read more

Jak dobrze zająć się księgowością w swojej firmie, wady i zalety internetowych biur księgowych.

Jan
03
finanase firmowe
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Wiele osób twierdzi, że prowadząc firmę trzeba się skupić na tym, żeby ją prowadzić, a nie rozliczaniu podatków i wypełnianiu różnych deklaracji. I faktycznie tak powinno być, bo w końcu właściciel ma pracować i zarabiać, a obliczenie należności podatkowych od tego co uda mu się zarobić zostawić profesjonalistom. Jak w praktyce jednak wychodzi, w naszym środowisku biznesmenów i drobnych przedsiębiorców bardzo różnie może z tym być.
Posted By addmean read more

Walizki nike będą bardzo wytrzymałe

Jan
03
bielizna damska
Author: Luciano Mello
Source: http://www.flickr.com
Kupujmy przedmioty tylko dobrej jakości

Kiedy pragniemy posiadać gwarancję, że konkretny zakup to dobrze zainwestowane fundusze, a do tego jeszcze chcemy posiadać świadomość, że będzie on nam służył przez sporo lat, to musimy kupować tylko przedmioty odpowiedniej jakości.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - pieniądze