Podróże a finanse

Moje wpisy

Świat biznesu i jego komplikacje - czyli w jaki sposób dać sobie radę z nieuczciwym usługobiorcą

Jan
24
faktoring
Author: Carlos ZGZ
Source: http://www.flickr.com
Rozkręcenie własnego biznesu bywa naprawdę kłopotliwe. Nie jest to bynajmniej powiązane z samą pracą na własny rachunek, a raczej ma to związek z nietrzymającymi się terminów kontrahentami. Gdy sukces naszej firmy jest uzależnione od dobrej woli osób trzecich, niezwykle często pojawiają się liczne utrapienia.


Instytucje, które każdego dnia muszą czujnie przyglądać się poczynaniom swoich dłużników, nie są w stanie w pełni skoncentrować się na wyznaczonych projektach.
Posted By addmean read more

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Jan
24
biuro rachunkowe
Author: John Davis
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi moment na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie bywają zmuszeni poznać elementarne informacje z zakresu prawa pracy. Oczywiście nie jest to żadnym obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, zwłaszcza wtedy, kiedy obejmujemy stanowisko w prywatnym przedsiębiorstwie. W obecnych czasach szefowie nierzadko naciągają przepisy, a rezultatem takiego postępowania bywa np. przekroczenie limitu czasu pracy.
Posted By addmean read more

Dzisiejszy marketing i patenty - najistotniejsze dla ogólnoświatowych przedsiębiorstwie faktory

Jan
20
patent
Author: Freebird
Source: http://www.flickr.com
Działanie wielu przedsiębiorstw w sporej części koncentruje się na działaniach marketingowych i stałym modyfikowaniu własnych towarów. Nie da się ukryć, że przy tak obfiktym i przesyconym artykułami rynku ciężko jest wkroczyć z nowym pomysłem, który w żadnym stopniu nie będzie nawiązywał do żyjących już artykułów.
Posted By addmean read more

BHP w stolicy

Jan
20
praca z wózkiem widłowym
Author: Leonora Enking
Source: http://www.flickr.com
Sprawy wiążące się z BHP są z pewnością dobrze znane każdemu pracownikowi. Niezależnie od tego, w której dziedzinie gospodarki pracujemy, zawsze kiedy przyjmujemy się do pracy musimy odbyć stosowne szkolenie, jakie przygotuje nas do w pełni bezpiecznego wykonania naszej pracy.
Posted By addmean read more

Czym jest leasing samochodów i czy powinniśmy z tego korzystać? Jakiego rodzaju posiadamy plusy i minusy takiej decyzji?

Jan
10
samochód
Author: www.forelite.pl
Source: www.forelite.pl
Utrzymywanie auta jest konieczne w dużej liczbie przedsiębiorstw bez względu na profil ich działania czy liczbę pracowników. Faktem jest, że tam, gdzie działalność jest jednoosobowa, a typ produkcji nie wymaga przewożenia ich do klienta na pewno można dać sobie radę bez firmowego pojazdu. Dotyczy się to zwłaszcza do firm zapewniającym usługi przez Internet. zazwyczaj jednak utrzymywanie samochodu jest na pewno korzystne chociaż z uwagi na konieczność załatwiania urzędowych zadań, regulowania płatności lub zaopatrzenia biura potrzebne rzeczy, a już taki środek transportu jest wymagany w dużych przedsiębiorstwach.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - Podróże a finanse