rower

Moje wpisy

Dlaczego powinniśmy chętniej jeździć rowerem?

May
12
rowerem wśród kwiatów
Author: Thomas Rousing
Source: http://www.flickr.com
Polska to oczywiście nie jakieś Chiny albo Holandia - zatem zasadniczo rowery akurat wśród Polaków niestety nie odgrywają aż tak wielkiej roli. Jednak pod względem jazdy rowerem, błyskawicznie gonimy trochę bardziej rowerowe nacje.
Posted By addmean read more

Zanim dla rowerzystów nadejdzie wiosna

Apr
10
Podczas ciemnych zimowych miesięcy marzmy o dniu, gdy wreszcie wybierzemy się na wycieczkę rowerową. Pamiętajmy, że zimowe miesiące to najlepszy czas na przygotowanie się do sezonu. Warto wyszukać pobliski sklep rowerowy, by zaopatrzyć się w zużyte części, akcesoria chemiczne do czyszczenia i konserwacji roweru, oleje, smary lub inne akcesoria, gdyż właśnie wtedy możemy liczyć na przystępne ceny. Warto zakupić atestowany kask, gdyż może uratować nam życie. Jeśli mamy dzieci, zadbajmy o ich bezpieczny transport.
Posted By addmean read more

Atrakcje turystyczne w Szczawnicy

Mar
11
panorama szczawnicy
Szczawnica to miejscowość uzdrowiskowa z ponad dwustuletnią tradycją. Unikalne usytuowanie uzdrowiska (w dolinie Grajcarka) sprawia, że tworzy się w tym miejscu unikalny mikroklimat, natomiast dostępne bogactwo przyrodnicze oraz inne atrakcje są na wyciągnięcie dłoni.
Posted By addmean read more

Rower to wspaniały sposób na wykonywanie sportu

Dec
29
Smartfon przy rowerze
Jazda na rowerze, to świetny sposób na wykonywanie sportu dla całej familii. Decydując się na zakup roweru, trzeba wiedzieć czego od niego wymagamy. Czy będziemy wykorzystywać go wyłącznie rekreacyjnie, czy ma to być rower na którym potrzebujemy pokonywać zawiłe szlaki. W reklamach hipermarketów można wypatrzyć propozycje sprzedaży rowerów.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - rower