bank

Moje wpisy

Czemu znajomość finansowej wartości firmy jest tak ważna? Są niekiedy takie okoliczności, gdy ta wiedza jest przydatna

Feb
23
Pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz własną firmę i pragniesz wiedzieć, jaka jest jej wartość. Aby to oszacować trzeba znać kilka pojęć, które są potrzebne przy tego typu zadaniach. W tym tekście postaramy się przedstawić to ciekawe zagadnienie.
Posted By addmean read more

Prowadzenie działalności - które konto jest najlepsze

Oct
30
konto bankowe
Author: Ken Teegardin
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie firmy wiąże się z przeprowadzaniem wielu obowiązków formalnych. Oczywiście to nie tylko przygotowanie planu biznesowego, zajmowanie się fakturami, sprawy związane z księgowością, zarządzanie działem kadr itp. Niezwykle ważne są prawidłowe wybory, np. odpowiednie konto dla firmy. Warto zapoznać się z opiniami i dobrać to, co najlepsze dla naszej działalności.
Wybierając konto osobiste nie posiadamy dużego problemu, ponieważ ważne są tylko nasze potrzeby. Jeżeli natomiast chodzi o konto firmowe musimy wziąć pod uwagę kilka innych czynników.
Posted By addmean read more

Kto nam dopomoże zainwestować nasze pieniądze?

Mar
10
faktur
Author: André Hofmeister
Source: http://www.flickr.com
Media donoszą, że w ostatnim okresie nasze dochody ulegają wzrostom. Jeżeli nie mamy dzieci albo w celu ich wychowywania na wyższym poziomie wyjechaliśmy zarobkowo, do któregoś państwa za naszą zachodnią granicą kraju, jest bardzo potencjalne, że zebraliśmy jakąkolwiek kwotę, jaką obecnie pragnęlibyśmy gdzieś ulokować.


Bardzo często jest tak, iż nie znamy się na mechanizmach zarządzających światem większych pieniędzy.
Posted By addmean read more

Interesujące oferty pożyczek – firmy pozabankowe

Nov
13
finanse
Author: Global Panorama
Source: http://www.flickr.com
Współcześnie banki nie są jedynymi instytucjami, które potrafią pomóc w rozmaitych sprawach finansowych. Teraz nie bez powodu wielu ludzi twierdzi, że dużo bankowych ofert jest dla nich niekorzystnych; niekiedy trudnością może być znaczna ilość formalności albo niepowodzenie w trakcie konsultacji. Wtedy doskonałym pomysłem mogą być rozmaitego typu nowe, zupełnie alternatywne propozycje pożyczek – często w tym celu nie trzeba nawet wychodzić osobiście, ponieważ sporo firm idzie przyszłym klientom na rękę oraz powoduje, że wszelkie formalności da się załatwić w sposób zdalny – przez internet. Umożliwia to na przykład pożyczka pozabankowa Filarum, która jest sławna z niezwykle łatwych w obsłudze , jak również korzystnych warunków.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - bank