Czy zgłębiłeś barwy Dominikany, miesiąc wakacji to zbyt mało

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Pora letnia kojarzy się zazwyczaj z najprzyjemniejszą porą roku. Z wakacjami, z wypoczynkiem, ze słodkim leniuchowaniem, z morzem i oczywiście ze słońcem. Morzem, krystalicznie czystym, o odcieniu czystego nieba w słoneczny dzień, z malowniczymi atolami koralowymi, z dużą liczbą pięknych ryb.
Karaiby
Author: Joe deSousa
Source: http://www.flickr.com
Słońcem, które zaopatruje w pozytywną energię , zachodzi tylko nocą i daje złotą opaleniznę. Zachodem słońca, który tworzy złociste refleksy na powierzchni morza. Mocną zielenią lasów tropikalnych. Wybrzeżem pokrytym, białym piaskiem . Z rosnącymi na plaży drzewami kokosowymi. Widokiem na szmaragdowe góry.

Przejdź na naszą następną stronę, na której odkryjesz porywający bieżący materiał (http://www.zeccoro.pl/zlote-bransoletki-z-diamentami) na wybrany temat. Oczekują na Ciebie dodatkowe posty.

Niczym nie zakłóconą ciszą. Nie ma się zatem co dziwić, że od momentu odkrycia przez Krzysztofa Kolumba grupy wysp Wielkich Antyli na Morzu Karaibskim, wakacje na Karaibach, wzbudzają pożądanie osób na wszystkich kontynentach. Każdy, kto po raz pierwszy przyjedzie na Dominikanę odczuwa, że jest w prawdziwym raju . Zresztą, sam Kolumb do ostatnich swych dni, nie zdawał sobie sprawy z faktu, że odkrył nowy kontynent, bo wytrwale wierzył, że podczas swej trzeciej wyprawy zobaczył biblijny raj. Karaiby eskapady, organizowane przez biura podróży prawie na każdą wyspę, to obietnica rajskiego odpoczynku - wycieczki karaiby.Jamajka brzmi muzyką reggae, Barbados otaczają przepiękne rafy koralowe, na Kubie robione są najlepsze cygara na świecie, a Martynikę porastają egzotyczne kwiaty. Inne egzotyczne wyspy również posiadają swoje sekrety, smaki i ciekawostki. Notabene, kto nie słyszał o Dominikanie, Haiti, Arubie, Kajmanach czy Wyspach Bahama. Bez mała każda z wysp archipelagu Kolumba jest obecnie znakiem i równoznacznikiem cudownych wakacji. A jaki odcień będzie miał ślub na Dominikanie (oferta: ślub na dominikanie). Kiedy zamkniemy oczy, spośród gamy kolorów dominuje biel - symbol czystości. Biały, bajeczny ślub, na dziewiczo czystym, cieplutkim, białym jak śnieg piasku. Wówczas zapewne poczujemy, jakby czas się dla nas zatrzymał.