reklama

Moje wpisy

Banery reklamowe to jedna z intrygujących form marketingu dla sporej części firm

Jan
10
banery
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie wiele placówek na rynku wymaga od nich prawidłowej taktyki marketingowej, dzięki której potrafią dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów , a także zaistnieć w świadomości mnóstwa grup społecznych. Prawdą jest, iż reklama jest dźwignią handlu i stosowna strategia jest nadzwyczaj istotna. Z tej przyczyny wśród pracowników sporej części przedsiębiorstw wyszukamy profesjonalistów z sfery marketingu i reklamy.
Posted By addmean read more

Jak dostać się do potencjalnego odbiorcy usług lub towarów? Czy psychologia kolorów wpływa na chęć robienia zakupów?

Aug
03
psychologia kolorów
Author: David Mellis
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie dość dużą funkcję w realizowaniu zakupów odgrywa psychologia kolorów. O co chodzi? Głównie chodzi o skojarzenia. Konsumenci kupują takie produkty, jakich kolorystyka wiąże się z czymś miłym.
Posted By addmean read more

Czy wizytówka w dzisiejszych czasach ma jeszcze rację bytu? Gdzie sprawdza się na pewno?

May
25
monitoring domu
Posiadanie swojej firmy wiąże się z wieloma obowiązkami. W natłoku codziennych spraw należy odnaleźć czas na sporo rzeczy. A przecież nie można zapominać o tym, że stale musimy być widzialni dla potencjalnych odbiorców, jacy z naszej oferty mogliby skorzystać.
Posted By addmean read more

Czy wiesz kto mógłby zająć się utworzeniem dla Ciebie ciekawego marketu internetowego?

Apr
12
dom wielorodzinny
Author: INTEGER S.A.
Source: INTEGER S.A.
W obecnych dniach faktycznie nie trzeba wychodzić z domu, żeby móc funkcjonować dla firmy, która posiada swoją centralę np. na drugim końcu państwa. Jest to bardzo komfortowe dla kadrowiczów, ponieważ mogą zaoszczędzić czas oraz środki pieniężne, jakie byłyby konieczne na sam wyłącznie dojazd do miejsca pracy.
Posted By addmean read more

Reklamy wielkopowierzchniowe na zewnątrz - pomysł na kłopoty z dotarciem do interesantów

Dec
25
bilboard
Source: flickr.com
Każdy z nas widział wielkie plakaty na przykład na wieżowcach lub przy autostradach. Wszystkie firmy pojęły w końcu jak istotna jest reklama. Zrozumiały, że należy się reklamować na zewnątrz i to nie jedynie w postaci ulotek, czy gazetek promocyjnych. Z tego powodu tak powszechne są billboardy katowice.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - reklama