Wiele egzotycznych miejsc jest szybko dostępnych dzięki bezpośrednim wycieczkom lotniczym

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Ekskluzywna wycieczka wakacyjna do egzotycznych krajów takich, jak między innymi. Japonia, Meksyk, czy Ekwador nie jest tania. W wydatkach wielu z nas, to równowartość kilkumiesięcznej pensji. Pomimo to zwolenników na tego typu wypraw jest wielu.


Kiedy nastają zimowe miesiące, niektórzy z uśmiechem na ustach kupują narty, lecz sporo rodaków, na przekór pogodzie, wybiera wyjazd do krajów egzotycznych. Spędzenie zimnych dni pod palmami jest nie rzadko znacznie tańsze aniżeli w sezonie turystycznym zaś z całą pewnością bardziej atrakcyjne. Krótkie zimowe wakacje na gorącym piasku z pewnością są wspaniałą ucieczką od zimy za oknem i posępnego jesiennego krajobrazu ulic.


Egzotyczne wakacje łączą nam się z dalekimi krajami zatopionymi w cieple i intensywnych kolorach. Ważne jest też wizualizacja białych pisków pod palmami kokosowymi, niebieskim morzem - http://www.eccotravel.eu/. Dla wielu tych uwielbiających handlowanie taki urlop to orientalny targr pełen niesamowitych przypraw. Znajdą się i wielbiciele tłocznych indyjskich miast, gdzie korki, wiecznie hałaśliwie, ale inaczej, bardziej kolorowo.
wrocławskie kamienice
Author: Ashlynn Pai
Source: http://www.flickr.com


Na urlop szukamy przede wszystkim odmiany. Dziś, mówiąc egzotyczny, mamy zazwyczaj na myśli kraj mocno odległy. Choć w tym przypadku za odległą podróż powinniśmy zaliczyć również wycieczki do USA. Lecz swoją drogą wydaje nam się, że znamy ten kraj z kina i TV. Nic bardziej błędnego, USA dla niejednego z odwiedzających to podróż w nieznane, sam jestem zwolennikiem, więc regularnie przeglądam zwiedzanie usa. Nie uznamzwiedzanie usatyczny podróż do Skandynawii czy Wielkiej Brytanii.


Wraz z pokonywaną odległością zmienia się pejzaż, ludzie, natura, miejscowa kuchnia. Stykamy się wtedy z czymś innym, jeszcze nam dobrze nie znanym. Czasami jednak nie potrzeba aby to przeżyć wyprawy na inny koniec świata.