samochód

Moje wpisy

Sala na wesele w Poznaniu, sala na wesele w województwie opolskim

Sep
05
stół weselny
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Gdy wychodzimy za mąż lub zostać mężem jasne jest, że będzie zorganizowane duże wesel, taka jest ta polska tradycja. Bez wesela nie da rady. Choć należy przyznać, że ostatnimi czasy kameralne wesela też są w modzie. Dlatego jest zapotrzebowanie na wszelkiego typu sale na wesele Poznań. W Poznaniu sal weselnych różnego rodzaju jest wiele.
Posted By addmean read more

Wyjazd zagraniczny – trzeba odpowiednio go zorganizować

Jul
29
bus
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Jedziesz za granicę? W celach zarobkowych? Na wakacje? Pozwiedzać? A może do kogoś bliskiego? Przyczyny bywają bardzo różne. Jeśli jest to jednakże Twój pierwszy tak daleki wypad, z pewnością jesteś zestresowany. Chcesz wszystko zaplanować tak, aby było dopięte na ostatni guzik, ale ciągle się zastanawiasz czy czasami o czymś ważnym nie pamiętałeś, czy czegoś nie pominąłeś, nie zlekceważyłeś.
Posted By addmean read more

Czemu tak niezbędne jest, żeby zawsze mieć w swoim pojeździe profesjonalną apteczkę samochodową?

Jul
29
W naszym kraju żadne prawo nie nakazuje posiadania apteczki, jest ona tylko zalecana. Jednocześnie najlepiej również wspomnieć, że nie istnieją pewne sztywne wytyczne, co musi znaleźć się w apteczce. Jednak każdy odpowiedzialny kierowca musi zatroszczyć się o to, by posiadać w swoim aucie kompletną apteczkę.
Posted By addmean read more

Powtarzalność nasza codzienna. Jak to jest z tym poszukiwaniem sensu w normalnych dniach? Czy w ogóle warto się starać?

Nov
13
pit
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku czekają nas pewne zdarzenia, jakie mieliśmy okazje już poznać, jakie są powtarzalne i po prostu się powtarzają, jak cykliczne jest nasze życie. Jeśli bowiem spojrzymy na przyrodę, to każdy z nas wie, że są pory roku, które następują po sobie. Jeśli spojrzymy na nasze życie, to też dostrzeżemy, iż kalendarz w każdym roku wygląda niemal identycznie, są te same dni, lecz jest inny rok. Przyzwyczajeni jesteśmy do tego i nie możemy sobie wyobrazić, żeby nagle stało się inaczej.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - samochód