firma

Moje wpisy

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Sep
09
biuro rachunkowe
Author: John Davis
Source: http://www.flickr.com
Kiedy przychodzi czas na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie są zmuszeni poznać bazowe wiadomości z zakresu prawa pracy. Rzecz jasna nie jest to jakimkolwiek obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, zwłaszcza wtedy, gdy obejmujemy stanowisko w prywatnym przedsiębiorstwie. W dzisiejszych czasach szefowie bardzo często naciągają przepisy, a wynikiem takiego postępowania bywa np. przekroczenie limitu czasu pracy.
Posted By addmean read more

Nowoczesne metody na bezpieczny dostęp do firmowych danych, zalety serwerów w chmurze

Sep
05
zestaw komputerów
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Dla wielu firm możliwość łatwego, a jednocześnie bezpiecznego dostępu do firmowych informacji to kluczowa sprawa. Najwięcej przeszkadza, kiedy się na przykład wyjeżdża do któregoś z klientów i nagle się okazuje, że nie ma jakiegoś ważnego dokumentu.
Posted By addmean read more

Postanowienia, które należałoby podejmować jeszcze przed zainaugurowaniem poprowadzenia działalności gospodarczej.

Aug
04
Działalność gospodarcza
Author: MBWA PR
Source: http://www.flickr.com
Najistotniejsze rozstrzygnięcia, które należałoby podjąć jeszcze przed rozpoczęciem poprowadzenia działalności gospodarczej to te kwestie, w jakich powinna zorientować się każda bez wyjątku osoba, mająca zamiar prowadzić swoją działalność. Osoba ta w końcu powinna mieć przekonanie, że wszystkiego przypilnowała. Z tym wiązać się będą dalsze losy firmy. Z tego powodu należy przypilnować wszystkich tych rozstrzygnięć dokładnie, żeby później nie było najmniejszych wątpliwości. I jeśli ktoś osobiście się w tym nie interesuje to każdorazowo ma szansę korzystać z porad osób znających się na tym najbardziej. Wtedy nie będzie mieć większych wątpliwości.
Posted By addmean read more

Banery reklamowe to jedna z intrygujących form marketingu dla sporej części firm

Aug
03
banery
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
W dzisiejszych czasach mnogość przedsiębiorstw na rynku wymaga od nich stosownej taktyki marketingowej, dzięki której mogą trafić do dużej ilości potencjalnych klientów , a także zaistnieć w przytomności mnóstwa grup społecznych. Faktem jest, iż marketing jest dźwignią handlu i właściwa strategia jest bardzo znacząca. Z tej przyczyny wśród pracowników większości firm znajdziemy fachowców z dziedziny marketingu i reklamy.
Posted By addmean read more

Jakim sposobem uzyskać dodatkowe pieniądze, jeśli pracowaliśmy za granicą?

Jun
04
pieniądze
Wyjazdy zagraniczne do pracy stały się w dniu dzisiejszym naszą nieodzownością. Powinno się pewnie przyznać, że okoliczności pracy oferowane nam w naszym ojczystym kraju niestety w szeregu przypadków nie są odpowiednie. Na taki stan spraw bez wątpienia ma wpływ nasz stan gospodarki, który pozostawia nam jeszcze wiele do życzenia. Wraz ze wstąpieniem do Unii Europejskiej sytuacja cokolwiek się poprawiła, pomimo tego tempo zmian jest w dalszym ciągu niezmiernie powolne.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - firma