Dofinansowania od Unii przeznaczone na inwestycje - czyli, gdzie szukać pomocy w ich uzyskaniu

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Od czasu gdy Polska należy do Unii Europejskiej, sporo słyszy się na temat unijnym dofinansowaniu dla przedsiębiorstw, lub dla person prywatnych, które to pragną utworzyć jakąś rzecz od "nicości".


Co więcej, najczęściej jeżdżąc dla przykładu po Polskich drogach, mamy możliwość trafić na tabliczki, na których odnajdujemy informacje, iż "ta konkretna dróżka została odnowiona dzięki funduszom europejskim". W jaki sposób jednak pozyskać tego rodzaju pomoc? Tego dowiesz\po dowiadujesz się ze środka naszego pisanego dzisiaj felietonu!


Biznesman
Author: Vladimir Yaitskiy
Source: http://www.flickr.com
mózg
Author: _DJ_
Source: http://www.flickr.com


Wbrew pozorom dofinansowania unijne na inwestycje, nie są aż tak trudne do otrzymania, choć im bardziej długo jesteśmy wewnątrz Unii, tym bardziej dużo musimy sprostać jej wymaganiom oraz wypełniać jej warunki (chociażby te najmocniej podstawowe). O same dofinansowanie z Unii, możemy się starać samiutcy, albo z ratunkiem przedsiębiorstw, które zajmują się pomaganiem "laikom" (czyli właśnie naszym osobom), w calutkiej tej biurokratycznej machinie, aby otrzymać dotację. W sieci znajdziemy ich całkiem sporo, dzięki czemu z pewnością ktoś będzie miał czas zająć się naszym "problemikiem".

Jeżeli zainteresował Cię omawiany materiał, to bez ociągania kliknij ten link - to niezwykle ważna witryna, która opisuje podobną tematykę.

Jednakże istnieją pewne rzeczy powiązane z wspomnianymi dofinansowaniami, których nie da rady w żaden sposób przeskoczyć, a jest to nie wątpiąc w to limit dotacji, jaki unia może przekazać dla Polski każdziutkiego roczku.


Z tego powodu jeśli chcesz założyć przedsiębiorstwo, masz firmę, lub bardzo chcesz ją dla przykładu rozbudować, musisz się spieszyć ze złożeniem papierków o dotację, by znaleźć się w gronie szczęśliwców, którzy to w ogóle załapią się na ta konkretną listę. Pamiętaj! Jeżeli nie załapiesz się jednego roczku, masz opcję czekać na następny, lub szukać ratunku w innym miejscu!