nocleg

Moje wpisy

Wyjazd w góry – jak znaleźć dobre i niezbyt drogie miejsce na nocleg?

Oct
12
wyjazd w Tatry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Tatry stanowią idealne miejsce do pożytkowania wolnego czasu zarówno latem, jak i zimą. Nic więc dziwnego, że są one odwiedzane przez turystów z kraju i nie tylko. Właśnie dlatego najlepiej jest zadbać jeszcze przed wyjazdem o zarezerwowanie komfortowego miejsca noclegowego, żeby później nie przeżyć niemiłego rozczarowania.
Posted By addmean read more

Jak najlepiej zorganizować służbowy wyjazd, jak najlepiej znaleźć hotel dla swoich pracowników.

Sep
21
hotel
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Planując jakiś wyjazd w delegację często trzeba będzie pomyśleć o jakimś hotelu. Jeżeli nawet wyjazd nie byłby daleko, ale na kilka dni, to dużo bardziej może się opłacać wynajęcie jakiegoś hotelu, niż codzienna jazda.
Posted By addmean read more

Weekendowy wypad na łono natury - godne uwagi pomysły

Sep
04
giżycko
Source: pixabay.com
Każdy z nas ma ulubiony sposób na urozmaicanie urlopowego czasu. Niektórzy z nas w czasie wakacji wizytują ciekawe miejsca pełne architektonicznych smaczków, inni wybierają południowoeuropejskie kurorty, jeszcze inni wybierają rodzaj urlopu w Polsce, na łonie natury. Bałtyk, Pojezierze, Bieszczady czy skromniejsze, bardziej kameralne miejsca - wystarczy obrać trasę, znaleźć nocleg i miły wypoczynek mamy pewny.
Posted By addmean read more

Okazały i interesujący wybór kwater oraz noclegów w Bieszczadach

Sep
02
góry
Author: Scott Wylie
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady to śliczne a także tajemnicze miejsce, które corocznie przyciąga sporo turystów. Pasjonaci ładnych górskich widoków oraz górskich wędrówek, bezsprzecznie ochoczo wybiorą się na wczasy w Bieszczady. W Bieszczadach znajduje się multum atrakcji turystycznych, i także wspaniałe trasy górskie, zarówno te prostsze jak również trudniejsze. Piękna fauna i flora też jest bardzo zachwycająca.
Posted By addmean read more

Gdzie wybrać się na urlop?

Dec
04
wakacje w Chorwacji
Author: btristan
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku należy silnie postarać się, aby wakacje były zdecydowanie czymś wspaniałym. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce piękne, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten z pozoru mały kraj jest cudownym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na rewelacyjny klimat, zapierające w dech piersiach widoki i niesamowite możliwości, jakie oferuje.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - nocleg