ubrania

Moje wpisy

wodoodporna torba sporządzona do prania

Jun
08
Surwiwal sklep
Author: Marshall Astor
Source: http://www.flickr.com
Nawet podczas biwaku pod namiotem, nie ominie nas konieczność zrobienia prania. Istnieją proste jego sposoby, a jednym z nich jest Scrubba bag. Jest to wodoszczelna torba wykonana z materiałów sztucznych, mający wypustki wewnątrz. Wystarczy jedynie wlać do niego wodę, umieścić specyfik piorący razem z brudnymi ubraniami, a następnie zamknąć go i nieco pomiętosić.
Posted By addmean read more

Wyposażenie dla fanów fitness i wszelakich aktywności

Jul
09
codzienne ćwiczenia
Author: Port of San Diego
Source: http://www.flickr.com
Ogólnie pojęty fitness bez wątpienia może być zaliczony do absolutnie najatrakcyjniejszych aktywności fizycznych, jakim tylko może oddawać się właściwie każdy z nas. Z jednej strony nie jest to zbytnio wymagające, zatem będzie to interesująca propozycja również i dla osób początkujących, które nie mają doświadczenia z jakimikolwiek sportami ani też nie posiadają odpowiedniej kondycji fizycznej. Dodatkowo jest to równocześnie efektywny sposób na zatroszczenie się o swoje ciało i wypracowanie u siebie idealnej sylwetki – dlatego też właśnie trudno jest dziwić się temu, że obecnie cieszy się on tak dużą popularnością. Jeżeli jednak sami pragniemy się tym zająć to w pierwszej kolejności musimy zdać sobie sprawę z tego, jak niezwykle ważne są tutaj rzeczy takie jak przykładowo koszulki fitness.
Posted By addmean read more

Tegorocznym hitem świątecznym są walizki firmy Samsonite , a także firmowe ubrania

Jul
30
stanik
Author: D.Ph
Source: http://www.flickr.com
Święta Bożonarodzeniowe tuż, tuż. Już w tym momencie idź na zakupy, aby nie musieć o tym myśleć na kilka dni przed Wigilią.

Kapitalnym upominkiem dla prawie każdej dziewczyny są biustonosze Alles, bo są śliczne i jednocześnie wygodne.
Posted By addmean read more

Wycieczka na łono natury – co będzie potrzebne w plecaku?

Oct
28
Trekking
Source: pixabay.com
Masz w planach wyjazd na łono natury? Marzy Ci się dzika, szalona przygoda? Chcesz przeżyć coś innego niż kiedykolwiek do tej pory? Przejadły Ci się już zwyczajne, nudne wakacje nad morzem czy nad jeziorem, w spokojnym pensjonacie pełnym rodzin z dziećmi i starszych osób? Taki wypad inny aniżeli przeważnie na pewno sporo wniesie do Twojego życia.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - ubrania