Gdzie udać się tego roku na wczasy?

Moje wpisy

Tegoroczna zima bardzo dała nam popalić. Z niecierpliwością czekaliśmy na trochę słońca, które poprawi nasze samopoczucie. I w końcu nadeszło lato. Dni robią się co raz cieplejsze, a my nie przestajemy rozmyślać o tegorocznym urlopie. Nie jesteśmy w stanie się wręcz doczekać tych beztroskich dni, spędzanych na gorącej plaży. Tylko tego typu marzenia pozwalają nam jakoś przetrwać ciężkie chwile w pracy.


Turcja
Author: G.OZCAN
Source: http://www.flickr.com
Jesteśmy już wyczerpani tą nieustanną bieganiną. W pracy jesteśmy narażeni na nieustanny stres, a w domu rozwiązujemy problemy z dzieciakami i kwestie związane z gospodarstwem. Nie wysypiamy się, przez co cały dzień chodzimy poddenerwowani. Pijemy zdecydowanie za dużo kawy, która wypłukuje z naszego ciała magnez, dlatego w tak dużych ilościach przynosi ona przeciwny efekt. Jeśli przeczuwamy, że lada chwila coś w nas pęknie, to sygnał, że potrzebujemy odpoczynku i to błyskawicznie.

Najmilej wypoczywa się nad ciepłym morzem. Wycieczki, ze względu na ogromną konkurencję, są nie takie drogie, dlatego bez problemu możemy wykupić wczasy z całą rodziną za granicą. Wystarczy przejrzeć ulotkę pierwszego lepszego biura podróży, takiego jak Biuro Pedro Travel aby zorientować się, jak mnóstwo atrakcji mamy w tym roku do wyboru. Wszystko zależy od naszych upodobań.

Jeżeli pragniemy egzotyki w najczystszej formie, z pewnością nie zawiedzie nas Turcja. Jest to państwo pełne kontrastów, które od dawien dawna fascynuje wędrowców. Wspaniała kultura oraz smaczna kuchnia to jedynie przedsmak atrakcji, które czekają na nas w tej krainie. Dla amatorów złocistych i piaszczystych plaż będzie doskonała Bułgaria (warto sprawdzić). Spotkamy się tam z miłym przyjęciem, ponieważ mieszkańcy tego państwa są bardzo otwarci. Malownicze widoki i niskie ceny sprawią, że powrócimy z urlopu w Bułgarii pełni tylko dobrych wspomnień. A jeśli lubimy ryzykować, można upolować ofertę last minute w Tunezji. Cudowne plaże, tajemnicze pustynie, starożytne zabytki i kuchnia pełna orientalnych przypraw czekają na wszystkich turystów, którzy zdecydowali się przeżyć wakacje właśnie w tym pięknym kraju.