Co można polecić na urlop w czasie ferii, które są w zimie

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Szukając pomysłu na wyjazd w wakacje coraz więcej osób zaczyna się kierować w stronę egzotycznych miejsc. Wynika to z kilku rzeczy. Przede wszystkim ludzie zarabiają coraz więcej, a tym samym mają okazję na pojechanie gdzieś dalej. Poza tym turystyczne propozycje takich właśnie krajów są w zimie, kiedy w naszej części świata najczęściej będą mrozy. A w afrykańskich czy azjatyckich krajach w tym okresie jest upalnie i są wyśmienite warunki do odpoczynku. Na przykład bardzo dużym zainteresowaniem pośród klientów biur podróży cieszą się wakacje Dubaj. Kraj ten znany był do niedawna wyłącznie z ropy naftowej, ale w pewnym momencie postanowiono postawić w nim na turystykę. I to turystykę z prawdziwego zdarzenia, dla klientów którzy mają określone wymagania i będą w stanie zapłacić za nie odpowiednio (czytaj więcej). Włącznie z tym, że w Dubaju wybudowano sztuczne wyspy z ekskluzywną bazą hotelową, i sporo pozostałych atrakcji słynnych na całym świecie. Ale Dubaj stał się także jednym z największych światowych centrów handlu, swoje sklepy tam mają wszystkie liczące się światowe marki.
Dubaj
Source: pixabay.com


Na promocyjne wyprzedaże, które odbywają się w pierwszych tygodniach roku przybywa do tego kraju bardzo duża liczba turystów, chcących zakupić coś atrakcyjnego w dobrych cenach, a jednocześnie przyjemnie wypocząć na wspaniałych plażach. Równie piękne plaże ma następny kraj chętnie odwiedzany przez turystów czyli Tajlandia. Tajlandia oferuje całkowicie odmienny rodzaj wypoczynku niż Dubaj. Leżąc w zupełnie innym klimacie poszczycić się może wspaniałą przyrodą, nie tylko nad morzem, lecz również w głębi lądu.Bez wątpienia atrakcją tego kraju są liczne zabytki, liczące czasem i kilka tysięcy lat. Tajlandia to także miejsce, które odwiedzają szukający mocniejszych wrażeń mężczyźni, niezliczone bary, dyskoteki i kluby zachęcają do całonocnej zabawy (spędź wakacje w egzotycznym miejscu). Najlepszym okresem na Tajlandia wycieczki jest środek naszej zimy, więc jeżeli ktoś chce złapać trochę słońca na początku roku, to może tam spokojnie pojechać. Pośród popularnych miejsc na zimowe wyjazdy można również wymienić inne kraje afrykańskie, przykładowo Kenię czy RPA.