konkurencja

Moje wpisy

Czy reklama na telebimie może zostać uznana współcześnie za funkcjonalną formę marketingu?

Jan
05
telebim
Author: waylonscott
Source: http://www.flickr.com
Każde przedsiębiorstwo, jakie działa dzisiaj na rynku musi w swoich kosztach przeznaczyć sporą część budżetu na marketing. Tylko bowiem dzięki takiemu postępowaniu będzie w stanie walczyć z innymi rywalami. Należy jasno potwierdzić, że konkurencja na rynku jest wyjątkowo dużą z uwagi na rozległe nasycenie różnorodnymi towarami czy usługami.
Posted By addmean read more

Tanie bilety na samolot w niskich cenach

Nov
13
samolot
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
Jeszcze parę lat temu nikt z nas nie był w stanie sobie wyobrazić tego, że w współczesnych czasach latanie samolotem będzie tak bardzo tanie, że niemal każdy z nas będzie mógł sobie na to pozwolić. Jest to niewątpliwie olbrzymi znak czasu, że latać można teraz za tak symboliczne pieniądze. Tanie latanie jest coraz bardziej popularne. Przystępne ceny powodują, że coraz więcej ludzi chce podróżować po świecie turystycznie. Obywatele polscy także należą do takich ludzi, którzy chcą poznawać nowe miejsca, które do tej pory szansę mieli oglądać tylko w TV.
Posted By addmean read more

Dzisiejszy marketing i patenty - najistotniejsze dla ogólnoświatowych przedsiębiorstwie faktory

Nov
13
patent
Author: Freebird
Source: http://www.flickr.com
Funkcjonowanie wielu firm w sporej mierze koncentruje się na działaniach marketingowych i ciągłym polepszaniu własnych towarów. Nie można ukryć, że przy tak obfiktym i przesyconym materiałami rynku trudno jest wejść z nowym pomysłem, jaki w żadnym stopniu nie będzie nawiązywał do żyjących już produktów.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - konkurencja