raty

Moje wpisy

Dlaczego warto się ubezpieczać?

Jun
21
ubepieczyciel
Source: ab-ubezpieczenia.pl
W życiu spotkać nas mogą różne sytuacje i nie wszystkie z nich będą oczywiście przyjemne. Nierzadko na ich skutek tracimy zdrowie czy też majątek, a straty są bardzo trudne do nadrobienia i uciążliwe. Warto przemyśleć, co w tej sytuacji mogą zagwarantować ubezpieczenia Gdynia i sprawdzić czy ich zakup nie okaże się dla nas korzystny.
Posted By addmean read more

Kredyty mieszkaniowe oraz kredyty na dofinansowanie małych oraz sporych firm

Feb
12
rozliczenia
Author: Lucas Hayas
Source: http://www.flickr.com
W wypadku kupna mieszkania czy domu jednorodzinnego przeważnie decydujemy się na wzięcie kredytu, albowiem raczej nieczęsto dysponujemy tak dużymi środkami finansowymi, by bez kłopotu pozwolić sobie na nabycie domu bądź mieszkania.
Posted By addmean read more

Gdy mamy zamiar wynająć komuś mieszkanie, to…

Jan
18
Salon
Author: Jeremy Levine
Source: http://www.flickr.com
Jeśli mamy zamiar zacząć wynajmować mieszkanie powinniśmy pamiętać, że będziemy musieli uregulować pewne sprawy z Urzędem Skarbowy. Nie można, ot tak po prostu, otrzymywać pieniędzy z wynajmu i nie odprowadzać od tego żadnych podatków.
Posted By addmean read more

Jak schudnąć rozsądnie? - ćwiczenia, dieta, pielęgnacja

Jan
17
Tabliczki aluminiowe
Presja posiadania smukłej figury jest obecnie tak ogromna, że nawet dwa bądź trzy kilogramy nadwagi mogą wpędzić w kompleksy. Większa część z nas co najmniej raz w życiu próbowała modnej diety jak też próbowała odchudzić się.


Przeważnie zapał prędko mijał, a powracały kilogramy, czyli pojawiał się rezultat jo-jo.
Posted By addmean read more

W jaki sposób rozliczyć pit online?

Jan
03
nauka języka obcego
Author: www.audio-luci-store.it
Source: http://www.flickr.com
Deklaracja PIT 37 nie będzie dla Ciebie, jeżeli rozliczasz pozarolniczą działalność gospodarczą albo działy specjalne produkcji rolnej. W nich sam bowiem będziesz odpowiedzialny za obliczenie a także zapłatę należnego dochodowego podatku.


Jeśli uzyskujesz dochody opodatkowane według skali tak za pośrednictwem płatnika (np. umowa o pracę), jak także bez pośrednictwa płatnika (przykładowo sprzedajesz prywatnie regały na serwisie aukcyjnym), to nie wybierzesz owej deklaracji.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - raty