Podróże a finanse

Moje wpisy

Przepisy połączone z zapewnieniem należytych warunków pracy

Sep
22
firma
Author: HazteOir.org
Source: http://www.flickr.com
Przepisy połączone z zapewnieniem odpowiednich warunków pracy, oraz dokonaniem całościowych zasad BHP obowiązują każdego przedsiębiorcę angażującego pracowników.
Posted By addmean read more

Czy opłacalny będzie wynajem pracowników?

Sep
19
naklejki
Author: John Fischer
Source: http://www.flickr.com
Jeśli powinniśmy zatrudnić ludzi, to obowiązkowo powinniśmy się namyślić, która z oferowanych opcji będzie dla nas odpowiednia. Tylko wtenczas będziemy posiadali pewność, że uzyskamy odpowiednich podwładnych oraz że zostanie przeprowadzona właściwa Rekrutacja.
Posted By addmean read more

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Sep
09
biuro rachunkowe
Author: John Davis
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi czas na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie są zmuszeni poznać bazowe wiadomości z zakresu prawa pracy. Rzecz jasna nie jest to jakimkolwiek obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, zwłaszcza wtedy, gdy obejmujemy stanowisko w prywatnym przedsiębiorstwie. W dzisiejszych czasach szefowie bardzo często naciągają przepisy, a wynikiem takiego postępowania bywa np. przekroczenie limitu czasu pracy.
Posted By addmean read more

T shirty rozdawane podczas kampanii marketingowych jako zachęta do korzystania ze świadczeń firm eventowych.

Sep
08
koszulka reklamowa
Author: Mike Mozart
Source: http://www.flickr.com
Jeżeli posiada się firmę w branży zajmującej się przygotowywaniem eventów to bez wątpienia będzie mieć się rozeznanie w tym, jak ważne jest to, aby promować się na bieżąco, ponieważ poziom konkurencji w takim zakresie bezustannie wzrasta. Trzeba więc raz na jakiś czas przygotowywać interesujące wydarzenia podczas których będzie prezentować się własną ofertę a także zmotywuje spodziewanych klientów bezpośrednio do swoich usług.
Posted By addmean read more

Przedsiębiorcą być - wyzwanie, jakiemu czasami trudno podołać w pojedynkę

Sep
05
Life coaching
Author: Pearly85
Source: http://www.flickr.com
czasy, kiedy w każdej miejscowości funkcjonowały wielkie przedsiębiorstwa jakie zatrudniały większość mieszkańców są już daleko za nami. Współcześnie ich miejsce zajęły niewielkie firmy, często o lokalnym zasięgu.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - Podróże a finanse