Rozliczenie za bieżący rok online

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Czy braliście już pod uwagę Państwo jak sprawnie rozliczyć podatek od dochodów osobistych za rok dwa tysiące trzynaście? Im bliżej tego terminu tym częściej przychodzi nam do głowy myśl by zrzucić tę czynność na kogoś innego. Najlepiej zapłacić osobie trzeciej, przekazać dane i mieć kłopot z głowy.
Informujemy niemniej jednak, że calusieńki proces można przejść znacznie prędzej i na dodatek bez ponoszenia jakichkolwiek kosztów. Z pomocą w takich sytuacjach przychodzi, PIT 2013 online, czyli system do rozliczania deklaracji podatkowej przez internet.

Urząd skarbowy
Author: Tomasz Czerko
Source: http://www.flickr.com
Rozliczanie podatków od dochodów osobistych a następnie ich przesyłanie przy zastosowaniu internetu jeszcze parę lat temu było nie do pomyślenia. Dzisiaj natomiast to zjawisko coraz bardziej rozpowszechnione i z roku na rok coraz częściej wybierane. Nie ma, co się dziwić, użytkownik przecież zasiada przed laptopem, wklepuje dane poprzez i następnie przesyła je do Urzędu Skarbowe. W taki oto sposób podatnik zostaje rozliczony, pozostaje wyłącznie czekać na możliwy zwrot podatku.Jednak szybkość przejścia przez cały proces to nie jedyne zalety. Trzeba mieć na uwadze, że wypełnieniem formularza drogą Internetową w aplikacji może zająć się każdy z nas bez względu na to czy orientuje się w prawie podatkowym czy jest to jego bolączka. To program dba o to ażeby wpisywane informacje były prawidłowe i także system dba o zgodność deklaracji podatkowej z aktualnie panującymi zarządzeniami prawnymi (źródło artykułu).

Wypełnianie deklaracji PIT w taki sposób jest całkowicie bezpieczne. System utworzony był tak by tylko użytkownik wypełniający podatek od dochodu osobistego miał dostęp do własnych danych a wysyłane dane są kodowane, więc tym samym niemożliwe do przejęcia przez osoby niepowołane. W związku z wieloma atutami, które wiążą się z rozliczeniem się z PIT online, zachęcamy Państwa do takiego rodzaju złożenia deklaracji w tym roku.


Author: k.s.