Amsterdam – znakomity, kiedy planujemy spędzić weekend z bliską osobą

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Wolny weekend w ciągu roku to poważne wyzwanie. Zazwyczaj musimy coś załatwić, po pewną rzecz podjechać, zrobić poważniejsze zakupy, zająć się remontem lub wstąpić do rodziców, ponieważ już dawno ich nie odwiedzaliśmy. Dlatego gdy trafiły nam się dwa dni wyłącznie dla siebie, warto spędzić je w roztropny sposób, np. pojechać na wycieczkę do Amsterdamu z ukochaną lub ukochanym. Taki weekend spędzony z dala od zwyczajnych problemów jest znakomitym sposobem na miły czas we dwoje. Z jakich względów warto jechać właśnie do Amsterdamu?
Amsterdam przyciąga turystów z całej Europy oraz nie wyłącznie, dlatego niewątpliwie jest warty odwiedzenia. Boskie plantacje różnobarwnych tulipanów, fantastyczne piwo oraz smaczne sery, od jakich żaden ich miłośnik nie będzie mógł się oderwać, interesujące muzea skrywające wiele pamiątek to wyłącznie niektóre atuty tego miasta. Gdy odwiedzamy Amsterdam niewątpliwie musimy odwiedzić Plac Dam znajdujący się w samym centrum miasta, więc na pewno nie będziemy mieć kłopotu, by do niego trafić.

ekscytujący wpis? Jeśli tak sądzisz, kliknij bez ociągania tutaj, ponieważ te teksty bez wątpienia też uznasz za warte zapoznania się.

To tutaj znajduje się Pałac Królewski oraz muzeum figur woskowych Madame Tussand. Trzeba także wybrać się na przejażdżkę kanałami, których jest więcej aniżeli sześćset.
Poznań
Author: Filip Maljković
Source: http://www.flickr.com
Są nad wyraz malownicze i gwarantują miastu klimat, a by przepłynąć się jednym ze statków, powinniśmy wybrać się do przystani w centrum miasta oraz zakupić bilet na statek, który z reguły odpływa co godzinę. Jeśli natomiast lubisz rozrywki na wieczór, musisz zahaczyć o Dzielnicę Czerwonych Świateł (dowiedź się więcej).

Zainteresowany tematem? Czytaj o tym więcej. W tym celu użyj adresu (http://ekotur.wroclaw.pl/langs/pl/index.php), który przeniesie Cię na stronę. Zapraszamy!

To naturalnie nie rozrywka dla dzieci, dlatego pójdźmy tam sami, bo w końcu wszystko trzeba zobaczyć. Pamiętaj jednakże, by nie robić fotografii, nie jest to dozwolone we wskazanym miejscu.


Poznań
Author: eisenbahner
Source: www.flickr.com
Teraz do Amsterdamu można polecieć z każdego lotniska w kraju. I Warszawa, i Poznań czy Wrocław to pewność korzystnych cen na loty dla ciebie. Aby nie przepłacić oraz oszczędzić pieniądze na zwiedzanie, dobrze wypatrywać aktualnych promocji oraz zakupić bilet wówczas, gdy koszty jego zakupu nie będą przekraczać kilkudziesięciu złotych (wejdź na tą stronę). To rzeczywiście prawdopodobne, chociaż teraz zapewne w to nie wierzysz, lecz niedrogie linie lotnicze wielokrotnie kuszą turystów dobrymi propozycjami, z których w zasadzie grzechem byłoby nie skorzystać.