długi

Moje wpisy

Świat biznesu i jego komplikacje - czyli w jaki sposób dać sobie radę z nieuczciwym usługobiorcą

Jan
24
faktoring
Author: Carlos ZGZ
Source: http://www.flickr.com
Rozkręcenie własnego biznesu bywa naprawdę kłopotliwe. Nie jest to bynajmniej powiązane z samą pracą na własny rachunek, a raczej ma to związek z nietrzymającymi się terminów kontrahentami. Gdy sukces naszej firmy jest uzależnione od dobrej woli osób trzecich, niezwykle często pojawiają się liczne utrapienia.


Instytucje, które każdego dnia muszą czujnie przyglądać się poczynaniom swoich dłużników, nie są w stanie w pełni skoncentrować się na wyznaczonych projektach.
Posted By addmean read more

Za jakiś czas każdego pracownika w Polsce czeka rozliczenie deklaracji podatkowej w Skarbówce

Jun
02
ubezpieczenie
Author: Lars Plougmann
Source: http://www.flickr.com
Nie jest istotne to czy tolerujemy czy nie lubimy rozliczania z Urzędem Skarbowym. Jesteśmy zobowiązani to uczynić raz do roku i już. Dzisiaj i tak jest łatwiej aniżeli jeszcze jakiś czas temu, kiedy ludzie byli zmuszeni stać w długich kolejkach oraz spokojnie czekać na swoją kolej przy okienku.


Teraz mamy możliwość wysłać swój PIT przez internet.
Posted By addmean read more

Jak zapobiec kłopotów przed zaakceptowanie dokumentu - profesjonalne opiniowanie umów.

Jul
02
Prawo umów handlowych
Niejeden z nas podpisał w życiu niejedną umowę. Są to konwencje świadczenia usług sieciowych, umowy podpisane z telefonistą komórkowym czy umowy wynajmu domu. Tymczasem ilu z nas przed podpisaniem owej umowy, konsultowało ją z prawnikiem jak i doradcą finansowym?
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - długi