plaże

Moje wpisy

Turcja - wspaniałe państwo na spędzenie wakacji.

Dec
05
wakacje w Turcji
Author: Leonela Jaramillo
Source: http://www.flickr.com
O urlopie w ciepłych krajach snuje marzenia praktycznie każda osoba. Wspaniale jest przecież odpocząć od zwyczajności, idealnie więc robić to daleko od wszystkiego, co normalne, czyli na przykład w jakimś orientalnym państwie. Niezwykle modnym wśród ludzi z Polski państwem urlopu jest Turcja. Dlaczego Turcja jest tak lubiana? Wydawać by się mogło, że to dlatego, ponieważ to państwo posiada jakiś fenomenalny urok. Ujrzeć niesamowitości to wspaniałe uczucie i szczęście.
Posted By addmean read more

W jaki sposób wyszukać niedrogą ofertę podróży za granicą?

Aug
18
warszawa - mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludziom śnią się egzotyczne wakacje, z daleka od naszego kraju. Tego rodzaju przyjemność niekiedy sporo kosztuje, z tego powodu tak wielką popularnością cieszą się wczasy last minute.


Wczasy last minute to wykupienie wycieczki niedługo przed jej rozpoczęciem.
Posted By addmean read more

Co można polecić na urlop w czasie ferii, które są w zimie

Aug
18
Tajlandia
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Szukając pomysłu na wakacyjny wyjazd coraz większe grono ludzi zaczyna się kierować w stronę egzotycznych miejsc. Będzie to wynikać z kilku rzeczy. Po pierwsze ludzie zaczynają więcej zarabiać, a co za tym idzie mają możliwość pojechania gdzieś dalej. Poza tym turystyczne propozycje wielu krajów są zimową porą, kiedy w naszej części świata panują po prostu mrozy. A w afrykańskich czy azjatyckich krajach w tym czasie świeci słońce i są doskonałe warunki do wypoczynku.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - plaże