Program do tworzenia faktur dostępny internetowo.

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

,,X" to dobrze przygotowany, adekwatny do obowiązujących zasad, program kadrowo – płacowy, przeznaczony dla urzędów rachunkowych, kancelarii doradztwa podatkowego oraz niewielkich firm. Zezwala na zarządzanie dokumentacją kadrowo – płacową, w tym wydruk ponad 50 różnorodnych pism.


przykładowa faktura
Author: VLCineaste
Source: http://www.flickr.com
Program do fakturowania online to oszczędność czasu i bezpieczeństwo. Fakturować można za darmo i bez jakichkolwiek ograniczeń. Specjalny certyfikat bezpieczeństwa gwarantuje, że wystawione faktury i zapisane na nich informacje nie będą odczytywane przez osoby do tego nieupoważnione. Faktury online magazynowane są w certyfikowanym E-archiwum. Są zabezpieczane cyfrowo, a ich kopie wykonywane sa w trybie ciągłym.

Sprawdź koniecznie ten świeży tekst (http://www.contra-odszkodowania.pl/odkupimy-twoje-odszkodowanie/) - on z pewnością również Cię zaintryguje, gdyż są w nim inne tego typu informacje na temat prezentowanej problematyki.

Zmniejsza to ilość papierowej dokumentacji, jednocześnie zachowując stały dostęp do faktur, niezależnie od tego gdzie w danej chwili się znajdujesz. By posiadać dostęp do systemu wystarczy tylko dostęp do Internetu. Polecamy także artykuł:

Program ten jest niebywale intuicyjny i prosty w użyciu.
Program do faktur on-line nie wymaga logowania. Utworzyć można fakturę VAT, proformę, zaliczkowa, korygująca tudzież rachunek online.

W każdej chwili możesz edytować własne faktury online.
Wyszukiwarka odszuka także kontrahenta po jego nazwie oraz każdy zapisany tudzież wysłany do niego dokument.
za sprawa tego programu szybko możesz też skontrolować wiarygodność kontrahenta na Giełdzie Długów. Ostrzeże Cię to, z którymi przedsiębiorstwami lepiej nie kooperować.
Wzór faktury jest czytelny.
Oprócz tego program sam wyliczy kwotę VAT, utworzy poprawną klasyfikację towarów czy usług oraz zbuduje bazę danych - kontrahentów i produktów. Czytaj też


wystawianie faktury
Faktury, które nie zostały zapłacone w terminie same informują o przeterminowanej płatności.
Program do faktur jest stale aktualizowany przez grono fachowych księgowych.
Zawsze możesz mieć pewność, że dokumenty są dobrze ponumerowane, odpowiednio wyliczone oraz bezbłędne z punktu księgowo-podatkowego.
Dodatkowo wsystemie jest moduł Kadry i płace, który pozwala na:
- zawieranie umów na dowolną formę zatrudnienia z pracownikiem;
- przejrzyste prowadzenie ewidencji zatrudnionych;
- definiuje pensje, uwzględniając przy tym różnorodne premie płacowe;
- sporządzanie deklaracji podatkowych i ich wysyłkę w formie elektronicznej.
By uzyskać więcej dodatkowych informacji zapraszamy na naszą stronę internetową lub do kontaktu telefonicznego! Zapoznaj się z