wyposazenie turystyczne

Moje wpisy

Wyjazd w góry – jak znaleźć dobre i niezbyt drogie miejsce na nocleg?

Jul
12
wyjazd w Tatry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Góry stanowią idealne miejsce do pożytkowania czasu wolnego zarówno latem, jak i zimą. Nic więc niezwykłego w tym, że są one odwiedzane przez turystów z kraju i nie tylko. Właśnie z tego powodu najlepiej jest zatroszczyć się jeszcze przed wyjazdem o zarezerwowanie odpowiedniego miejsca noclegowego, żeby później nie przeżyć niemiłego rozczarowania.
Posted By addmean read more

Górski nocleg

Jul
12
Kuchnia, BB Magnolia Apartments
Author: BB Magnolia Apartments
Source: BB Magnolia Apartments
Wypad w góry to z reguły znakomita alternatywą dla przesiadywania w domu bądź również dla morskich kąpieli. Jego organizacja nie jest trudna, jeżeli tylko wie się gdzie nocować. Niestety, ta ostatnia rzecz może być dziś nieco bardziej problematyczna.
Posted By addmean read more

Jakie miejscowości górskie brać pod uwagę w organizacji urlopu?

Jul
12
apartament - wnętrze
Author: Nico Kaiser
Source: http://www.flickr.com
Nie od teraz wiadomo, że udawanie się na urlop jest bardzo znaczącym elementem, dzięki któremu możemy skutecznie zapomnieć o pracy. Każdy z nas kocha po długim czasie silnej pracy zregenerować siły w otoczeniu przyrody.
Posted By addmean read more

Okolice Zakopanego jako destynacja na udany wypoczynek? Czy warto wybrać się w Tatry jeżeli chcemy zaznać spokoju?

Jul
12
zakopane
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Nic tak nie potrafi naładować baterii w naszym ciele jak wycieczka na łono natury. Może chodzić o dłuższy wyjazd nad jezioro, blisko morza, lub choćby spacer po lesie. Natomiast niesamowicie często wyjeżdżamy w góry jak chcemy się w ciekawe miejsce udać. Prócz oczywistego przebywania na łonie natury, jest do tego możliwość podziwiania pięknych widoków, jakie naładują nas pozytywnie na długo. Od lat bardzo popularnym miejscem na obcowanie z górami są Tatry, które przyciągają swym majestatem.
Posted By addmean read more

Ciepłe morze i piaszczyste plaże oczekują na pierwszych przyjezdnych

Jul
12
jezioro
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Letni urlop niemal każdemu Polakowi, od razu kojarzy się z wodą jak również piaszczystą plażą. Zdecydowanie najczęściej decydujemy się wówczas na wyjazd na morze, chociaż w ostatnich latach tak samo powszechne stają się wypady nad jeziora, których w naszym kraju mamy mnóstwo.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - wyposazenie turystyczne