pieniądze

Moje wpisy

Jak posiadacze kilkupiętrowych budynków hotelowych przygotowują pokoje dla gości i tworzą propozycję noclegową tak dla ludzi biznesu, jak i dla rzemieślników

Jan
10
Apartament
Author: jjandchris
Source: http://www.flickr.com
Żeby prowadzić hotel bądź nawet zajazd, trzeba mieć głowę na karku. Nie wystarczy zainwestować w ten biznes milion dolarów, ale dodatkowo troszczyć się o to, aby rzeczony biznes się kręcił. To jednak prawie nigdy nie jest sprawą jedynie szczęśliwego trafu. Żeby czerpać korzyści z prowadzonej działalności gospodarczej, należy także opracować strategię rozwojową - w końcu kto się nie rozwija, ten bywa skazany na klęskę.
Posted By addmean read more

Jak dobrze zająć się księgowością w swojej firmie, wady i zalety internetowych biur księgowych.

Dec
27
finanase firmowe
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi jest zdania, że zakładając firmę trzeba się skupić na jej prowadzeniu, a nie obliczaniu podatków i wypisywaniu deklaracji. I faktycznie tak dobrze żeby było, bo w końcu właściciel ma działać i zarabiać, a policzenie podatków od tego co uda mu się zarobić zostawić odpowiednim osobom. Jak w praktyce jednak wychodzi, w środowisku biznesmenów i drobnych przedsiębiorców bardzo różnie może z tym być.
Posted By addmean read more

Najważniejsze informacje o tym, jak funkcjonuje giełda, jakie są podstawowe reguły które dotyczą sposobów inwestycji.

Dec
24
Giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Jednym z najpopularniejszych obecnie rodzajów inwestowania stała się giełda, możliwości na niej są ogromne i da się zarobić naprawdę na tym duże pieniądze. Jednak do tego, żeby rozpocząć przygodę z taką formą inwestycji, to trzeba nabyć sporo doświadczenia, bez tego raczej ciężko będzie osiągnąć większy sukces. Rzecz jasna można zwyczajnie kupić jakiś pakiet akcji i je trzymać bez względu na to, jak wygląda sytuacja na rynku.
Posted By addmean read more

Na urlop tylko samolotem!

Nov
29
samolot
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Gdy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, wtedy stajemy przed kolejną decyzją -, jaki środek transportu wybrać. Bywają ludzie, którzy nie myślą nawet o innej formie niż dojazd autem. Cenią sobie niezależność,opcję zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i tego typu podobne kwestie.
Posted By addmean read more

W chwili, jeżeli niemiecki kontrahent zalega ci z płatnościami, masz szansę zatrudnić przedsiębiorstwo windykacyjne

Oct
24
należności
Każdy, kto prowadzi interesy, z pewnością poświadczy, jak wielką trudnością jest sytuacja, jeśli kontrahent zalega z opłatami. Niestety, takie przypadku mają miejsce bardzo często, a przedsiębiorcy przeważnie długimi miesiącami albo latami starają się odzyskać własne środki. W przypadku, kiedy nie możemy nakłonić nieuczciwego kontrahenta do spłaty zobowiązania, powinniśmy skorzystać z usług jednostki windykacyjnej.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - pieniądze