akcje

Moje wpisy

Czemu znajomość finansowej wartości firmy jest tak ważna? Są niekiedy takie okoliczności, gdy ta wiedza jest przydatna

Feb
23
Pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz własną firmę i pragniesz wiedzieć, jaka jest jej wartość. Aby to oszacować trzeba znać kilka pojęć, które są potrzebne przy tego typu zadaniach. W tym tekście postaramy się przedstawić to ciekawe zagadnienie.
Posted By addmean read more

Inwestycja w papiery wartościowe – o czym warto wiedzieć, aby zyskać

Mar
09
pieniądze
Author: Tax Credits
Source: http://www.flickr.com
Gra na giełdzie w dwudziestym pierwszym wieku jest jednym z głównie wybieranych rodzajów inwestycji. Dzieje się tak nie bez przyczyny – dzięki niej zarabia wiele osób idealnie zorientowanych w finansach. Inwestowanie w akcje nieraz pozwala również na dodatkowy zarobek, bo aby zacząć wystarczą nawet niewielkie kwoty.
Posted By addmean read more

Jak pozyskać dodatkowe kwoty pieniędzy?

Nov
13
pieniądze
Author: GotCredit
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że środek płatniczy jest niezwykle znaczącym elementem naszej codzienności. To właśnie on w znaczącej mierze wyznacza nasze ewentualności działania, w następstwie tego zależy nam na tym, aby posiadać go stosunkowo duże ilości. Niewątpliwie naszym najbardziej znaną metodą zdobywania środków płatniczych jest praca na etacie, niemniej jednakże w szeregu przypadków nasze wynagrodzenia nie stoją na względnie dużym poziomie.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - akcje