Chęć nagrywania wszystkiego co znajduje się dookoła, od niedawna dotyka coraz liczniejszej grupy ludzi.

Moje wpisy

Przede wszystkim wzięło się to z tego, że na popularnych serwisach w Internecie, na których można dodawać różnego rodzaju nagrania, pojawiają się również produkcje niekomercyjne. Wybrani Internauci dosłownie dodają nagrania tego co gotują, inni ze swoich talentów artystycznych, a jeszcze inni wypowiadają się na różne tematy. Ale warto tu nadmienić jeszcze o ludziach, którzy jednak wprowadzają do takich serwisów nieco więcej adrenaliny i ciekawych uczuć.

Góry
Author: Viaggio Routard
Source: http://www.flickr.com
Zazwyczaj na wrzuconych przez nich filmach znajdują się ujęcia, jakie pokazują momenty, podczas których pokazują pływanie pod wodą, chodzenie po górach, albo jazdę rowerem na drugim krańcu świata. Jak najbardziej do tego celu potrzebują także odpowiedniego urządzenia, który będzie odporny na wszystkie wstrząsy, ewentualne urazy mechaniczne, a do ponadto będzie jeszcze odporny na wodę. Tego typu sprzętem będzie między innymi kamera odporna na wodę sony action cam - oferta na kamerę Sony Action Cam. Jak już wcześniej stwierdzono, takie kamery wyróżniają się tym, że można nimi nagrywać spokojnie przepiękne obrazy widziane w morzu lub w czasie rzęsistego opadu atmosferycznego.

Kamera Sony
Source: http://kamerynakask.pl/
Mimo wszystko nie należy zapominać także o ich bardzo mocnej cesze, jaką jest unieruchomienie obrazu. W związku z tym nawet podczas bardzo dużych wstrząsów, obraz w urządzeniu będzie bardzo stabilny i gotowy do oglądania. Inną sportową kamerką, która staje się równie bardzo popularna jest gopro Hero 4 black - Dostawca kamer sportowych - Camonboard. Charakteryzuje się ona takimi zaletami, które miała wcześniejsza kamera, ale dodatkowo tego jest bardzo praktyczna w mocowaniu na przykład na głowę. Dlatego praktycznie nie ma jakichkolwiek problemów z tym, aby nagrywać nią rozmaite przeżycia, jeśli nawet nie jest możliwe chwycenie kamerki swoimi rękami. Do takich sytuacji najczęściej zaliczają się chociażby skoki ze spadochronem, skoki na bungee, bądź inne sporty z dawką adrenaliny. Na pewno najważniejszym defektem takich sprzętów, jest ich bardzo wysoka kwota. Ale przy regularnym odkładaniu pieniędzy, po kilku miesiącach spokojnie można je zakupić.