czasu

Moje wpisy

Przedsiębiorcą być - wyzwanie, jakiemu czasami trudno podołać w pojedynkę

Jan
18
Life coaching
Author: Pearly85
Source: http://www.flickr.com
czasy, kiedy w każdej miejscowości istniały wielkie zakłady produkcyjne jakie zatrudniały większość mieszkańców są już dawno za nami. Obecnie ich miejsce zajęły małe firmy, często o lokalnym zasięgu.
Posted By addmean read more

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Jan
17
agencja
Author: Rod Raglin
Source: http://www.flickr.com
Decyzja o wyborze biura rachunkowego wiąże biznesowych partnerów na długi czas, stąd ważne jest, ażeby wybór był gruntownie przemyślany.


Zakres prac rachunkowych wyświadczanych przez biura księgowe jest przeważnie podobny, dlatego że wynika on z wymogów prawa: jest nim rachunkowość fiskalna a także obsługa kadrowo-płacowa.
Posted By addmean read more

Nie musisz się już bać wypełniania PITu

Jan
03
rozliczenia
Każdego roku, ogromna większość Polaków zasiada przy biurku, by wypełnić jeden z obowiązków, których najzwyczajniej w świecie nie da się uniknąć. Jest to rozliczenie PIT. Nie jest to łatwe, być może dlatego większość Polaków odwleka ten obowiązek w nieskończoność.
Posted By addmean read more

Jakim sposobem poprawnie rozliczyć PIT? Mnóstwo informacji na ten temat znajdziesz tutaj.

Jan
03
pit 37
Author: Fabrice Florin
Source: http://www.flickr.com
Pomyłki w deklaracjach podatkowych zdarzają się dość często. Czasami są one dość banalne i możemy prędko dostarczyć korektę w urzędzie podatkowym.


Jednakże w przypadku poważniejszych omyłek, wystawiamy się na wysokie i poważne sankcje karne.
Posted By addmean read more

PIT 37 online można rozliczyć

Jan
03
firma
Author: Emiliano García-Page Sánchez
Source: http://www.flickr.com
Pracujący dorośli powiedzą, że muszą się raz do roku rozliczać z urzędem skarbowym z tego, co uzyskali w roku poprzednim. Część z nich takie rozliczenie zleca dobrze wyuczonej osobie, ale okazują się być też takie osoby, które zdecydują się takie rozliczenie uzupełnić samodzielnie, ponieważ zawierają podstawową wiedzę, a możliwość korzystania z właściwych programów sprawia, że wszystko idzie prędko oraz dosyć łatwo.


PIT 37 online mamy możliwość wysłać


Zjawia się znacznie więcej udogodnień, które powodują, że ludzie samodzielnie zdecydują się rozliczyć z urzędem skarbowym, co powoduje, że robią to w stosunkowo krótkim czasie, a przy tym jeszcze nikomu nie są zmuszeni zapłacić za taką usługę.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - czasu