PRacownik

Moje wpisy

W wyekwipowaniu firm sofy i krzesła to jedne z istotniejszych elementów - które są godne uwagi?

Dec
06
obicie fotela
Author: Filter Forge
Source: http://www.flickr.com
Ludzie poszukując dzisiaj zatrudnienia kierują uwagę na mnóstwo elementów dotyczących firmy. Interesuje ich tak samo jej działalność na rozlicznych wydarzeniach, jak i sam wizerunek biura. To, czy przedsiębiorstwo inwestuje w współczesne pomysły, jak na przykład inteligentne układy przechowywania, czy też wysokiej jakości krzesła wymuszające prostą figurę jest dla ludzi ważne. Coraz częściej przedkładamy swoje dobro związane chociażby ze zdrowiem nad możliwość zatrudnienia w słynnej firmie.
Posted By addmean read more

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Oct
09
biuro rachunkowe
Author: John Davis
Source: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi czas na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie muszą poznać elementarne wiadomości z zakresu prawa pracy. Rzecz jasna nie jest to jakimkolwiek obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, szczególnie wtedy, kiedy obejmujemy stanowisko w prywatnej firmie. W dzisiejszych czasach przełożeni często naciągają przepisy, a konsekwencją takiego postępowania bywa np. przekroczenie limitu czasu pracy.
Posted By addmean read more

Kim właściwie jest komornik, jakie ma uprawnienia i dla której osoby pracuje?

Nov
13
Wyprawy wędkarskie
Source: www.zewprzygody.pl
Czy pamiętasz, że zawód mecenasa, podobnie zresztą jak inne, może rozróżniać się na swoje w większym stopniu dokładne specjalizacje? Przykładowo lekarz może zostać okulistą lub np. chirurgiem, natomiast mecenas prokuratorem, notariuszem albo np. komornikiem.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - PRacownik