sprzęt turystyczny

Moje wpisy

Rewelacyjne możliwości a spływy kajakowe w Polsce

Jun
26
Spływy kajakowe Kaylon.pl
Author: Kaylon
Source: Kaylon.pl
Coraz więcej osób interesuje się możliwościami, jakie na rynku gwarantuje wypożyczalnia kajaków. Wycieczka innowacyjnym rodzajem łódki to dla wielu coś ciekawego, a po udanej wycieczce próbują namówić do tego swoich bliskich. Wyjątkowo korzystne pod względem ceny oferty, jakie znaleźć można również w na stronach internetowych, pojawiają się w dużych ilościach.
Posted By addmean read more

Metoda na ciekawe hobby

Jun
20
hooby - lornetki
Author: per Corell
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas potrzebuje po pracy odpocząć. Robimy to w różny sposób, w zależności od charakteru oraz preferencji osobistych. Jedni z nas przesiadują przed odbiornikiem telewizyjnym, drudzy zaś preferują przechadzki z rodziną, a znam i takich, którzy w ramach wolnego czasu majsterkują bądź też budują wzorniki kolejek. Jeszcze inni wolą czynne spędzanie wolnego czasu; przemierzają setki kilometrów rowerem, kluczą po górskich szlakach czy uprawiają jogging. Trzeba powiedzieć, że uprawianie sportów stało bardzo popularne ostatnimi czasy.
Posted By addmean read more

Na rower warto wziąć najlepszy plecak? Wiesz jaki wybrać? Musisz zwrócić uwagę na parę czynników

Jun
09
Plecak rowerowy
Author: Alberto Ziveri
Source: http://www.flickr.com
W końcu zaczął się sezon na jazdę na rowerze. Można stwierdzić: w końcu! Nareszcie wyszło słońce i wysokie temperatury. Nareszcie można planować dłuższe i krótsze wyjazdy, a co najważniejsze nic nie przeszkadza, aby jeździć, gdzie tylko chcemy. By jednak wybrać się na taką rowerową wycieczkę należy się właściwie przygotować.
Posted By addmean read more

Jak kupować buty sportowe dopasowane do Twojej stopy?

Jun
08
Author: KEEN
Na rynku można odnaleźć wiele rozmaitych modeli butów sportowych. Różnice widać w głównej mierze w kwestii ceny, lecz również jakości. Zawsze musimy pamiętać o tym, iż dobór dobrego obuwia jest niezwykle istotny, aby uniknąć np. bolesnych kontuzji.
Posted By addmean read more

Egzotyczne wyjazdy to jeden z ciekawszych pomysłów na niezapomniane wakacje

Jun
06
świątynia na Sri Lance
Author: Andy Nobes
Source: http://www.flickr.com
Czas wakacji jest dla mnóstwa ludzi bardzo ważny, bowiem po trudnym roku spędzonym na pracy czekają odpoczynku. W związku z tym istotnie rośnie zainteresowanie egzotycznymi wyprawami, w czasie których zdołamy rozpoznać odmienne kultury, spędzić czas na łonie natury i rzeczywiście się odprężyć.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - sprzęt turystyczny