A może urlop w słonecznej Hiszpanii?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Kiedy zapytamy zwykłego człowieka o to, która europejska wyspa jest niemal rajem, często usłyszymy, że niesamowita jest położona na terenie Hiszpanii Majorka.


egzotyczna plaża
Author: Timothy J Carroll
Source: http://www.flickr.com
Naprawdę nie powinna zdziwić spora estyma jaką wśród polskich turystów - choć również wśród przykładowo Niemców, cieszy się owa wyspa. Tak naprawdę wypoczywając na Majorce można odnieść wrażenie, iż jest ona głównie okupowana przez Niemców oraz Anglików. To nic złego, nie są to nacje, które mogą zniszczyć urlop, to akurat pewne. Pomyślmy dlaczego Hiszpania (coraltravel.pl/wczasy/wyniki-wyszukiwania/panstwo:Hiszpania:6) jest takim państwem, do którego naprawdę warto pojechać.

Przepiękna pogoda, multum słonecznych dni - to niewątpliwie główna różnica między Hiszpanią, a Polską. Kiedy wybieramy się do Hiszpanii, oczywiście w sezonie letnim, który nie jest krótki, możemy mieć 100% pewności, że nie będziemy skarżyli się na kiepską pogodę. Można śmiało rzec, iż ta osoba, która najzupełniej nie radzi sobie z wysokimi temperaturami musi szukać trochę zimniejszego kierunku - może Hel jest tego typu miejscem? Jednak dla człowieka, który uwielbia ponadprzeciętnie wysokie temperatury, zapewne nie ma lepszego miejsca, aniżeli Hiszpania!

Hiszpania jest niezwykle różnorodna - czyli bezproblemowo mamy możliwość odpocząć w kontynentalnej części tego kraju, np. w San Sebastian, ale także niesamowite wyspy oraz małe wysepki serdecznie nas zapraszają. Szczególnie warto docenić Majorkę, która jakby nie patrzeć została trochę opisana już na początku artykułu. Ogromnym atutem tej wyspy jest z pewnością to, że oferuje o wiele więcej, niż wyłącznie fantastyczne hotele, pożywienie, dobry alkohol oraz całą resztę, która jest standardem wśród sporej ilości miejsc.

Jednakowoż Majorka to także dużo fantastycznych zabytków - czymś w zupełności nieakceptowalnym jest niewykupienie przynajmniej jednej wycieczki! Są takie miejsca, gdzie oprócz plażowania, pływania, nurkowania, etc., praktycznie podróżni nie mają nic ciekawego do roboty. Na szczęście Majorka jest także edenem dla człowieka, które lubi wynająć auto i zobaczyć coś ciekawego (zobacz oferty na ). A poza tym, HiszpaniaHiszpania (serwis RegoBis zapraszamy - przejdź na naszą witrynę)statnim czasie nieco bardziej ekonomicznym kierunkiem. Zapewne niemała w tym wszystkim "zasługa" kryzysu ekonomicznego, który w samej Hiszpanii wyrządził znaczne szkody.