konkurencja

Moje wpisy

Tanie bilety na samolot w niskich cenach

Sep
04
samolot
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze kilkanaście lat wstecz nikt z nas nie był w stanie sobie wyobrazić tego, iż dzisiaj latanie samolotem będzie tak tanie, że niemalże każdy z nas będzie mógł sobie na to pozwolić. Jest to z całą pewnością ogromny znak czasu, że latać można dziś za tak małe pieniądze. Tanie latanie jest coraz bardziej modne. Niskie ceny powodują, iż coraz więcej ludzi chce podróżować po świecie turystycznie. Polacy również należą do takich osób, które chcą zwiedzać nowe miejsca, które do tej pory możliwość mieli oglądać tylko i wyłącznie w TV.
Posted By addmean read more

Czy reklama na telebimie może zostać uznana współcześnie za funkcjonalną formę marketingu?

Feb
23
telebim
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo, jakie działa dzisiaj na rynku musi w swoich wydatkach przeznaczyć sporą część budżetu na reklamę. Tylko bowiem dzięki takiemu podejściu będzie w stanie rywalizować z innymi rywalami. Należy jasno uświadomić sobie, że konkurencja na rynku jest wyjątkowo dużą ze względu na znaczne nasycenie rozlicznymi towarami bądź usługami.
Posted By addmean read more

Dzisiejszy marketing i patenty - najistotniejsze dla ogólnoświatowych przedsiębiorstwie faktory

Feb
22
patent
Author: Freebird
Source: http://www.flickr.com
Działanie mnóstwa korporacji w dużej części koncentruje się na działaniach marketingowych i wiecznym polepszaniu własnych towarów. Nie sposób ukryć, że przy tak obfiktym i przesyconym materiałami rynku trudno jest wkroczyć z nowym pomysłem, jaki w żadnym stopniu nie będzie nawiązywał do funkcjonujących już produktów.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - konkurencja