sprzęt turystyczny

Moje wpisy

Hiking w Polsce

Sep
08
Nordic walking, park, spacer
Author: Złoty Potok
Source: Złoty Potok
Określenie hiking w języku angielskim – oznaczające dalekosiężne wędrówki piesze - cieszy się w Polsce coraz większą renomą. Nie wolno go jednak identyfikować jednoznacznie z pokonywaniem niesłychanie trudnych szklaków górskich.
Posted By addmean read more

Sportowe aktywności dla całej rodziny – jak rozplanować spędzanie wolnego czasu dla całej rodziny?

Sep
03
jazda na rowerze
Source: pixabay.com
Wspólne spędzanie czasu wolnego to idealny sposób na zawiązanie rodzinnych więzi i na przekazanie dzieciom reguł zdrowego stylu życia. Dzięki temu nauczymy je, że telewizor czy komputer to nie jest najprzyjemniejsza forma rozrywki i że czas wolny można spędzać również na inne sposoby. Właśnie z tego powodu należy jak najczęściej organizować wspólne przejażdżki rowerowe. Ale jak to zrobić?
Posted By addmean read more

Jakie miejscowości górskie brać pod uwagę w organizacji urlopu?

Sep
03
apartament - wnętrze
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Nie od dzisiaj wiadomo, że wybieranie się na wakacje jest niesłychanie znaczącym detalem, dzięki któremu możemy efektywnie zapomnieć o pracy. Duża część z nas kocha po długim czasie ostrej pracy odnowić siły w otoczeniu przyrody.
Posted By addmean read more

Jesteś rodzicem i uwielbiasz góry? Nie rezygnuj z wyjazdów - zainwestuj w stosowny asortyment

Sep
03
wspinaczka
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Spędzenie czasu z rodziną na łonie natury jest niezaprzeczalnie jednym z lepszych sposobów na pogodny weekend. Coraz więcej osób zauważa w tym wiele korzyści i próbuje każdy wolny czas poświęcać na piesze wyjazdy w góry. Nie sposób ukryć, że jest to wymagająca pasja, która zdoła bardzo doświadczyć.
Posted By addmean read more

Tajlandia podróże, wczasy Dubaj to fantastyczne pomysły na urlop o każdej porze roku

Aug
20
egzotyczne wakacje
Author: __Samir_
Source: http://www.flickr.com
Kto z nas nie marzył o jakiejś niesamowitej wycieczce. Wszyscy jesteśmy zachwyceni, gdy ogółem mamy ruszyć w jakąś podróż. Ważne jest dla nas żeby ruszyć się z miejsca, w którym jesteśmy od dawna. Dlatego tak niesamowicie cieszą nas podróże i te małe i te ogromne. Na sto procent genialną opcją okazuje się Tajlandia wycieczki. Wycieczki do takiego państwa to marzenie dużej ilości osób. Musimy tylko mieć odłożone na tego typu wczasy pieniądze. Najważniejsze to pamiętać, że Tajlandia jest zupełnie inna aniżeli europejskie państwa.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - sprzęt turystyczny