nocleg

Moje wpisy

Jak najlepiej zorganizować służbowy wyjazd, jak najlepiej znaleźć hotel dla swoich pracowników.

Mar
02
hotel
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Planując wyjazd w delegację niekiedy trzeba będzie pomyśleć o jakimś hotelu. Jeżeli nawet wyjazd miałby być niedaleko, ale na więcej niż jeden dzień, to zdecydowanie bardziej będzie się opłacało wynajęcie jakiegoś hotelu, niż codzienna jazda.
Posted By addmean read more

Gdzie wybrać się na urlop?

Dec
04
wakacje w Chorwacji
Author: btristan
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku należy silnie postarać się, aby wakacje były zdecydowanie czymś wspaniałym. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce piękne, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten z pozoru mały kraj jest cudownym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na rewelacyjny klimat, zapierające w dech piersiach widoki i niesamowite możliwości, jakie oferuje.
Posted By addmean read more

Dobry obiekt hotelowy, czyli co oferują hotele z górnej półki?

Nov
05
pokój hotelowy
Source: pixabay.com
Obecnie w Polsce nie brakuje odpowiedniej jakości hoteli, które są w stanie zaproponować usługi na ogromnym poziomie. Hotele takie można odszukać w takich miejscach, jak Rzeszów, Warszawa czy Poznań. Co proponuje zainteresowanym gościom wspaniały hotel? Kiedy hotel możemy uznać za odpowiedni?
Posted By addmean read more

Weekendowy wypad na łono natury - godne uwagi pomysły

Oct
26
giżycko
Source: pixabay.com
Każdy z nas ma sprawdzony sposób na urozmaicanie wolnego czasu. Niektórzy z nas w okresie wakacji odwiedzają interesujące miasta pełne architektonicznych perełek, inni preferują południowoeuropejskie plaże, jeszcze inni wybierają opcję wypoczynku w kraju, na łonie natury. Bałtyk, Mazury, Bieszczady czy skromniejsze, bardziej odosobnione miejsca - wystarczy obrać kierunek, zarezerwować nocleg i miły wypoczynek mamy pewny.
Posted By addmean read more

Pensjonaty w niedużej, nadmorskiej wiosce - w Grzybowie

Oct
12
morze bałtyckie
Author: powazny
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo to tajemnicza, ładna miejscowość położna nad morzem, jaka każdego roku (szczególnie w czasie letnim) przyciąga faktycznie górę turystów. Jeśli poszukujemy doskonałego miejsca na spędzenie wakacji lub urlopu, uwielbiamy polskie morze i chcielibyśmy wypocząć na piaszczystych plażach, to niewątpliwie pożądane byłoby odwiedzić oczywiście Grzybowo. Grzybowskie plaże są istotnie niezwykłe, można na nich odnaleźć muszle, wspaniałe bursztyny, i nawet inkluzje, czyli zatopione w masie żywicznej owady czy fragmenty roślin czy nasion.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - nocleg