możliwości

Moje wpisy

Praca w IT - przyszłościowa, pionierska i porządnie płatna możliwość dla młodych ludzi

Nov
09
market
Author: Fan of Retail
Source: http://www.flickr.com
Rozwój technologii informatycznej jest dzisiaj jednym z szybciej dziejących się procesów. Działalność znacznej części przedsiębiorstw bazuje, lub w dużym stopniu stosuje możliwości, które pociąga za sobą ta sfera.
Posted By addmean read more

Przepisy połączone z zapewnieniem należytych warunków pracy

Oct
28
firma
Author: HazteOir.org
Source: http://www.flickr.com
Przepisy związane z zapewnieniem należytych warunków pracy, oraz wykonaniem ogólnych reguł BHP obowiązują każdego przedsiębiorcę zatrudniającego pracowników.
Posted By addmean read more

Metoda na ciekawe hobby

Sep
03
hooby - lornetki
Author: per Corell
Source: http://www.flickr.com
Każdy z nas pragnie po całym dniu pracy odpocząć. Czynimy to w najróżniejszy sposób, w zależności od temperamentu jak też upodobań osobistych. Jedni z nas odpoczywają przed odbiornikiem telewizyjnym, drudzy zaś preferują przechadzki z familią, a znam i osoby, które w ramach wolnego czasu majsterkują czy konstruują wzorniki kolejek. Jeszcze inni wolą aktywne spędzanie czasu wolnego; przemierzają dziesiątki kilometrów na rowerze, wędrują po górach lub też biegają. Trzeba powiedzieć, iż uprawianie sportu stało ogromnie popularne ostatnimi czasy.
Posted By addmean read more

Pragniesz nauczyć się języka angielskiego? W stolicy to proste!

Jul
29
zjazd tłumaczy TED
Author: TED Translators
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych realiach, większość młodych Polaków w znaczniejszym lub skromniejszym stopniu ma opanowany język angielski Warszawa jest miejscem wielu możliwości, w którym nie jest ciężko odszukać posadę w zagranicznej firmie, lecz jeśli pragniemy być docenieni, znajomość tej mowy jest nam konieczna.
Posted By addmean read more

Obligacje korporacyjne mają szansę być ciekawym nabytkiem

Jul
02
sieci
Author: Tabasco PR
Source: Tabasco PR
Jeżeli dysponujemy jakąś sumą wolnej gotówki i chcemy ją odpowiednio zainwestować, to obowiązkowo musimy sprawdzić jakie otrzymujemy ewentualności.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - możliwości