Wyjazdy biznesowe

Moje wpisy

Świat biznesu i jego komplikacje - czyli w jaki sposób dać sobie radę z nieuczciwym usługobiorcą

Jan
24
faktoring
Author: Carlos ZGZ
Source: http://www.flickr.com
Rozkręcenie własnego biznesu bywa naprawdę kłopotliwe. Nie jest to bynajmniej powiązane z samą pracą na własny rachunek, a raczej ma to związek z nietrzymającymi się terminów kontrahentami. Gdy sukces naszej firmy jest uzależnione od dobrej woli osób trzecich, niezwykle często pojawiają się liczne utrapienia.


Instytucje, które każdego dnia muszą czujnie przyglądać się poczynaniom swoich dłużników, nie są w stanie w pełni skoncentrować się na wyznaczonych projektach.
Posted By addmean read more

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Jan
24
biuro rachunkowe
Author: John Davis
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi moment na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie bywają zmuszeni poznać elementarne informacje z zakresu prawa pracy. Oczywiście nie jest to żadnym obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, zwłaszcza wtedy, kiedy obejmujemy stanowisko w prywatnym przedsiębiorstwie. W obecnych czasach szefowie nierzadko naciągają przepisy, a rezultatem takiego postępowania bywa np. przekroczenie limitu czasu pracy.
Posted By addmean read more

BHP w stolicy

Jan
20
praca z wózkiem widłowym
Author: Leonora Enking
Source: http://www.flickr.com
Sprawy wiążące się z BHP są z pewnością dobrze znane każdemu pracownikowi. Niezależnie od tego, w której dziedzinie gospodarki pracujemy, zawsze kiedy przyjmujemy się do pracy musimy odbyć stosowne szkolenie, jakie przygotuje nas do w pełni bezpiecznego wykonania naszej pracy.
Posted By addmean read more

Twoja działalność gospodarcza robi poczatkowe kroki na rynku

Dec
28
uczelnia
Author: Prentsa Aldundia
Source: http://www.flickr.com
Masz już w głowie kolejne rzeczywiście konkretne plany, perspektywy też zapowiadają się ogromnie pozytywne, jest jedynie jedno małe ale.
Posted By addmean read more

Czy opłacalny będzie wynajem pracowników?

Dec
24
naklejki
Author: John Fischer
Source: http://www.flickr.com
Jeśli musimy zatrudnić ludzi, to obowiązkowo musimy się zastanowić, która z oferowanych opcji będzie dla nas odpowiednia. Tylko wówczas będziemy mieli pewność, że uzyskamy odpowiednich pracowników i że zostanie wykonana odpowiednia Rekrutacja.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - Wyjazdy biznesowe