Fundusze europejskie wewnątrz miejscowości Sztum - a więc, fundusze UE na obszarach typowo wiejskich

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Chociaż sporo person może o tej rzeczy nie mieć pojęcia, od pewnego czasu na obszarze państewka Polskiego - do tej chwili skupione bardziej na obszarach miejskich - działają coraz to silniej po rozszerzane fundusze europejskie, które już od określonego okresu czasu obejmują również tereny typowo wiejskie, wewnątrz tego w ciekawiącym nas małym mieście o nazwie Sztum wewnątrz woj. Pomorskim, który jest równocześnie siedzibą powiatu sztumskiego a także jego siedzibą miejsko-wiejskiej gminy.
wakacje
Author: Billie Ward
Source: http://www.flickr.com


..


Wykładowca
Author: Malcolm Manners
Source: http://www.flickr.com


Sztum jest to - jak to istnieje możliwość zauważyć po wstępie - malutkie miasteczko położone wewnątrz województwie pomorskim.

Omawiany wątek niewątpliwie posiada interesujące dane, lecz żeby uzyskać ich jeszcze więcej prześledź tekst (https://franklincovey.pl/budowanie-zespolu/), który jest niezwykle intrygujący.

Niezbyt sporo osób jednakże wie, iż jest to także miejsce, w którym powstało tak nazywane "Sztumskie Centrum Informacji Europejskiej", które jest cząstką "Mobilnego Punkciku Funduszy Europejskich" ("Mobilnego", a więc "przenośnego"), który znajduje się wewnątrz owym rejonie. Fundusze europejskie Sztum obejmują przeciwko pozorom przeróżnego typu spotkania. Wewnątrz 2015 roku odbyło się pewne z nich, w którym poruszano temacik Funduszy Unii Europejskich, który ma objąć lata od 2014 do 2020. Wewnątrz takiego typu programie spotkań, poruszane bywają głównie temaciki powiązane wraz z wprowadzeniem do owego tematu, przeróżne formy wsparcia terenów wiejskich, czy same źródła informacji na temat Funduszów Europejskich.
Dobrze jest pamiętać, że na tego rodzaju spotkania za każdym razem trzeba się zapisać ze sporym wyprzedzeniem! Na finisz nadmienimy, że główny lokalny punkt informacyjny, który dotyczy funduszy europejskich wewnątrz tamtejszym rejonie, jest zlokalizowany nie na terenie miasta Sztum, tylko w Malborku, który to bywa jego niezbyt dalekim "sąsiadem".