wyposazenie turystyczne

Moje wpisy

Atrakcyjne miejsca jakie warto ujrzeć w Zakopanem

Mar
07
zakopane
Author: Greger Ravik
Source: http://www.flickr.com
Morskie Oko znajduje się w Dolinie Rybiego Potoku, około 25 km od Zakopanego. W jeziorze żyją pstrągi, a w zimie Morskie Oko zamarza, umożliwiając spacery po jego tafli. Pokrywa jeziora to 35 ha, a w najgłębszym położeniu ma nieomal 51 metrów. Morskie Oko przynależy do punktów najchętniej zwiedzanych przez wagabundów. Widać stąd przepiękną panoramę Tatr Wysokich, natomiast na brzegu mieści się schronisko górskie.
Posted By addmean read more

Wczasy na Podlasiu - sprawdź wymarzone miejsce na wakacje!

Mar
05
wakacje na podlasiu
Author: Piotr Włodarczyk
Source: http://www.flickr.com
Sezon wakacyjny już blisko, a wielu z nas wciąż zapewne nie ma jeszcze opracowanego wypoczynku. Pośpiech oraz codzienna krzątanina nie pozwalają na drobiazgowe przygotowanie planów urlopowych. Podlasie pełne jest zachwycających miejsc, w których nawet w ostatnim momencie znajdziemy miejsca, jakie pozwolą zregenerować moce przed kolejnymi miesiącami w miejscu pracy.
Posted By addmean read more

Dla osób ceniących przyrodę Polski

Mar
05
Mierzeja Helska, morze
Author: Szymon Nitka
Source: http://www.flickr.com
O tym, że czasem powinno się odpocząć i oderwać się od powszedniego trudu, nie trzeba nikogo przekonywać. Czasem wystarczy wyjazd na weekend, ażeby wypocząć i nabrać siły do wytężonej pracy. Większa część Polaków wyjeżdża na wakacje na Mazury, bądź nad morze. Są także miłośnicy górskich wędrówek, natomiast zachwycających i wciąż nieodkrytych zakątków polskiego kraju jest więcej i należałoby odwiedzać nowe, ciekawe i jednakowo ładne miejsca.
Posted By addmean read more

Wakacje na Dolnym Śląsku, czyli co powinniśmy zobaczyć i jakie miejscowości zwiedzić

Mar
04
Dolny Śląsk
Author: Elżbieta Jedyńska
Source: http://www.flickr.com
Organizując podróż po województwie dolnośląskim, dobrze jest odwiedzić parę ważnych miejsc znajdujących się na tym obszarze. Wrocław, Legnica to kilka z nich, które chętnie odwiedzane są przez turystów przez cały rok.
Posted By addmean read more

Wypoczynek inny aniżeli zawsze

Feb
16
apartament
Author: Emily May
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi jest przemęczonych i na myśl o wypoczynku dostaje wyrzutów sumienia powodowanych nieprzerwanymi myślami o niewykonanych obowiązkach. Warto sobie uświadomić, że relaks jest niezbędny każdemu oraz bez niego nie możemy dobrze pracować. Już dziś możemy, a raczej powinniśmy skupić się na tym, aby realizować zadania efektywniej i znajdować coraz więcej czasu dla siebie.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - wyposazenie turystyczne