nocleg

Moje wpisy

Jak najlepiej zorganizować służbowy wyjazd, jak najlepiej znaleźć hotel dla swoich pracowników.

Jul
02
hotel
Author: Torsten Maue
Source: http://www.flickr.com
Planując wyjazd w delegację często będzie trzeba pomyśleć o wynajęciu hotelu. Nawet jeśli wyjazd nie byłby daleko, ale na więcej niż jeden dzień, to zdecydowanie bardziej może się opłacać wynajęcie jakiegoś hotelu, niż codzienna jazda.
Posted By addmean read more

Weekendowy wypad na łono natury - godne uwagi pomysły

May
24
giżycko
Source: pixabay.com
Każdy z nas ma sprawdzony sposób na urozmaicanie urlopowego czasu. Niektórzy z nas w czasie wakacji odwiedzają interesujące miejsca pełne architektonicznych perełek, inni preferują południowoeuropejskie uzdrowiska, jeszcze inni wybierają rodzaj urlopu w kraju, na łonie natury. Morze, Pojezierze, Bieszczady czy mniejsze, bardziej odosobnione lokacje - wystarczy obrać kierunek, zarezerwować nocleg i sympatyczny wypoczynek mamy pewny.
Posted By addmean read more

Okazały i interesujący wybór kwater oraz noclegów w Bieszczadach

May
24
góry
Author: Scott Wylie
Source: http://www.flickr.com
Bieszczady to piękne oraz tajemnicze miejsce, jakie rokrocznie przyciąga mnóstwo turystów. Pasjonaci ślicznych górskich pejzażów i górskich wędrówek, bezsprzecznie entuzjastycznie wybiorą się na wczasy w Bieszczady. W Bieszczadach znajduje się wiele atrakcji turystycznych, oraz także wspaniałe trasy górskie, zarówno te łatwiejsze jak też trudniejsze. Śliczna fauna i flora również jest niesłychanie zachwycająca.
Posted By addmean read more

Pensjonaty w niedużej, nadmorskiej wiosce - w Grzybowie

Apr
23
morze bałtyckie
Author: powazny
Source: http://www.flickr.com
Grzybowo to tajemnicza, ładna miejscowość położna nad morzem, jaka każdego roku (w szczególności w czasie letnim) przyciąga faktycznie masę turystów. Jeśli poszukujemy wspaniałego miejsca na spędzenie wakacji albo urlopu, kochamy polskie morze i pragnęlibyśmy wypocząć na piaszczystych plażach, to na pewno wskazane jest odwiedzić naturalnie Grzybowo. Grzybowskie plaże są istotnie niezwykłe, wolno na nich odnaleźć muszle, zachwycające bursztyny, i nawet inkluzje, inaczej zatopione w masie żywicznej owady czy też fragmenty roślin czy nasion.
Posted By addmean read more

Gdzie wybrać się na urlop?

Nov
13
wakacje w Chorwacji
Author: btristan
Source: http://www.flickr.com
W dwudziestym pierwszym wieku należy intensywnie postarać się, aby wakacje były naprawdę czymś wspaniałym. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce wymarzone, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten pozornie niewielki kraj jest pięknym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na rewelacyjny mikroklimat, zapierające w dech piersiach widoki i rozmaite możliwości, jakie oferuje.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - nocleg