firma

Moje wpisy

Jakim sposobem uzyskać dodatkowe pieniądze, jeśli pracowaliśmy za granicą?

Jul
31
pieniądze
Wyjazdy zagraniczne do pracy stały się w dniu dzisiejszym naszą koniecznością. Wypada klarownie przyznać, że okoliczności pracy oferowane nam w naszym rodzimym kraju niestety często nie są odpowiednie. Na taki stan spraw niewątpliwie ma wpływ nasz stan gospodarki, który pozostawia nam jeszcze dużo do życzenia. Wraz z wejściem do Unii Europejskiej sytuacja odrobinę się poprawiła, pomimo tego tempo zmian jest nadal niezmiernie powolne.
Posted By addmean read more

Niezbędna ci utylizacja dokumentów? Sprawdź, jak wybrać rzetelną firmę

Jul
24
dokumenty
Author: Lyn Lomasi
Source: http://www.flickr.com
Jeśli prowadzisz własną działalność, musisz liczyć się z koniecznością wypełniania wielu obowiązków. Jeden z nich to utylizacja dokumentów. Gdy chcesz to zrobić umiejętnie oraz bezpiecznie, musisz mieć świadomość, na co zwrócić uwagę poszukując odpowiedniej firmy.
Posted By addmean read more

Czy to jeśli chodzi o odliczanie składek ZUS, czy standardowy leasing samochodu jedynie fachowy księgowy będzie w stanie nam dobrze doradzić

Jul
15
kasa fiskalna
Niedużo jest takich zawodów, które w perspektywie lat nie tracą z czasem na znaczeniu. Ale tego typu dziedzina jak księgowość zdaje się zawsze pełnić ważną rolę, gdyż zawsze będzie funkcjonował rynek wymiany, który obliguje do realizowania różnego typu operacji księgowych. Muszą być one odpowiednio rozpisane i wyliczone, stąd też nawet deregulacja zawodu księgowego nie miałaby wpływu na zmniejszenie roli tej działalności.
Posted By addmean read more

Rozmowa rekrutacyjna, zatem sztuka olśniewania słowami oraz gestami

Jul
03
Dyskusja
Author: jeanbaptisteparis
Source: http://www.flickr.com
Osobiste spotkanie z pracodawcą, zwane współcześnie rozmową rekrutacyjną bądź interview to dla ciebie sposobność, abyś mógł zaprezentować się przypuszczalnemu szefowi z jak najlepszej strony jako przyszły pracownik. Te kilka, a nawet kilkadziesiąt - jeżeli wydasz się swemu chlebodawcy wyjątkowo ciekawy - minut może bądź spowodować kompletną zmianę w twym życiu zawodowym, bądź będzie wyłącznie kolejnym doświadczeniem na trudnej drodze w poszukiwaniu pracy. Co więc powinieneś zrobić, żeby dobrze wypaść w rozmowie?
Posted By addmean read more

Nowy mechanizm finansowy - czy jesteś na to przygotowany?

Jun
23
zyski
Każdy wie o tym, że kiedy zaciągamy kredyt, jesteśmy zmuszeni go oddać. A kiedy zaciągamy pożyczkę w banku, powinniśmy oddać więcej, aniżeli pożyczyliśmy, gdyż z wyjątkiem kapitału spłacamy również odsetki. Warto brać kredyty, jednak należy to czynić rozsądnie, w wypadkach, jakie to uzasadniają, a również nie można przeholować w kwocie, na którą się zadłużamy. Ceną zadłużenia są procenty i prowizje, pożyczka więc kosztuje tyle, ile nadpłacimy ponad kapitał, który pożyczymy.
Posted By addmean read more

Pages

Subscribe to RSS - firma