wyposazenie turystyczne

Moje wpisy

Urlop na Karaibach

Jul
08
Karaiby
Author: Daniel Jolivet
Source: http://www.flickr.com
Biuro podróży oferuje wycieczki na Karaiby. Wyspy Karaibskie to rejon między kontynentami Ameryk. Karaiby obejmują geograficznie: Antyle, Wyspy Bahama, Kajmany oraz część państw wyspiarskich leżących na Morzu Karaibskim.Karaiby zostały odkryte przez Krzysztofa Kolumba w 1492 roku i dość szybko skolonizowane przez mocarstwa europejskie.Razem obejmują one obszar ok. 250 tys. km², zamieszkująca tam ludność przekracza 40 mln.
Posted By addmean read more

Dokąd wskazane jest wyjechać na wakacyjny wypoczynek?

Jul
07
urlop
Nie od dziś wiadomo, że urlop jest bardzo oczekiwanym przez nas momentem. Gdy nareszcie po długich miesiącach pracy zdołamy udać się na wypoczynek w wielu przypadkach oddychamy z ulgą. Nareszcie bowiem będziemy mogli nie pamiętać o każdych spotykających nas kłopotach oraz w urokliwych okolicznościach natury zregenerujemy utracone siły. Okazuje się jednak, że organizacja naszego wyjazdu wakacyjnego w żadnym razie nie jest prostym zadaniem.
Posted By addmean read more

Kochacie sport i zastanawiacie się, w jakim miejscu można w naszym kraju spędzić czas aktywnie – przeczytajcie, co oferują miejscowości

Jul
04
bieganie w parku
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
W naszym kraju coraz bardziej popularny zrobił się sport. Polacy uwielbiają spędzać czas aktywnie – w ciepłych miesiącach roku jeżdżą na koniach i na rowerach, pływają motorówkami lub na windserwingu, zimą jeżdżą na nartach i skuterach, a przez cały rok – bez względu na warunki atmosferyczne – oddają się bieganiu. Można śmiało rzec, iż Polska kocha sport.
Posted By addmean read more

Co interesującego dla odwiedzających może zaproponować Morze Bałtyckie, czym się można zająć, żeby się nie nudzić podczas urlopu

Jul
03
zachód słońca nad Bałtykiem
Author: włodi
Source: http://www.flickr.com
Dla niejednej osoby odwiedzenie polskiego morza to niezbędny element wakacji. Pomimo że w praktyce można by się było tam niejednej rzeczy przyczepić, to mimo wszystko nadal każdego lata nad Bałtykiem wypoczywają tysiące turystów. I nie ma znaczenia, że ceny są wysokie, że niejednym miejscu króluje komercja i tandeta czy wreszcie że pogoda jest kapryśna - Bałtyk ma tyle uroku w sobie, że i tak ludzie tam przyjadą. Bo przecież to tamtejsze plaże uznawane są za jedne z najbardziej urokliwych na świecie i to właśnie nad Bałtykiem jest specyficzny, bardzo korzystny dla naszego zdrowia mikroklimat.
Posted By addmean read more

Tanie bilety na samolot w niskich cenach

Jun
26
samolot
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat temu nikt z nas nie potrafił sobie wyobrazić tego, iż dzisiaj podróżowanie samolotem będzie tak tanie, że niemalże każdy z nas będzie mógł sobie na to pozwolić. Jest to z całą pewnością olbrzymi znak czasu, że podróżować możemy dziś za tak niewielkie pieniądze. Tanie latanie jest coraz bardziej popularne. Przystępne ceny sprawiają, że coraz więcej ludzi chce przemieszczać się po świecie w celach turystycznych. Obywatele polscy także należą do takich osób, które chcą poznawać nowe miejsca, które jak dotąd szansę mieli podziwiać jedynie w telewizji.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - wyposazenie turystyczne