samochód

Moje wpisy

Wyjazd zagraniczny – trzeba odpowiednio go zorganizować

Jun
25
bus
Author: Nacho
Source: http://www.flickr.com
Wyjeżdżasz za granicę? W celach zarobkowych? Na wakacje? Zwiedzać? A może do bliskiej osoby? Przyczyny bywają bardzo rozmaite. Jeżeli jest to jednakże Twój pierwszy tak odległy wypad, z pewnością odczuwasz stres. Chciałbyś wszystko zaplanować tak, aby było dopięte na ostatni guzik, ale wciąż się zastanawiasz czy czasem o czymś istotnym nie pamiętałeś, czy czegoś nie pominąłeś, nie zlekceważyłeś.
Posted By addmean read more

Czemu tak niezbędne jest, żeby zawsze mieć w swoim pojeździe profesjonalną apteczkę samochodową?

Mar
09
W Polsce żadne prawo nie nakazuje posiadania apteczki, jest ona tylko zalecana. Jednocześnie dobrze także wspomnieć, iż nie istnieją jakieś sztywne wytyczne, co powinno znaleźć się w apteczce. Jednak każdy odpowiedzialny kierowca powinien zatroszczyć się o to, ażeby mieć w swoim aucie profesjonalną apteczkę.
Posted By addmean read more

Sala na wesele w Poznaniu, sala na wesele w województwie opolskim

Dec
17
stół weselny
Author: Porto Bay Hotels & Resorts
Source: http://www.flickr.com
Gdy chcemy wyjść za mąż lub zostać mężem oczywistością jest, że będzie zorganizowane duże wesel, taka jest ta nasza tradycja. Bez wesela się nie obejdzie. Chociaż należy stwierdzić, że ostatnimi czasy kameralne wesela również są modne. Tak, więc jest zapotrzebowanie na wszelkiego typu sale na wesele Poznań. W Poznaniu sal weselnych różnego rodzaju jest sporo.
Posted By addmean read more

Powtarzalność nasza codzienna. Jak to jest z tym poszukiwaniem sensu w normalnych dniach? Czy w ogóle warto się starać?

Nov
13
pit
Author: Images Money
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku czekają nas pewne zdarzenia, jakie mieliśmy okazje już poznać, jakie są powtarzalne i po prostu się powtarzają, jak cykliczne jest nasze życie. Jeśli bowiem spojrzymy na przyrodę, to każdy z nas wie, że są pory roku, które następują po sobie. Jeśli spojrzymy na nasze życie, to też dostrzeżemy, iż kalendarz w każdym roku wygląda niemal identycznie, są te same dni, lecz jest inny rok. Przyzwyczajeni jesteśmy do tego i nie możemy sobie wyobrazić, żeby nagle stało się inaczej.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - samochód