przedsiębiorstwo

Moje wpisy

Jak skutecznie można dopilnować finansów firmy?

Jan
11
kalkulator i monety
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Zatrudnianie osób o niemałym doświadczeniu w temacie finansów ma duże znaczenie dla przedsiębiorców. Profesjonalne usługi ekspertów, wśród których znajduje się też kontrola należności, wpływają szczególnie na odpowiednie rozdzielanie kwot. Należności są w sposób systematyczny monitorowane, więc spontaniczne zadłużenie nie wchodzi w grę. Eksperci respektują wszystkie zarządzenia UE w tym zakresie.
Posted By addmean read more

Dlaczego wskazane jest korzystać z usług biura rachunkowego?

Nov
10
księgowość
Sporo przedsiębiorstw zatrudnia obecnie księgową czy też całkowity zespół osób, jakie będą zajmować się rachunkowością i księgowością w firmie. Rozwiązanie to naturalnie jest niezmiernie skuteczne, jakkolwiek także dość kosztowne. Dlatego multum przedsiębiorców woli korzystać z propozycji biur księgowych.
Posted By addmean read more

Czemu znajomość finansowej wartości firmy jest tak ważna? Są niekiedy takie okoliczności, gdy ta wiedza jest przydatna

Nov
04
Pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Jesteś przedsiębiorcą, posiadasz własną firmę i pragniesz wiedzieć, ile jest warta. Aby to określić należy rozróżniać kilka pojęć, które są niezbędne przy tego typu zadaniach. W tym artykule postaramy się pokazać to ciekawe zagadnienie.
Posted By addmean read more

W chwili, jeżeli niemiecki kontrahent zalega ci z płatnościami, masz szansę zatrudnić przedsiębiorstwo windykacyjne

Aug
08
należności
Każda osoba, która prowadzi interesy, z pewnością poświadczy, jak sporą trudnością okazuje się sytuacja, gdy kontrahent zalega z opłatami. Niestety, podobne przypadku mają miejsce nad wyraz często, a przedsiębiorcy nierzadko długimi miesiącami albo latami usiłują odzyskać swoje środki. W przypadku, jeżeli nie możemy skłonić nieuczciwego partnera biznesowego do zapłaty zobowiązania, powinniśmy korzystać z pomocy jednostki windykacyjnej.
Posted By addmean read more

Za jakiś czas każdego pracownika w Polsce czeka rozliczenie deklaracji podatkowej w Skarbówce

Aug
14
ubezpieczenie
Author: Lars Plougmann
Source: http://www.flickr.com
Nie wydaje się być ważne czy tolerujemy czy nienawidzimy rozliczania z fiskusem. Jesteśmy zobowiązani to uczynić każdego roku i już. Obecnie i tak jest prościej niż jeszcze kilka lat temu, kiedy wszyscy byli zmuszeni czekać w długich kolejkach oraz cierpliwie czekać na swoją kolej przy okienku.


Obecnie jesteśmy w stanie wysłać swój PIT przez internet.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - przedsiębiorstwo