Polskie morze jest cudowne o każdej porze roku - wobec tego należy przyjeżdżać tam zawsze, kiedy tylko posiadamy wolny weekend

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Mamy farta, że posiadamy bardzo długą linię morza. Dodatkowo, polskie plaże wydają się być najpiękniejsze na świecie. Mają piasek, czego może nam zazdrościć wiele innych krajów, których nabrzeża są na nieszczęście żwirowe albo kamieniste.


przepisy
Author: Włodarzewska S.A.
Source: Włodarzewska S.A.


Polskie morze niestety nie jest najcieplejszym zbiornikiem wodnym na kuli ziemskiej, ale za to jest cudowny o wszystkich porach dnia i roku.


Bardzo wyśmienitym planem jest zobaczenie naszego pięknego akwenu i latem i zimą. Mamy możliwość wtedy wypocząć i oddychać dużą ilością jodu. Pomoże nam to wyraźnie, jeśli na stałe żyjemy w aglomeracji miejskiej, gdzie jest cała masa smogu.

Interesujący temat? Zatem wejdź w poniższy link i doczytaj (http://www.waterfun.pl/kajaki.html). Z pewnością zaintrygują Cię nowe treści o tej tematyce. Będzie nam miło, jeśli Ci się spodoba.

Jeżeli chcemy zatem wybrać się nad Bałtyk i wynająć apartament Kołobrzeg jest tym portem, który ma możliwość nam sporo w tej dziedzinie zaproponować (designerski apartament w Kołobrzegu). Apartamenty zazwyczaj mają mnóstwo unowocześnień: ochronę, monitoring, strzeżony parking oraz przepiękny widok na Bałtyk.


fotografia ślubna
Author: Dave Hayward
Source: http://www.flickr.com


Jeśli jesteśmy fanami niewielkich, rybackich wiosek to odwiedźmy Grzybowo pensjonaty tam zapewne nam się spodobają. Ta malownicza wioska leży kilka kilometrów od Kołobrzegu i ma przepiękną plaże, na którą każdego dnia naszego urlopu mamy możliwość powoli spacerować z naszego pensjonatu. Nocleg zapewne będzie uroczy i dużo tańszy niż w Kołobrzegu.
Ponadto, jeśli jedziemy z dziećmi, to w cichej wiosce z pewnością będziemy spokojni, że będą miały możliwość wyszaleć się oraz biegać cały czas. Na obiad będziemy mieli szansę skosztować pyszną rybkę z nadmorskiej smażalni, a po kolacji wybrać się na spacer podczas zachodu słońca.