kursy

Moje wpisy

Należy zapisać się na kurs pierwszej pomocy

Mar
14
chirurg
Author: Javier Romero Otero
Source: http://www.flickr.com
Nigdy nie zaznaczymy, co ma szansę się przydarzyć w naszym życiu, czy czasami nie będziemy zmuszeni pomóc komuś w sposób medyczny oraz utrzymywać jego zachowań życiowych do przyjazdu lekarza. Przez to każdy obywatel powinien odbyć podstawowy kurs pierwszej pomocy. Dowiemy się na nim jak się zachować w czasie zachłyśnięcia, omdlenia, wstrzymania akcji serca, jakie opatrunki zakładać w czasie zranień.
Posted By addmean read more

Czy szkolenia przeciwpożarowe Wrocław może nam zaproponować? - sprawdź na ten temat więcej

Mar
03
szkolenie
Author: TijsB
Source: http://www.flickr.com
Bezpieczeństwo pracowników musi okazać się dla nas niesamowicie istotne

Jeżeli pragniemy mieć gwarancję, że nasi pracownicy będą bezpieczni i że wciąż będą mieli świadomość w jaki sposób muszą się zachować jeżeli wybuchnie pożar, to obowiązkowo musimy zapewnić im właściwe szkolenia. Jedynie ich systematyczne wykonywanie i przeprowadzenie przez odpowiednio wyszkolone osoby może powodować, że będą bezpieczni oraz będą mieli świadomość jak się zachować w czasie zagrożenia pożarowego.
Posted By addmean read more

Twój zakład na pewno ma szansę odnieść sukces, jednak powinieneś postawić na innowacyjność

Nov
13
pracownik
Author: Benjamin Linh VU
Source: http://www.flickr.com
Każdego roku na rynku pojawiają się nowe przedsiębiorstwa, które chcą zyskać sławę w świecie biznesu. Jednak w wielu wypadkach interes kończy się fiaskiem, a badania udowadniają, że sporo firm zamyka swe podwoje już po niedługiej działalności.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - kursy