firma

Moje wpisy

Bazowe zagadnienia z zakresu prawa pracy powinien znać nie tylko każdy pracownik, ale również każdy uczeń

Jan
24
biuro rachunkowe
Author: John Davis
Source: http://www.flickr.com
Gdy przychodzi moment na podjęcie pierwszej pracy, wtedy też młodzi ludzie bywają zmuszeni poznać elementarne informacje z zakresu prawa pracy. Oczywiście nie jest to żadnym obowiązkiem, lecz warto znać swoje prawa, zwłaszcza wtedy, kiedy obejmujemy stanowisko w prywatnym przedsiębiorstwie. W obecnych czasach szefowie nierzadko naciągają przepisy, a rezultatem takiego postępowania bywa np. przekroczenie limitu czasu pracy.
Posted By addmean read more

Odzyskiwanie należności zarówno przez klientów jednostkowych, jak i firmy

Jan
10
roll-up na targach
Author: Achim Hepp
Source: http://www.flickr.com
Aktualnie progresywnie żyjący Polacy angażują się na co dzień w coraz znaczniejszą liczbę działań. Nierzadko nowe biznesowe przestrzenie są w stanie spowodować poważne kłopoty – związane przeważnie z odzyskaniem należnych pieniędzy.
Posted By addmean read more

Banery reklamowe to jedna z intrygujących form marketingu dla sporej części firm

Jan
10
banery
Author: Elliott Brown
Source: http://www.flickr.com
Obecnie wiele placówek na rynku wymaga od nich prawidłowej taktyki marketingowej, dzięki której potrafią dotrzeć do większej ilości potencjalnych klientów , a także zaistnieć w świadomości mnóstwa grup społecznych. Prawdą jest, iż reklama jest dźwignią handlu i stosowna strategia jest nadzwyczaj istotna. Z tej przyczyny wśród pracowników sporej części przedsiębiorstw wyszukamy profesjonalistów z sfery marketingu i reklamy.
Posted By addmean read more

Jak dobrze zająć się księgowością w swojej firmie, wady i zalety internetowych biur księgowych.

Dec
27
finanase firmowe
Author: 401(K) 2012
Source: http://www.flickr.com
Wielu ludzi jest zdania, że zakładając firmę trzeba się skupić na jej prowadzeniu, a nie obliczaniu podatków i wypisywaniu deklaracji. I faktycznie tak dobrze żeby było, bo w końcu właściciel ma działać i zarabiać, a policzenie podatków od tego co uda mu się zarobić zostawić odpowiednim osobom. Jak w praktyce jednak wychodzi, w środowisku biznesmenów i drobnych przedsiębiorców bardzo różnie może z tym być.
Posted By addmean read more

Jak skutecznie można dopilnować finansów firmy?

Dec
15
kalkulator i monety
Author: reynermedia
Source: http://www.flickr.com
Zatrudnianie osób o znacznym doświadczeniu w temacie finansów jest dla przedsiębiorców wyjątkowo znaczące. Specjalne usługi ekspertów, wśród których znajduje się także kontrola należności, wpływają szczególnie na właściwe rozdzielanie kwot. Należności są systematycznie monitorowane, dlatego spontaniczne zadłużenie nie wchodzi w grę. Fachowcy respektują wszystkie zarządzenia unijne z tego zakresu.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - firma