wyposazenie turystyczne

Moje wpisy

Turystyka na terenie Polski, czyli zabytki które musisz zobaczyć. Zobacz rady naszych ekspertów

Apr
02
w drodze
Author: prakash sahoo
Source: http://www.flickr.com
Nowe badania na temat turystów przyjeżdżających do Polski udowadniają, że jest to kraj chętnie zwiedzany przez mieszkańców krajów sąsiadujących – Niemiec, Czech, Ukrainy itp. Od momentu otwarcia granic, coraz chętniej przyjeżdżają mieszkańcy odleglejszych państw europejskich – Francji, Hiszpanii, czy Włoch. Polskę nie za często odwiedzają turyści spoza kontynentu europejskiego.
Posted By addmean read more

Jeżeli teraz szukasz pomysłu na wakacje i śni Ci się spontaniczny wylot w odległe krainy - warto śledzić wszelkie propozycje lotów ulubionych linii.

Apr
02
Kraków
Author: Jonas Van den Eynde
Source: http://www.flickr.com
Kiedy nadchodzi pora letnia - każdy z wśród Nas oczekuje tylko wakacyjnego urlopu. Rutyna męczy umysły, a cieplejsza pogoda nie będzie sprzyjać efektownej pracy. Sporo osób z Nas za lepszą formę odpoczynku wybiera odpoczynek w domowym azylu, pozostali z kilkumiesięcznym wyprzedzaniem zarezerwują atrakcyjne, krajowe, bądź zagraniczne wyjazdy. W ostatnich latach - sporo ludzi decyduje się jednak na spontaniczne wypady samolotem.
Posted By addmean read more

Wypoczynek w domku nad jeziorem bądź w górach - sprawdź, gdzie można ciekawie zrelaksować się

Mar
31
domek w górach
Author: ecodallaluna
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli wyszukujemy wybornego miejsca na spokojny wypoczynek, to wspaniałą alternatywą będzie wyjazd nad jezioro lub w góry. Zachęcamy do zwiedzania polskich pasów, albowiem nasz kraj jest faktycznie przepiękny i posiada on multum do zaoferowania. Odnajdziemy tu doskonałe jeziora (Mazury, Warmia), i także zachwycające i majestatyczne góry (Bieszczady, Zakopane), które okażą się wybornym miejscem na spędzenie urlopu - w samotności czy w towarzystwie.
Posted By addmean read more

Okolice Zakopanego jako destynacja na udany wypoczynek? Czy warto wybrać się w Tatry jeżeli chcemy zaznać spokoju?

Mar
28
zakopane
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Nic tak nie potrafi naładować baterii w naszym ciele jak wycieczka na łono natury. Może to być dłuższy wyjazd nad jezioro, nad morze, albo chociażby spacer po lesie. Natomiast niesamowicie często wybieramy góry gdy chcemy się w ciekawe miejsce udać. Oprócz oczywistego przebywania na łonie natury, mamy jeszcze możliwość podziwiania pięknych widoków, jakie naładują nas na pewno na długo. Od dłuższego już czasu bardzo popularnym miejscem na obcowanie z górami są Tatry, które przyciągają swym majestatem.
Posted By addmean read more

Jeśli urlop to jedynie za granicą

Mar
22
Zachód słońca nad egzotycznym morzem
Author: Freebird
Source: http://www.flickr.com
Jeśli wahasz się, gdzie spędzić przyszłe wolne, wówczas zdecydowanie powinieneś między innymi zastanowić się nad wylotem za granicę. Dzisiaj niejednokrotnie okazuje się, że urlopy spędzane za granicą są niejednokrotnie kategorycznie tańsze od tych, które spędzamy w Polsce.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - wyposazenie turystyczne