przepisy

Moje wpisy

Kiedy przydatna będzie pomoc radcy prawnego? Jaki jest zakres jego obowiązków? W czym jest w stanie nam pomóc tego typu osoba?

Sep
02
prawo
Author: Tony Webster
Source: http://www.flickr.com
Każdemu czasami przydarzają się tego typu sytuacje w życiu, iż jest zmuszony skorzystać ze wsparcia prawnego. Sami często nie orientujemy się w skomplikowanych przepisach, które najlepiej gdyby sprawdził fachowiec. Często w tego typu sytuacjach wystarczy zwrócić się o pomoc do radcy prawnego. W jakiej sytuacji warto z tego typu pomocy skorzystać? W jakiego rodzaju kwestiach może pomóc nam taka osoba?
Posted By addmean read more

Czemu szkolenia bhp są tak ważne? Czy za każdym razem należy zatrudniać profesjonalną firmę by je prowadziła?

Aug
08
bhp
Author: Campus Party Brasil
Source: http://www.flickr.com
Każdy z właścicieli musi zorganizować dla osób zatrudnionych w firmie szkolenia z zakresu bhp, to znaczy bezpieczeństwa oraz higieny pracy. Zasady organizacji takich zajęć, sposób ich przeprowadzenia, a również forma powinna być w zgodzie z aktualnie obowiązującymi zaleceniami prawnymi.
Posted By addmean read more

W jaki sposób uzyskać zwrot podatku z Anglii, co jest do tego potrzebne i czy ktokolwiek mógłby Ci w tym pomóc?

Jan
24
ERP
Aktualna sytuacja finansowa w Polsce przedstawia się naprawdę obiecująco. Niestety jeszcze kilka lat temu było zupełnie inaczej, dlatego dużo naszych rodaków pojechało szukać zatrudnienia poza granicami Polski.
Posted By addmean read more

Pracownik musi być bezpieczny w zakładzie pracy

Nov
13
fartuchy medyczne
Author: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Source: http://www.flickr.com
jakie obowiązki współcześnie głównie spoczywają na pracodawcy oraz jakim sposobem są one efektywnie kontrolowane przez aktualne prawo w Polsce?
Posted By addmean read more

Jak w dzisiejszych dniach można ułatwić sobie życie?

Nov
13
stragan z warzywami
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
W obecnych dniach mamy szczęście mieć mnóstwo mechanizmów, jakie dopomagają nam w bieżącym życiu. W przeszłości, aby uiścić rachunki musieliśmy udać się do standardowego banku, zaś dzisiaj starczy, iż zasiądziemy przy laptopie.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - przepisy