Wczasy na Podlasiu - sprawdź wymarzone miejsce na wakacje!

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Sezon wakacyjny za pasem, a wielu z nas wciąż pewnie nie ma jeszcze opracowanego wypoczynku. Pośpiech oraz powszednia gonitwa nie pozwalają na drobiazgowe przygotowanie planów urlopowych. Podlasie pełne jest zachwycających miejsc, w których nawet w ostatniej chwili znajdziemy miejsca, jakie pozwolą zregenerować siły przed kolejnymi miesiącami w pracy.


przyroda na podlasiu
Wielu ludzi kojarzy Podlasie z malutkimi wioskami, jakie żyją własnym rytmem, w zgodzie z przyrodą jak też jej kalendarzem. Jest w tym troszeczkę racji. Nie brakuje tu miejsc, jakie zachęcają do zatrzymania się, do odpoczynku, zebrania myśli i wyciszenia. Nawet szlaki turystyczne, takie jak Kraina Otwartych Okiennic lub Rezerwat Krzemianka nie przytłaczają jeszcze ilością obieżyświatów. To jest piękne.

Imponujące i niezatłoczone powierzchnie – w otoczce unikalnej przyrody bądź też pozostałości przeszłości i kultury. Nieomalże każdy, kto miał sposobność wypoczywać na Podlasiu, szczególnie w sezonie letnim zdołał spróbować, jak smakuje wielokulturowość. Dosłownie – smakuje. Mnogie festyny z lokalną kuchnią, agroturystyki tatarskie, bistra kuchni litewsko-polskiej a także inne sprawiają, iż Podlasie pachnie jak też smakuje bardzo dobrze. Wczasy okraszone wielokulturowymi smakami długo zostaną w pamięci.


park
Author: http://sxc.hu
Source: http://sxc.hu
Miłośnicy przyrody, gatunków ochranianych oraz wszyscy, którzy kochają wypoczynek pośród zieloności z pewnością zechcą zorganizować swój czas wolny na Podlasiu. Rezerwaty przyrody, parki narodowe, leśne kompleksy wypoczynkowo-edukacyjne - np. noclegi Bajdarka, to wszystko jest siłą Podlasia jak też najogromniejszym plusem rejonu. Punkty tj. Silvarium, Arboretum, Krzywe albo Kładka nad Narwią to tylko niektóre, być może mniej popularne, ale przez to spokojniejsze oazy relaksu pośród wdzięków przyrody. Nie warto ograniczyć się jedynie do okolic znanej Puszczy Białowieskiej, chociaż niczego jej nie brak. Podlasie (wypoczynek na podlasiu) pełne jest miejsc, które warto odkrywać oraz podziwiać.

Podróże kształcą. Wypoczynek na Podlasiu także może być kapitalną lekcją wychowawczą dla naszych pociech, a nawet nas samych. Trakt Ekumeniczny umożliwia radować się pięknem przyrody, a równocześnie zaznajomić się z interesującymi legendami oraz informacjami. Klasztor Kamedułów, Drohiczyn, Meczet w Kruszynianach bądź też Monaster a także Muzeum Ikon w Supraślu to tylko nieliczne miejsca – symbole różnorodności religijnej Podlasia

|">