Obecny wiek to okres kart różnego rodzaju - takich kredytowych albo bankomatowych - skrupulatnie wypierają one z obiegu papierowe pieniądze

Error message

Deprecated function: The each() function is deprecated. This message will be suppressed on further calls in menu_set_active_trail() (line 2405 of /var/www/vhosts/carrick.pl/includes/menu.inc).

Moje wpisy

Obecne rewolucje technologiczne sprawiają, że nasze funkcjonowanie ewoluuje w zastraszającym tempie. Mamy laptopy i telefony. Możemy również bez problemu jeździć po świecie.
Także sposób płacenia zmienia się radykalnie.


sala konferencyjna
Author: Sofitel Dubai Downtown
Source: http://www.flickr.com


Ostatnio mogliśmy usłyszeć o tym, że Szwecja ma zamiar kompletnie zrezygnować z tradycyjnych pieniędzy w ciągu najbliższych 3 lat. Może będzie to pierwszy kraj, który da bodziec innym krajom do działania. Nic nie jest pewne. Jednak w Polsce wciąż ciężko wyobrazić sobie, aby zaprzestano druku naszego pięknego złotego z władcami na banknocie.

Te zamieszczone tu wpisy z www zaspokoją Twoją ciekawość, jeżeli rozpatrywana w tym serwisie sprawa bardzo Cię zaabsorbowała.

Fakt, stosowanie kart bankomatowych jest niebywale popularne. Coraz częściej bywa to przyczyną tego, że obywatele rezygnują z noszenia gotówki. Zwłaszcza że sklepy czy kawiarnie z reguły przyjmują już karty. Jednak pomimo tego - zawsze warto mieć przy sobie jakieś tradycyjne banknoty. Może się okazać, że są miejsca, gdzie gotówka będzie nieodzowna. Na przykład, nie będziemy mogli zrobić jednej kopii ksera, nie płacąc monetami. Kłopot ze zrobieniem zakupów bez gotówki może pojawić się również na wsi. Niekiedy różne stoiska na rynku z pamiątkami również nie mają terminala płatniczego.

Bardzo ciekawym zdał Ci się ten post i podane tu wiadomości? To świetnie! Wejdź w ten link i przeloguj się na następny adres tej podstrony (http://visaandwork.com/zezwolenie-na-pobyt).

W popularnych ostatnio food trackach również rzadko można spotkać możliwość zapłacenia kartą.
Z tego powodu, jak mawiają nasze babcie - przezorny jest ubezpieczony. Powinniśmy nosić ze sobą normalne pieniądze, gdyż nie nie możemy stwierdzić, kiedy mogą nam ocalić życie.