problem

Moje wpisy

Pragniesz nauczyć się języka angielskiego? W stolicy to proste!

Dec
28
zjazd tłumaczy TED
Author: TED Translators
Source: http://www.flickr.com
We współczesnych realiach, większość młodych Polaków w znaczniejszym lub skromniejszym stopniu ma opanowany język angielski Warszawa jest miejscem licznych możliwości, w którym nietrudno odszukać posadę w zagranicznej firmie, jednak jeśli chcemy być docenieni, opanowanie tej mowy jest nam niezbędna.
Posted By addmean read more

Rekrutacja zależny od branży przedsiębiorstwa

Dec
24
rekrutacja
Author: Colour Glass
Source: Colour Glass
Zapotrzebowanie na pracujących bez ustanku rośnie. Z wyjątkiem rekrutacji prasowej i internetowej jest opcja korzystać z osobistych źródeł wiadomości o aspirantach.


To w jaki sposób następuje rekrutacja jest zależne od specjalności firmy i proponowanych miejsc pracy.
Posted By addmean read more

Gdzie pozyskać patent sternika motorowodnego

Oct
12
spodenki
Author: Jan Bommes
Source: http://www.flickr.com
Aby móc zgodnie z naszym prawem prowadzić jacht motorowodny, musimy posiadać stosowny patent. Dowód taki odbiera się po przejściu stosownego instruktażu i zdaniu sprawdzianu.
Posted By addmean read more

Jakie prace w innych krajach są najmocniej rekomendowane dla kobiet?

Jul
29
praca w opiece niemcy
Author: iStock
Source: iStock
W dzisiejszych czasach coraz więcej ludzi decyduje się na wyjazdy za granicę za pracą. Najczęściej spowodowane jest to brakiem ciekawych perspektyw na niezłą pracę w kraju, jednakże bez wątpienia wyjazd za granicę czasami może stać się fajną trampoliną do sukcesu.
Posted By addmean read more

Jakie cechy charakterystyczne mają start-upy, jak najlepiej można pozyskać środki na finansowanie takiej działalności.

Jul
23
firma - perspektywa
Author: ZSPNrdwa Krosno
Source: http://www.flickr.com
Pojęcie start-up od pewnego czasu jest niezwykle modne w biznesowym świecie. Generalnie tym mianem można określić nowo powstające firmy, przede wszystkim z branży najnowszych technologii. W odróżnieniu od tradycyjnych biznesów, które się budowało niekiedy długimi latami, internetowa branża funkcjonuje znacznie szybciej. Jeśli produkt jest naprawdę dobry, to w ciągu kilku miesięcy stać się może światowych przebojem, zarabiając przy okazji miliony dolarów, zresztą największe obecnie firmy z tej branży powstawały właśnie w ten sposób. Jednak dla wielu początkujących firm, mających jakiś pomysł i potrafiących zmienić go w gotowy projekt problemem nie do przeskoczenia okazać się może finansowanie. Jeżeli wszystko będzie się odbywać na etapie projektowania i testowania, to jeszcze dają sobie jakoś radę, jednak do wprowadzenia rozwiązania do sprzedaży i rozreklamowania go czasami potrzebne są pieniądze, których najczęściej brakuje. I albo taki pomysł zwyczajnie upada i wędruje do kosza, albo firmie uda się zdobyć odpowiedni zastrzyk gotówki i odniesie sukces.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - problem