Dotacje Unijne dla małych firm, a szansa rozwoju.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

W ostatnich latach, w czasie członkostwa Polski w Unii Europejskiej, a nawet jeszcze sporo lat wcześniej w okresie związanym z przygotowaniami, mali przedsiębiorcy mogą korzystać ze wsparcia rozbudowy swoich działań dzięki dotacjom. To bardzo wygodne i korzystne rozwiązanie.
fundusze unijne
Author: Trentino as a Lab
Source: http://www.flickr.com
Dzięki dotacjom prowadzący działalność mogą zdecydować się na znaczniejsze inwestycje, a w dalszej kolejności stwarzają nowe stanowiska pracy. Ten właśnie czynnik jest najbardziej wpływający na podejmowane decyzje dla pracowników biur zajmujących się rozpatrywaniem wniosków. Zestawienia pokazywane w prasie rosną z dnia na dzień i radio wespół z innymi mediami wyraźnie informują nas o ilości nowych miejsc pracy, realizowanych projektach oraz łatwo dostrzegalnych korzyściach mających swoje źródło w rozwoju, który jest pochodną członkostwa naszej ojczyzny w UE. Szczegóły na stronie
projekt z funduszy unijnych
Author: David Short
Source: http://www.flickr.com
Jednak niekoniecznie wszystkie partie polityczne podchodzą do sprawy równie optymistycznie i wykazują się równie dużym zapałem. Zdarzają się również głosy, że fundusze unijne dla małych firm, a również dofinansowania unijne ogólnie, to li tylko potocznie mówiąc propaganda i tak naprawdę zyski płynące z członkostwa nie przewyższają jego opłakanych skutków\wad, jakimi są gigantyczne kwoty, które przekazujemy na składki członkowskie oraz na inne opłaty.Według całej rzeszy specjalistów omawiane wydatki bywają zatrważająco większe niż dochody. Jest to całkowicie logiczny tok myślenia - przecież tak wielka organizacja, jaką jest Zrzeszenie tylu państw, musi być z czegoś finansowana. Pozostaje tylko pytanie, czy gdybyśmy dysponowali tymi pieniędzmi w budżecie Państwa byłyby one wykorzystane równie dobrze.