plaże

Moje wpisy

Jastarnia - plan na wypoczynek 2014

Dec
23
Bałtyk, Jastarnia
Author: mariaaantonina
Source: http://www.flickr.com
Jastarnia to słynne kąpielisko, kurort nadmorski i port morski usytuowany w środkowej części Mierzei Helskiej. W skład miasta wchodzą Kuźnica i Jurata. Podstawowymi pozytywami Juraty są cudowne i piaszczyste plaże, zdrowe, przesycone jodem powietrze i właściwe warunki do aktywnego spędzania wolnego czasu. Piękna tej miejscowości dodają śliczne uliczki z elementami budownictwa kaszubskiego oraz rewelacyjna kompozycja błękitnego morza Bałtyckiego, białych plaż i zielonych, sosnowych lasów.
Posted By addmean read more

Na wakacje poleć samolotem

Jun
03
Egipt i pustynia
Author: Denis Polyakov
Source: http://www.flickr.com
Wszyscy kochamy wakacje, szczególnie kiedy szykuje się nam zagraniczny wyjazd. Ale w którą stronę świata wyruszyć? W ostatnich latach Polacy pokochali Grecję. Najpopularniejsze regiony do wypoczynku w tym pięknym kraju to Kreta, Rodos i Zakynthos. Grecja to idealne miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla osób starszych. Grecja, słonecznie i pachnąco wita każdego i nie ma tu mowy o nudzie!
Posted By addmean read more

W jaki sposób wyszukać niedrogą ofertę podróży za granicą?

May
19
warszawa - mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludziom śnią się pełne egzotyki wakacje, z dala od naszego kraju. Taka przyjemność niekiedy sporo kosztuje, dlatego tak dużą sławą cieszą się wakacje last minute.


Wczasy last minute to wykupienie wycieczki niedługo przed jej terminem.
Posted By addmean read more

Urlop na Karaibach

Jul
15
Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Biuro podróży oferuje wycieczki na Karaiby. Karaiby to rejon pomiędzy kontynentami Ameryk. W skład Karaibów wchodzą: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część państw wyspiarskich leżących na Morzu Karaibskim.Karaiby zostały odkryte przez Krzysztofa Kolumba w 1492 roku i dość szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.Razem obejmują one obszar ok. 250 tys. km², zamieszkująca tam ludność przekracza 40 mln.
Posted By addmean read more

Co można polecić na urlop w czasie ferii, które są w zimie

Nov
14
Tajlandia
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Szukając pomysłu na wyjazd w wakacje coraz więcej osób zaczyna się kierować w kierunku egzotycznych krajów. Wynika to z paru rzeczy. Po pierwsze ludzie zarabiają coraz więcej, a tym samym mają okazję na pojechanie gdzieś dalej. Oprócz tego turystyczne propozycje takich właśnie krajów są zimową porą, kiedy w naszym kraju panują po prostu mrozy. A w krajach azjatyckich czy afrykańskich w tym czasie świeci słońce i są wyśmienite warunki do odpoczynku.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - plaże