przedsiębiorstwo

Moje wpisy

Czemu znajomość finansowej wartości firmy jest tak ważna? Są niekiedy takie okoliczności, gdy ta wiedza jest przydatna

Feb
23
Pieniądze
Author: Barta IV
Source: http://www.flickr.com
Jesteś przedsiębiorcą, prowadzisz własną firmę i pragniesz wiedzieć, jaka jest jej wartość. Aby to oszacować trzeba znać kilka pojęć, które są potrzebne przy tego typu zadaniach. W tym tekście postaramy się przedstawić to ciekawe zagadnienie.
Posted By addmean read more

Jak skutecznie można dopilnować finansów firmy?

Oct
31
kalkulator i monety
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Zatrudnianie osób o niemałym doświadczeniu w tematyce finansów ma duże znaczenie dla przedsiębiorców. Specjalne usługi fachowców, wśród których znajduje się również kontrola należności, wpływają szczególnie na właściwe rozdzielanie kwot. Należności są systematycznie monitorowane, więc spontaniczne zadłużenie nie wchodzi w grę. Fachowcy biorą pod uwagę wszystkie zarządzenia unijne w tym zakresie.
Posted By addmean read more

Za jakiś czas każdego pracownika w Polsce czeka rozliczenie deklaracji podatkowej w Skarbówce

Aug
14
ubezpieczenie
Author: Lars Plougmann
Source: http://www.flickr.com
Nie wydaje się być ważne czy tolerujemy czy nienawidzimy rozliczania z fiskusem. Jesteśmy zobowiązani to uczynić każdego roku i już. Obecnie i tak jest prościej niż jeszcze kilka lat temu, kiedy wszyscy byli zmuszeni czekać w długich kolejkach oraz cierpliwie czekać na swoją kolej przy okienku.


Obecnie jesteśmy w stanie wysłać swój PIT przez internet.
Posted By addmean read more

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Oct
09
biuro rachunkowe
Author: John Davis
Source: http://www.flickr.com
Gdy nadchodzi czas na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie muszą poznać elementarne wiadomości z zakresu prawa pracy. Rzecz jasna nie jest to jakimkolwiek obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, szczególnie wtedy, kiedy obejmujemy stanowisko w prywatnej firmie. W dzisiejszych czasach przełożeni często naciągają przepisy, a konsekwencją takiego postępowania bywa np. przekroczenie limitu czasu pracy.
Posted By addmean read more

W chwili, jeżeli niemiecki kontrahent zalega ci z płatnościami, masz szansę zatrudnić przedsiębiorstwo windykacyjne

Nov
13
należności
Każdy, kto prowadzi interesy, bez wątpienia poświadczy, jak wielką komplikacją okazuje się sytuacja, gdy klient zalega z opłatami. Niestety, tego typu przypadku zdarzają się bardzo często, a biznesmeni najczęściej długimi miesiącami bądź latami starają się odzyskać swoje pieniądze. W sytuacji, kiedy nie możemy zmusić nieuczciwego partnera biznesowego do zapłaty zobowiązania, powinniśmy korzystać z usług jednostki windykacyjnej.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - przedsiębiorstwo