transport

Moje wpisy

Rozmaite pomysły na podróże - dlaczego warto korzystać z usług biur podróży

Feb
15
podróż
Author: Anton Strogonoff
Source: http://www.flickr.com
Dzięki współczesnym możliwościom zdecydowanie każda pora roku jest doskonała na podróż. Zimą na pewno warto wybrać się, w zależności od prywatnych upodobań, na łyżwy i pozostałe sporty zimowe bądź na tropikalne wyspy – jest to znakomita alternatywa dla coraz krótszych i męczących dni zimowych w Polsce, natomiast w lato warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną w czasie weekendu majowego również dużo osób marzy o zacisznym miejscu wśród natury, natomiast jesień to świetny czas na wycieczki last minute.
Posted By addmean read more

Na urlop tylko samolotem!

Dec
15
samolot
Author: www.sxc.hu
Source: www.sxc.hu
Kiedy już zaplanujemy cel wakacyjnej podróży, zazwyczaj stajemy przed kolejną decyzją -, jaki środek transportu wybrać. Bywają ludzie, którzy nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie samochodem.Chcą być niezależni, mieć, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się gdy tylko mają chęć i tego typu podobne kwestie.
Posted By addmean read more

Podróżowanie dla wszystkich

Sep
25
Grecja
Author: Jon Worth
Source: http://www.flickr.com
Aby zwiedzać świat wcale nie trzeba wielkich nakładów finansowych - liczy się przede wszystkim umiejętność znalezienia tanich połączeń lotniczych, które znajdują się z pewnością w ofercie każdego przewoźnika, trzeba jedynie wiedzieć, jak ich szukać.
W taki sposób mamy możliwość zwiedzać cały świat i nie tracić przy tym fortuny.
Posted By addmean read more

Prędkie i niedrogie, jak również komfortowe przejazdy do Niemiec

Jul
29
bilety turystyczne
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Firmy, które proponują przewozy krajowe i międzynarodowe do Niemiec, cieszą się szerokim zainteresowaniem pośród wielu osób. Niemało ludzi entuzjastycznie korzysta z tego środka transportu, gdyż to wspaniały sposób na tanie, prędkie oraz pewnie podróżowanie.
Posted By addmean read more

Jak zamówić godne uwagi hotele w Kotlinie Kłodzkiej?

Nov
13
pokój hotelowy - widok ogólny
Author: mararie
Source: http://www.flickr.com
Kotlina Kłodzka jest pięknym miejscem w Polsce, które warto zobaczyć, niezależnie od tego, czy jest się pasjonatem zabytków przeszłości, zwolennikiem pasywnego wypoczynku, czy też poszukującym rozrywek turystą.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - transport