wyposazenie turystyczne

Moje wpisy

Wyjazd w góry – jak znaleźć dobre i niezbyt drogie miejsce na nocleg?

Sep
21
wyjazd w Tatry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Góry to doskonałe miejsce do spędzania czasu wolnego zarówno latem, jak i zimą. Nic więc zadziwiającego w tym, że są one odwiedzane przez turystów z kraju i zagranicy. Właśnie dlatego dobrze jest zadbać jeszcze przed podróżą o zarezerwowanie właściwego miejsca noclegowego, żeby później nie przeżyć niemiłego rozczarowania.
Posted By addmean read more

Atrakcyjne oferty noclegów w Pieninach

Sep
18
bieszczady
Author: Andrzej Wójtowicz
Source: http://www.flickr.com
Pieniny z pewnością są doskonałym miejscem dla wielbicieli gór. Mają naprawdę dużo do zaoferowania, gdyż jest to region z bogatą fauną i florą, jaki zachwyca pięknymi górzystymi krajobrazami oraz także dużymi jeziorami. Znajduje się tam masa fascynujących szlaków turystycznych, zarówno tych prostszych dla amatorów, jak też trudniejszych perfekcyjnych dla zatwardziałych wielbicieli gór.
Posted By addmean read more

motel Polanica Zdrój, obiekt hotelowy w Polanicy Zdroju

Sep
17
polanica zdrój
Author: kroszk@
Source: http://www.flickr.com
Polanica Zdrój to miejscowość uzdrowiskowa. Otaczające ją Sudety to góry niezbyt duże, lecz urzekające swą urodą, malowniczością także nieskalaną wielkim przemysłem nieskazitelnością. Łagodny klimat przedgórski, również dostatnie źródła wód mineralnych sprzyjają tu leczeniu schorzeń kardiologicznych i systemu pokarmowego. Polanica słynie także z Oddziału Chirurgii Plastycznej Specjalistycznego Centrum Leczniczego.
Posted By addmean read more

Turcja - wspaniałe państwo na spędzenie wakacji.

Sep
17
wakacje w Turcji
Author: Leonela Jaramillo
Source: http://www.flickr.com
O wakacjach w ciepłych krajach marzy prawie każdy. Wspaniale jest przecież odpocząć od zwyczajności, dlaczego więc nie robić to z daleka od domu, przykładowo w jakimś orientalnym państwie. Bardzo modnym wśród ludzi z Polski państwem wakacji jest Turcja. Dlaczego jest ona tak lubiana? Zdawać by się mogło, że to dlatego, ponieważ Turcja posiada jakiś niecodzienny urok. Ujrzeć niesamowitości to cudowne uczucie i szczęście.
Posted By addmean read more

Prezenty z charakterem

Sep
17
Odra Wrocław
Source: www.morguefile.com
Jest duża liczba okoliczności, przy których ludzie obdarowują się wzajemnie. Są to różne uroczystości, rocznice i pozostałe specjalne dni. Typ prezentu zależy od tego, kto ma zostać obdarowany i z jakiej okazji. Podarunki mogą być także kupione lub wykonane własnoręcznie.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - wyposazenie turystyczne