długi

Moje wpisy

Za jakiś czas każdego pracownika w Polsce czeka rozliczenie deklaracji podatkowej w Skarbówce

Dec
03
ubezpieczenie
Author: Lars Plougmann
Source: http://www.flickr.com
Nie jest istotne to czy lubimy czy nie lubimy rozliczania z Urzędem Skarbowym. Jesteśmy zobowiązani to zrobić raz do roku i tyle. Dziś i tak bywa łatwiej niż jeszcze kilka lat temu, gdy ludzie musieli czekać w długich kolejkach oraz cierpliwie oczekiwać na swoją kolej do urzędnika.


Teraz możemy wysłać własny formularz podatkowy przez internet.
Posted By addmean read more

Jak zapobiec kłopotów przed zaakceptowanie dokumentu - profesjonalne opiniowanie umów.

Oct
16
Prawo umów handlowych
Każdy z nas podpisał w życiu niejedną umowę. Były to umowy wykonania usług sieciowych, umowy podpisane z telefonistą komórkowym jak i umowy wynajmu domu. Tymczasem kto z nas przed podpisaniem tej umowy, omawiało ją z prawnikiem jak i doradcą finansowym?
Posted By addmean read more

Świat biznesu i jego komplikacje - czyli w jaki sposób dać sobie radę z nieuczciwym usługobiorcą

Jan
24
faktoring
Author: Carlos ZGZ
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie własnego biznesu bywa naprawdę kłopotliwe. Nie chodzi tu bynajmniej o samą pracę na własny rachunek, a przede wszystkim ma to związek z nietrzymającymi się terminów kontrahentami. Kiedy sukces naszej firmy jest uzależnione od słowności osób z zewnątrz, wielokrotnie zaczynają się liczne utrapienia.


Przedsiębiorcy, którzy na każdym kroku muszą czujnie przyglądać się poczynaniom swoich dłużników, nie są w stanie całkowicie skoncentrować się na wyznaczonych zadaniach.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - długi