nocleg

Moje wpisy

Wyjazd w góry – jak znaleźć dobre i niezbyt drogie miejsce na nocleg?

Aug
05
wyjazd w Tatry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Tatry to świetne miejsce do pożytkowania czasu wolnego zarówno zimą, jak i latem. Nic więc zadziwiającego w tym, że są one odwiedzane przez turystów z Polski i zagranicy. Dlatego też najlepiej jest zadbać jeszcze przed wyjazdem o zarezerwowanie odpowiedniego miejsca noclegowego, żeby na miejscu nie przeżyć niemiłego rozczarowania.
Posted By addmean read more

Górski nocleg

Jul
12
Kuchnia, BB Magnolia Apartments
Author: BB Magnolia Apartments
Source: BB Magnolia Apartments
Wypad w góry to z reguły znakomita alternatywą dla przesiadywania w domu bądź również dla morskich kąpieli. Jego organizacja nie jest trudna, jeżeli tylko wie się gdzie nocować. Niestety, ta ostatnia rzecz może być dziś nieco bardziej problematyczna.
Posted By addmean read more

Okazały i interesujący wybór kwater oraz noclegów w Bieszczadach

Jul
11
góry
Author: Scott Wylie
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady to ładne a także tajemnicze miejsce, które rokrocznie przyciąga dużo turystów. Miłośnicy ładnych górskich krajobrazów oraz górskich wędrówek, naturalnie entuzjastycznie wybiorą się na wakacje w Bieszczady. W Bieszczadach znajduje się mnóstwo atrakcji turystycznych, oraz także doskonałe trasy górskie, zarówno te łatwiejsze jak też trudniejsze. Piękna fauna i flora również jest ogromnie zachwycająca.
Posted By addmean read more

Gdzie wybrać się na urlop?

Jul
10
wakacje w Chorwacji
Author: btristan
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku należy intensywnie postarać się, aby wakacje były naprawdę czymś wspaniałym. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce wymarzone, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten pozornie niewielki kraj jest pięknym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na rewelacyjny mikroklimat, zapierające w dech piersiach widoki i rozmaite możliwości, jakie oferuje.
Posted By addmean read more

Dobry obiekt hotelowy, czyli co oferują hotele z górnej półki?

Jul
09
pokój hotelowy
Source: pixabay.com
Aktualnie w Polsce nie brakuje odpowiedniej jakości hoteli, które są w stanie zaproponować usługi na wysokim poziomie. Hotele takie można odszukać w takich miejscach, jak Rzeszów, Warszawa czy Poznań. Co oferuje własnym gościom wspaniały hotel? Kiedy hotel możemy uznać za odpowiedni?
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - nocleg