Podróże a finanse

Moje wpisy

Czemu w czasie prowadzenia firmy należy również zadbać o wszystkie sprawy księgowe.

Sep
05
perspektywa - firma
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie każdej firmy będzie się wiązać z koniecznością opłacania podatków, nawet jeśli bardzo się chce, to na pewno nie ucieknie się od tego. Poza tym dochodzą rozliczenia z ZUSem, a jeśli zatrudnia się pracowników, to i cała sfera z tym związana.
Posted By addmean read more

Czy to jeśli chodzi o odliczanie składek ZUS, czy standardowy leasing samochodu jedynie fachowy księgowy będzie w stanie nam dobrze doradzić

Sep
04
kasa fiskalna
Mało jest takich zawodów, jakie w perspektywie lat nie tracą swojej roli. Ale tego typu dziedzina jak księgowość zdaje się zawsze odgrywać istotną rolę, gdyż zawsze będzie funkcjonował rynek wymiany, który obliguje do realizacji różnego rodzaju operacji finansowych. Muszą być one odpowiednio rozpisane i podliczone, dlatego nawet deregulacja zawodu księgowego nie miałaby wpływu na zmniejszenie roli tego zawodu.
Posted By addmean read more

Najważniejsze informacje o tym, jak funkcjonuje giełda, jakie są podstawowe reguły które dotyczą sposobów inwestycji.

Sep
03
Giełda
Author: NewConncet.info
Source: http://www.newconnect.info
Jednym z najbardziej popularnych dzisiaj rodzajów inwestowania jest giełda, możliwości na niej są bardzo duże i można zarobić naprawdę na tym sporo pieniędzy. Lecz do tego, aby rozpocząć przygodę z graniem na giełdzie, to trzeba zdobyć sporo doświadczenia, bez tego raczej ciężko będzie osiągnąć jakiś sukces. Rzecz jasna można po prostu kupić jakiś pakiet akcji i je trzymać bez zastanawiania się nad tym, jak kształtuje się rynek.
Posted By addmean read more

Na co zwrócić uwagę wybierając biuro księgowe?

Sep
03
agencja
Author: Rod Raglin
Source: http://www.flickr.com
Decyzja o doborze biura rachunkowego wiąże biznesowych partnerów na długi czas, dlatego istotne jest, by wybór był gruntownie przemyślany.


Zakres prac księgowych świadczonych przez biura rachunkowe jest na ogół podobny, dlatego że wynika on z wymogów prawa: jest nim Księgowość fiskalna jak też obsługa kadrowa.
Posted By addmean read more

Chcesz rozbudować własną działalność? Dowiedz się, na jakie dotacje unijne możesz liczyć

Sep
03
fundusze unijne
Author: Ervins Strauhmanis
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnego biznesu to ciągłe inwestowanie oraz dążenie do ulepszania i uzyskania trwałej pozycji firmy na rynku. Dla licznych początkujących biznesmenów jest to nie lada wyzwaniem, bo dysponują ograniczonymi środkami na ten cel.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - Podróże a finanse