Niemcy

Moje wpisy

Młodzieżowe wyjazdy, czyli na co możemy zdecydować się polski student

Jan
06
studenci
Author: Memorial Student Center Texas A&M University
Source: http://www.flickr.com
Lata studiów to bez najmniejszej wątpliwości wspaniały okres w życiu każdego z nas. Wkroczenie Polski do Unii Europejskiej i przyjęcie właściwie systemu bolońskiego utworzyło przed polskimi studentami możliwość wzięcia udziału w zróżnicowanych wymianach studenckich. Program Erasmus to oczywiście niejedyne studenckie wyjazdy, na jakie decyduje się studencka brać. Erasmus to program międzynarodowej zamiany studentów, który od początku stworzenia cieszy się w Polsce coraz większą popularnością.
Posted By addmean read more

Prędkie i niedrogie, jak również komfortowe przejazdy do Niemiec

Jul
29
bilety turystyczne
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Firmy, które proponują przewozy krajowe i międzynarodowe do Niemiec, cieszą się szerokim zainteresowaniem pośród wielu osób. Niemało ludzi entuzjastycznie korzysta z tego środka transportu, gdyż to wspaniały sposób na tanie, prędkie oraz pewnie podróżowanie.
Posted By addmean read more

Transport turystyczny

Nov
13
flagi europejskie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Holandia jest krajem, który swoim wyjątkowym pięknem potrafi urzec mnóstwo turystów z każdego zakątka świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się przede wszystkim z pracą sezonową. W obu przypadkach jednak niezmiernie znamienną informacją jest to, jak dotrzeć do tegoż kraju. Na szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest żadnym kłopotem.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - Niemcy