przepisy

Moje wpisy

Kiedy przydatna będzie pomoc radcy prawnego? Jaki jest zakres jego obowiązków? W czym jest w stanie nam pomóc tego typu osoba?

Jun
18
prawo
Author: Tony Webster
Source: http://www.flickr.com
Każdemu czasem przydarzają się tego typu sytuacje w życiu, że jest zmuszony skorzystać ze wsparcia prawnego. Sami z reguły nie orientujemy się w zawiłych przepisach, które dobrze by było gdyby sprawdził ktoś ze znajomością prawa. Często w tego typu sytuacjach wystarczy udać się po pomoc do radcy prawnego. Kiedy warto z tego typu pomocy skorzystać? W jakich kwestiach może być pomocna taki specjalista?
Posted By addmean read more

Jak w dzisiejszych dniach można ułatwić sobie życie?

Jun
06
stragan z warzywami
Author: Emily
Source: http://www.flickr.com
W obecnych czasach mamy szczęście mieć niemało mechanizmów, które pomagają nam w codziennym życiu. W przeszłości, żeby zapłacić rachunki musieliśmy udać się do tradycyjnego banku, zaś dzisiaj wystarczy, iż zasiądziemy przy komputerze.
Posted By addmean read more

Czemu szkolenia bhp są tak ważne? Czy za każdym razem należy zatrudniać profesjonalną firmę by je prowadziła?

Sep
25
bhp
Author: Campus Party Brasil
Source: http://www.flickr.com
Każdy z pracodawców ma obowiązek zrobienia dla swoich pracowników szkolenia z zakresu bhp, to znaczy bezpieczeństwa i higieny pracy. Zasady organizacji tego rodzaju szkoleń, sposób ich przeprowadzenia, a również forma powinna być w zgodzie z aktualnie obowiązującymi przepisami prawa.
Posted By addmean read more

W jaki sposób uzyskać zwrot podatku z Anglii, co jest do tego potrzebne i czy ktokolwiek mógłby Ci w tym pomóc?

Jan
24
ERP
Aktualna sytuacja finansowa w Polsce przedstawia się naprawdę obiecująco. Niestety jeszcze kilka lat temu było zupełnie inaczej, dlatego dużo naszych rodaków pojechało szukać zatrudnienia poza granicami Polski.
Posted By addmean read more

Pracownik musi być bezpieczny w zakładzie pracy

Nov
13
fartuchy medyczne
Author: Port Adelaide Enfield Local History Photos
Source: http://www.flickr.com
jakie obowiązki współcześnie głównie spoczywają na pracodawcy oraz jakim sposobem są one efektywnie kontrolowane przez aktualne prawo w Polsce?
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - przepisy