Czym musi odznaczać się pościel hotelowa? Jakiego typu powinna pełnić wymagania?

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Z pewnością przed wyborem rodzaju pościeli do swojego hotelu należy pamiętać, że zupełnie inne wymagania stawia się przed pościelą do hotelu, a inne przed domową. Solidność pościeli hotelowej powinna być na pewno bardziej znaczna niż domowej, szczególnie że pościel do hotelu poddawana jest bardziej często procesowi konserwacji. Na pewno przed doborem rodzaju pościeli do hotelu powinniśmy mieć na uwadze, że zupełnie odmienne wymagania stawiamy przed pościelą hotelową, a inne przed domową.

pokój hotelowy
Author: Ann
Source: http://www.flickr.com
Wytrzymałość tego typu pościeli musi być nieporównywalnie bardziej znaczna niż domowej, zwłaszcza, że pościel do hotelu poddawana jest częściej procesowi konserwacji. Pościel hotelowa jest pościelą przemysłową, jaka powinna pełnić najbardziej niezbędne wymagania - wytrzymałościowe, jak i estetyczne. Powinna więc mieć dość dużą wytrzymałość na częste pranie przemysłowe w temperaturze dziewięćdziesięciu pięciu stopni Celsjusza - kliknij to.

Powinna być odporna na maglowanie, na pillingowanie i procesy dezynfekcyjne. Cechą która odróżnia pościel hotelową jest z pewnością gramatura tkaniny około 160 g/mkw. Dla pościeli domowej jest to w okolicach 125 g/mkw. Jednym z najbardziej powszechnych czynników takiej pościeli, które odróżniają tę rodzaj od domowej pościeli jest przepis (zamów pizzę w pizza magiczna park ) prania oraz konserwacji oraz środowisko, gdzie ten proces ma miejsce. Pościel takiego typu można prać jedynie w niskich temperaturach, bez zbyt mocnych środków piorących, najbardziej korzystnie zaś ją wysuszyć rozwieszoną na sznurku - sprawdź na najlepsze tkaniny hotelowe. Parametry mechaniczne oraz użytkowe pościeli są tak wybrane, że nawet w najwyższym stopniu agresywny proces konserwacji nie będzie miał wpływu na jej zewnętrzny wygląd, długość użytkowania oraz zachowania pewnych wymiarów konfekcji po praniu.Takiego rodzaju właściwości możemy zyskać wykorzystując tkaniny o innej strukturze oraz innym wykończeniu niż tkaniny do domowych zastosowań. Ażeby powstała tkanina o najbardziej niezbędnych parametrach, musi być wykorzystane długie, czesankowe włókno, jak najbardziej mocno gładkie. Im bardziej gładkie i długie włókna, tym w większym stopniu cienka i bardziej mocna tkanina. Do produkcji tego rodzaju pościeli używa się fachowych nici szwalniczych, najkorzystniej rdzeniowych, które są odporne na wpływ dość dużych temperatur.