plaże

Moje wpisy

Turcja - wspaniałe państwo na spędzenie wakacji.

Mar
11
wakacje w Turcji
Author: Leonela Jaramillo
Source: http://www.flickr.com
O urlopie w ciepłych krajach snuje marzenia praktycznie każdy. Wspaniale jest bowiem zrelaksować się od codzienności, dlaczego więc nie robić to z daleka od wszystkiego, co normalne, czyli na przykład w jakimś orientalnym miejscu. Niezwykle popularnym wśród Polaków miejscem wypoczynku jest Turcja. Dlaczego Turcja jest tak popularna? Wydawać by się mogło, że to dlatego, ponieważ Turcja posiada jakiś niezwykły czar. Zobaczyć niesamowitości to cudowne uczucie oraz szczęście.
Posted By addmean read more

Urlop na Karaibach

Feb
05
Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Biuro podróży proponuje wycieczki na Karaiby. Wyspy Karaibskie to rejon między kontynentami Ameryk. Karaiby obejmują geograficznie: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część państw wyspiarskich leżących na Morzu Karaibskim.Karaiby zostały odkryte przez Kolumba w 1492 roku i stosunkowo szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.Razem obejmują one obszar ok. 250 tys. km², zamieszkująca tam ludność przekracza 40 mln.
Posted By addmean read more

Na wakacje poleć samolotem

Jan
17
Egipt i pustynia
Author: Denis Polyakov
Source: http://www.flickr.com
Każdy z utęsknieniem czeka na wakacyjny urlop, zwłaszcza kiedy szykuje się nam zagraniczny wyjazd. Lecz w którą stronę świata się udać? W ostatnich latach Polacy pokochali Grecję. Najpopularniejsze regiony w tej historycznej krainie to Kreta, Rodos i Zakynthos. Grecja to idealne miejsce na wakacje zarówno dla rodzin z dziećmi, jak i dla singli. Grecja, radośnie wita każdego i nie ma tu szansy na nudę!
Posted By addmean read more

W jaki sposób wyszukać niedrogą ofertę podróży za granicą?

Jan
03
warszawa - mieszkanie
Author: Mikhail Golub
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludziom śnią się egzotyczne wakacje, z daleka od naszego kraju. Tego rodzaju przyjemność niekiedy sporo kosztuje, z tego powodu tak wielką popularnością cieszą się wczasy last minute.


Wczasy last minute to wykupienie wycieczki niedługo przed jej rozpoczęciem.
Posted By addmean read more

Co można polecić na urlop w czasie ferii, które są w zimie

Jan
03
Tajlandia
Author: DCWG
Source: Tajlandia, Bangkok
Szukając pomysłu na wakacyjny wyjazd coraz większe grono ludzi zaczyna się kierować w stronę egzotycznych miejsc. Będzie to wynikać z kilku rzeczy. Po pierwsze ludzie zaczynają więcej zarabiać, a co za tym idzie mają możliwość pojechania gdzieś dalej. Poza tym turystyczne propozycje wielu krajów są zimową porą, kiedy w naszej części świata panują po prostu mrozy. A w afrykańskich czy azjatyckich krajach w tym czasie świeci słońce i są doskonałe warunki do wypoczynku.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - plaże