nocleg

Moje wpisy

Pensjonaty w niedużej, nadmorskiej wiosce - w Grzybowie

Mar
12
morze bałtyckie
Author: powazny
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo to tajemnicza, śliczna miejscowość położna nad morzem, która każdego roku (w szczególności w okresie letnim) przyciąga faktycznie masę turystów. Jeśli wyszukujemy wspaniałego miejsca na spędzenie wakacji lub urlopu, kochamy polskie morze i pragnęlibyśmy wypocząć na piaszczystych plażach, to z pewnością warto odwiedzić właśnie Grzybowo. Grzybowskie plaże są naprawdę niezwykłe, można na nich odszukać muszle, wspaniałe bursztyny, a nawet inkluzje, to znaczy zatopione w masie żywicznej owady lub fragmenty roślin czy nasion.
Posted By addmean read more

Gdzie wybrać się na urlop?

Feb
05
wakacje w Chorwacji
Author: btristan
Source: http://www.flickr.com
W nowym tysiącleciu trzeba mocno postarać się, aby wakacje były naprawdę czymś cudownym. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce jak z marzeń, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten pozornie nieduży kraj jest powalającym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na rewelacyjny mikroklimat, niezrównane widoki i rozmaite możliwości, jakie ma w zanadrzu.
Posted By addmean read more

Wyjazd w góry – jak znaleźć dobre i niezbyt drogie miejsce na nocleg?

Jan
03
wyjazd w Tatry
Author: Pawel Pacholec
Source: http://www.flickr.com
Tatry to świetne miejsce do spędzania wolnego czasu zarówno zimą, jak i latem. Nic więc zadziwiającego w tym, że są one przepełnione przez turystów z Polski i nie tylko. Właśnie dlatego najlepiej jest zatroszczyć się jeszcze przed wyjazdem o znalezienie odpowiedniego miejsca noclegowego, żeby na miejscu nie przeżyć niemiłego zaskoczenia.
Posted By addmean read more

Weekendowy wypad na łono natury - godne uwagi pomysły

Jan
03
giżycko
Source: pixabay.com
Każdy z nas ma sprawdzony sposób na urozmaicanie wolnego czasu. Co niektórzy z nas w czasie wakacji odwiedzają ciekawe miejsca pełne architektonicznych smaczków, inni preferują południowoeuropejskie uzdrowiska, jeszcze inni wybierają opcję urlopu w kraju, na łonie przyrody. Bałtyk, Mazury, Bieszczady czy mniejsze, bardziej odosobnione lokacje - wystarczy obrać trasę, zarezerwować nocleg i sympatyczny wypoczynek mamy pewny.
Posted By addmean read more

Dobry obiekt hotelowy, czyli co oferują hotele z górnej półki?

Jan
03
pokój hotelowy
Source: pixabay.com
Teraz w Polsce nie brak wspaniałej jakości hoteli, które oferują usługi na wysokim poziomie. Hotele takie można znaleźć w takich miejscach, jak Rzeszów, Warszawa czy Łódź. Co proponuje swoim gościom idealny hotel? Kiedy hotel możemy uznać za dobry?
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - nocleg