Wrocław

Moje wpisy

Komornik jako funkcjonariusz publiczny, poręczyciel wykonalności orzeczeń prawniczych

Feb
26
pieniądze
Source: pixabay.com
Dłużnicy, którzy nie płacą swoich zobowiązań nie mogą czuć się bezkarni, prędzej, czy później przybędzie do jego mieszkania komornik.


Komornik to urzędnik publiczny, gwarant wykonalności wyroków sądowych opublikowanych w imieniu Rzeczpospolitej Polskiej.


Oznacza to, że wykonując swoją pracę, komornik korzysta z nadzwyczajnej asekuracji prawa karnego, jaka należy się funkcjonariuszom publicznym.
Posted By addmean read more

Różne sposoby kredytowania dla osób fizycznych oraz działalności gospodarczych

Nov
13
linijki do biura
Author: Stew Dean
Source: http://www.flickr.com
Pożyczka – wybawienie czy kłopot.


Najczęstszym powodem brania pożyczki jest natychmiastowa potrzeba zastrzyku gotówki. Może być to jednokrotne zapotrzebowanie, choć w polskiej rzeczywistości zaciąganie pożyczki wynika najczęściej z niskich i niewystarczających zarobków.
Posted By addmean read more

Piękna architektura Wrocławia to nie wszystko. Warto przyjechać tu także na zakupy

Nov
13
Widok na Wrocław
Author: Maciek Lulko
Source: http://www.flickr.com
Piękne, nowoczesne, a równocześnie z ciekawą historią miasto, popularne także za granicą, idealne miejsce na zwiedzanie, na imprezy i do życia na co dzień – Wrocław, bo o nim mowa, to interesujące miasto w południowo – zachodniej części kraju, które każdego odwiedza wielu ludzi. Jedni przybywają tu w celach krajoznawczych, inni, żeby osiedlić się na stałe, a jeszcze inni, żeby kupić niebanalne rzeczy.
Posted By addmean read more
Subscribe to RSS - Wrocław