Noclegi oraz ciekawe szklaki turystyczne w Pieninach

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Szczawnica to piękny region, jaki entuzjastycznie odwiedzany jest przez wielu turystów. Ma interesujące atrakcje turystyczne, śliczne i malownicze widoki, a także atrakcyjne szklaki turystyczne. Szlaki turystyczne Szczawnica ma niejedne, do najpopularniejszych przylega szlak poprzez Wysoką na Przełęcz Rozdziela.

wędrówki górskie
Author: Connie Lu
Source: http://www.flickr.com
Głównym szlakiem pienińskim, który zaczyna się od Przełomu Dunajca, zdołamy wędrować przez szczyt o nazwie Borsuczyna, zaś potem przez kolejne przełęcze, to znaczy przez Stachurówki i Kapralową Wysoką. Obok Kapralowej Wysokiej odkryjemy też kolejny szlak, jaki prowadzi na najwyższy szczyt w Pieninach, jaki posiada aż 1050 m n.p.m. Ogromnie intrygującym miejscem w Szczawnicy jest też Wąwóz Homole, który jest ochoczo odwiedzany przez licznych turystów.

Jeśli zamieszczone tutaj wiadomości przykuwają Twój wzrok, to dodatkowo zerknij na informacje (https://www.avocaparkingpyrzowice.pl/), które zobaczysz, gdy klikniesz ten link!

Wąwóz ten jest nadzwyczaj niezwykły i zachwyca rozmaitą fauną oraz florą. Posiada około 800 metrów długości. Wskazane jest wybrać się również ze Szczawnicy do Durbaszkę i zwiedzić Jarmutę, czyli jeden z najbardziej rozpoznawalnych grzbietów w tym rejonie. Jest to nadzwyczaj charakterystyczna góra pochodzenia wulkanicznego. Jadąc do Szczawnicy, z pewnością wskazane jest zabrać ze sobą przewodnik turystyczny, albowiem znajdziemy w nim jeszcze sporo atrakcyjnych szlaków wartych zainteresowania. Zobacz więcej na tej stronie: pieniny atrakcje.Jeżeli przewidujemy dłuższy pobyt w Szczawnicy, z pewnością powinniśmy odszukać dla siebie odpowiedni nocleg.

Czy musisz odnaleźć pokrewny post? Jeśli tak, to bez obawy kliknij ten odsyłacz i zerknij na ofertę (http://www.avocaparkingpyrzowice.pl/), która niewątpliwe też przypadnie Ci do gustu!

Baza noclegowa jest tu dość mocno rozwijana, wobec tego z tym nie powinniśmy mieć problemów - zobacz: góralskie domki szczawnica. Szczawnica domki oferuje, i także hotele, pensjonaty bądź schroniska górskie. Wybór miejsc i obiektów noclegowych jest więc istotnie mnogi. Wskazane jest wybrać nocleg w hotelu czy schronisku, z którego będziemy mieli dosyć blisko do szlaków i miejsc, jakie pragnęlibyśmy zwiedzić.

Żeby odkryć dobry, pasujący nam nocleg w Szczawnicy, należałoby posłużyć się Internetem. W Internecie odszukamy bazy noclegowe, dzięki jakim łatwo i prędko odnajdziemy odpowiedni nocleg, a także dokonamy rezerwacji.