Niemcy

Moje wpisy

Prędkie i niedrogie, jak również komfortowe przejazdy do Niemiec

Jul
29
bilety turystyczne
Author: David Skinner
Source: http://www.flickr.com
Firmy, które proponują przewozy krajowe i międzynarodowe do Niemiec, cieszą się szerokim zainteresowaniem pośród wielu osób. Niemało ludzi entuzjastycznie korzysta z tego środka transportu, gdyż to wspaniały sposób na tanie, prędkie oraz pewnie podróżowanie.
Posted By addmean read more

Młodzieżowe wyjazdy, czyli na co możemy zdecydować się polski student

Jul
02
studenci
Author: Memorial Student Center Texas A&M University
Source: http://www.flickr.com
Okres studiów to bez najmniejszej wątpliwości ciekawy czas w życiu młodego człowieka. Wejście Polski do Unii Europejskiej i przyjęcie tak zwanego systemu bolońskiego stworzyło przed naszymi studentami opcję wzięcia udziału w interesujących wymianach studenckich. Program Erasmus to jednocześnie niejedyne studenckie wyjazdy, na jakie nastawi się studencka brać. Erasmus to czas międzynarodowej wymiany studentów, który od początku stworzenia cieszy się w naszym kraju rosnącą popularnością.
Posted By addmean read more

Transport turystyczny

Nov
13
flagi europejskie
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Holandia jest krajem, który swoim wyjątkowym pięknem potrafi urzec mnóstwo turystów z każdego zakątka świata. Polakom państwa Beneluksu kojarzą się przede wszystkim z pracą sezonową. W obu przypadkach jednak niezmiernie znamienną informacją jest to, jak dotrzeć do tegoż kraju. Na szczęście transport do Holandii na chwilę obecną nie jest żadnym kłopotem.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - Niemcy