czasu

Moje wpisy

Przedsiębiorcą być - wyzwanie, jakiemu czasami trudno podołać w pojedynkę

Sep
05
Life coaching
Author: Pearly85
Source: http://www.flickr.com
czasy, kiedy w każdej miejscowości funkcjonowały wielkie przedsiębiorstwa jakie zatrudniały większość mieszkańców są już daleko za nami. Współcześnie ich miejsce zajęły niewielkie firmy, często o lokalnym zasięgu.
Posted By addmean read more

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Aug
08
agencja
Author: Rod Raglin
Source: http://www.flickr.com
Decyzja o doborze biura księgowego wiąże partnerów biznesowych na długi czas, stąd istotne jest, ażeby wybór był gruntownie przemyślany.


Zakres prac księgowych świadczonych przez biura rachunkowe jest najczęściej podobny, bowiem wynika on z wymogów prawa: jest nim Księgowość podatkowa oraz obsługa kadrowo-płacowa.
Posted By addmean read more

Kredyt hipoteczny Wrocław przyznaje też prywatnym osobom

May
01
praca
Author: Arek Olek
Source: http://www.flickr.com
Im więcej będziemy wiedzieli na temat kredytu, tym łatwiej będzie nam odpowiedzieć, który z nich będzie najbardziej opłacalny w naszym przypadku. Z tego powodu potrzeba się poznać z różnorakimi propozycjami, by mieć pewność, że znajdziemy to, co będzie dla nas najlepsze.


Kredyt obrotowy dla firm cieszy się powodzeniem


Należy się dowiedzieć jakiego rodzaju kredyt możemy zaciągnąć, tak aby zobaczyć, czy będzie on najbardziej korzystny w danym przypadku.
Posted By addmean read more

Rozliczenie PIT 2016 / 2017 nigdy dotychczas nie było tak łatwe

Feb
21
pit 28 online
Author: Maria Elena
Source: http://www.flickr.com
Rozliczanie PITu aktualnie nadal jeszcze sprawia wielu osobom spory problem. Ta męka może się teraz błyskawicznie zakończyć, dzięki dostępności kilku programów do rozliczenia PITu online.


Dawniej rozliczanie PITu było zarezerwowane dla osób szczególnych, znających temat.
Posted By addmean read more

Nie musisz się już bać wypełniania PITu

Nov
13
rozliczenia
Co roku, znacząca większość Polaków zasiada przy biurku, aby wypełnić jeden z obowiązków, których niestety nie da się uniknąć. Jest to rozliczenie PITu. Nie jest to szybkie, być może dlatego większość Polaków odwleka ten obowiązek w nieskończoność.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - czasu