Pieniny - najlepsze na wszystkie pory w roku

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Współcześnie mamy mnóstwo różnych opcji wyjazdu na wakacje. Możemy udać się w podróż po Stanach Zjednoczonych, nabywając tani bilet do Chicago. Mamy możliwość wyskoczyć na nastrojowy weekend do Paryża, korzystając z wyprzedaży linii lotniczych. Jeśli chodzi o nasz kraj, ogromną popularnością cieszy się morze Bałtyckie oraz Pojezierze Mazurskie, ze względu na możliwość kąpieli wodnej. Jednak jeśli naprawdę chcesz wypocząć, najlepsze będą Pieniny, nie wyłącznie na lato.


krajobraz - wakacje
Author: Harco Rutgers
Source: http://www.flickr.com
Jeśli jesteś personą, która preferuje aktywny odpoczynek urlopowy, ten górski pas Karpat będzie dla ciebie idealną opcją. Możesz tam zapoznać się z nieokiełznaną naturą z daleka od innych ludzi, mieć możliwość podziwiania zapierających dech w piersiach panoram i wiele innych. Można udać się na surową przeprawę z plecakiem, pakując do środka śpiwór oraz namiot. Wtenczas będziesz mógł przemierzać mile tras turystycznych o niezwykle zróżnicowanych poziomach trudności. Jeśli jednak nie jesteś za bardzo zapalonym podróżnikiem, możesz również znaleźć interesujące noclegi w Pieninach, w gospodarstwach agroturystycznych - wejdź na Tam będziesz miał szansę skosztować górskiego, spokojnego życia, dojąc krowy, spacerując po zboczach, podróżując kolejką górską.

Jeśli pasjonuje Cię takie zagadnienie, kliknij tutaj i zdobądź użyteczne szczegóły (https://newsmap.pl/). Warto zbadać opisywany w tym miejscu temat bardziej szczegółowo.

Jeśli chcesz, możesz również udać się na przeprawę rowerową, po specjalnie wytypowanej na to trasie.


Lecz największą popularnością cieszy się rodzima część Karpat w sezonie zimowym. Już pod koniec października zjeżdżają się tutaj podróżni nie tylko z Polski, ale także z państw sąsiednich. Jeżeli pragniesz zarezerwować noclegi w Pieninach w okresie zimowym, powinieneś zająć się tym z kilku miesięcznym wyprzedzeniem, jeśli oczywiście pragniesz otrzymać najlepszy pokój w atrakcyjnej cenie. Bowiem teren ten jest na tyle popularny, że poszczególne dni, szczególnie weekendowe, wyprzedają się bardzo szybko. Jeżeli masz dość świąt pełnych jedzenia i nudy, w tym roku udaj się w góry. Możesz zarezerwować nocleg dla siebie i bliskich, w skład którego wejdzie kolacja wigilijna , oraz śniadania. Jest to interesująca opcja, szczególnie jeżeli uwielbiasz jeździć na nartach. Dodatkowo, ciekawym pomysłem jest sylwester w tym regionie - .


Bez względu na fakt, w którym miesiącu w roku chcesz wybrać się na urlop, Karpaty będą wspaniałą alternatywą. Jeżeli ciekawią cię noclegi w Pieninach, miej na uwadze, żeby zabukować apartamenty pare miesięcy wcześniej, bowiem region cieszy się ogromną popularnością.