życie

Moje wpisy

O czym powinniśmy pamiętać wybierając się w góry

Nov
19
sklep turystyczny
Author: Bitterroot
Source: http://www.flickr.com
W górach okoliczności pogodowe potrafią przekształcać się z godziny na godzinę i to diametralnie. Wyjeżdżając na wyprawę podczas ładnej pogody, pełnej słońca i błękitnego nieba, nie mamy gwarancji, że wracając aura będzie taka sama.
Posted By addmean read more

Jak najbezpieczniej wybrać dobrego agenta ubezpieczeniowego?

Nov
13
strona autopodróżnicy.com
Współcześnie żyjemy niestety w dosyć niepewnych czasach. Wszyscy zdajemy sobie z pewnością sprawę z tego, że nawet jutrzejszy dzień potrafi nas nieprzyjemnie zaskoczyć. Wypadki, schorzenia, utrata zatrudnienia – takie okoliczności często mają miejsce. Co prawda, dopóki do nich nie dojdzie, z reguły sądzimy, iż nas te kłopoty na pewno ominą, lecz funkcjonowanie częstokroć weryfikuje te wyobrażenia.
Posted By addmean read more

Czemu w czasie prowadzenia firmy należy również zadbać o wszystkie sprawy księgowe.

Nov
13
perspektywa - firma
Author: Presidencia de la República Mexicana
Source: http://www.flickr.com
Prowadzenie każdej firmy będzie się wiązać z koniecznością płacenia podatków, jeżeli nawet bardzo by się chciało, to raczej się od tego nie ucieknie. Poza tym dochodzą sprawy związane z ZUSem, a jeśli zatrudnia się pracowników, to i cała sfera z tym związana.
Posted By addmean read more

Kto "panuje" w kasynie?

Nov
13
aplikacja firmowa
Author: U.S. Army CERDEC
Source: http://www.flickr.com
Krupierzy są nieodłącznym elementem kasyna. W trakcie gier hazardowych reprezentują kasyno i "trzymają" bank, a do ich zadań należy także prowadzenie gry czy też doglądanie jej poprawnego toku.
Posted By addmean read more

Polskie i światowe fundacje - czy naprawdę koncentrują się one tylko na problemach dzieci?

Nov
13
wiedza
Author: Franklin Heijnen
Source: http://www.flickr.com
Słysząc o przeróżnego rodzaju fundacjach myślimy ponad wszystko o tym, iż bywają one skupione na dzieciakach. Bywa to spowodowane tym, że w telewizji widzimy przede wszystkim reklamy proszące o przeróżną pomoc dla tych najmłodszych, czy to tym chorym, czy porzuconym poprzez najbliższych.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - życie