sprzęt turystyczny

Moje wpisy

Transport turystyczny

Feb
12
flagi europejskie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Holandia jest państwem, który swym pięknem potrafi urzec mnóstwo globtroterów z każdego punktu świata. Nam państwa Beneluksu kojarzą się głównie z pracą sezonową. W obydwu przypadkach jednakże niezmiernie ważną informacją jest to, jak dotrzeć do tego kraju. Na całe szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest jakimkolwiek problemem.
Posted By addmean read more

Gdzie najlepiej wybrać się na wakacje?

Jan
28
landszaft - wakacje
Author: Artur Nowacki
Source: http://www.flickr.com
Wakacje to bajeczny czas, na który mnóstwo osób oczekuje kilka miesięcy. Niektórzy spośród nas już o wiele wcześniej całość dokładnie planują i wybierają najwspanialsze destynacje na letnie podróże, inni wolą chodzić na żywioł, a jeszcze inne osoby polują na korzystne promocje. Bez względu jednak na to, czy na urlop planujemy poświęcić mnóstwo pieniędzy, czy raczej planujemy cokolwiek zaoszczędzić, najważniejsze bywa oczywiście to, by wśród wielu możliwości wybrać najlepsze miejsca wakacyjne, jakie zapewnią nam miło spędzony czas.
Posted By addmean read more

Uwielbiasz przygody? Ruszaj na Bieszczady na spływy kajakowe

Jan
24
wakacje
Author: Michal Goszczynski
Source: http://www.flickr.com
Marzysz o odpoczynku? Bez wielkomiejskiego hałasu, bez tabunów ludzi. Tylko Ty i natura. No i ewentualnie bliskie Ci osoby. Zobacz magiczne miejsca, gdzie możesz spełnić swoje marzenia.
Posted By addmean read more

Jak kupować ciuchy przez net?

Jan
23
sukienka
Author: Timothy Marsee
Source: http://www.flickr.com
Kupowanie strojów to dla jednych radość, dla drugich mus. Wszystkim, którzy nie lubią sklepów odzieżowych, rekomendujemy zakupy przez internet. Zakupy odzieżowe przez sieć internetową to nie wyłącznie wygoda, ale także znaczna oszczędność pieniędzy oraz czasu.
Posted By addmean read more

Podstawowy ekwipunek na górskie wycieczki czyli co należy mieć przy sobie, aby wędrowanie było bezpieczne i przyjemne.

Jan
22
Wycieczka w góry
Author: sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Jedną z najbardziej popularnych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich popularności najlepiej świadczą szlaki, na jakich przy ładnej pogodzie można zobaczyć naprawdę sporo wielbicieli tej aktywności. Lecz wychodząc nawet na prosty szlak przy słonecznej pogodzie trzeba pamiętać, że idzie się w góry, które niekiedy mogą być nieprzewidywalne. A przecież bardziej nieprzewidywalni są niektórzy turyści, bo to co można zobaczyć na szlakach niekiedy naprawdę przeraża.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - sprzęt turystyczny